Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 28.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема МАНГАЛЧЕТО ПАК СЕ ОПИТВА ДА ОСИРА КЛУБА нови  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано13.01.09 16:27



Ян Жерард Шрасер: "Животът в България е най-добър в Европа"


Г-н Шрасер, каква е представата за България в Швейцария и европейските страни, където развивате бизнеса си?

- Смея да твърдя, че деветдесет и девет процента от европейските туристи не знаят за България. Те предполагат, че това е страна, изпълнена с корупция. Страна, в която можеш да бъдеш ограбен зад всеки ъгъл. Това не е истина. България е една тиха държава в сравнение с градове като Ротердам, Амстердам, Лондон…дори и Женева.

Тя е стабилна страна. Аз не съм расист, но тя не е и толкова близо до Африка. Знаейки това, всички останали европейци биха оценили България като спокойна държава.

продължава тук :






Редактирано от MитpeШoпa на 04.03.11 22:35.



Тема Re: Ян Жерард Шрасернови [re: Бapбapeлa]  
Автор iskam_yahta (новак)
Публикувано13.01.09 17:14



Нека идват като туристи в България. Така им се пада.



Тема Re: Ян Жерард Шрасернови [re: Бapбapeлa]  
Автор Дo диeз. (stretto)
Публикувано13.01.09 18:03



Швейцарскят хумор ще спаси европейските туристи и България също!Ура!!!



C#

Тема Re: Ян Жерард Шрасернови [re: Бapбapeлa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано13.01.09 18:13



Някой е превеждал, нали?


Нема как да се усети иронията в тези думи, не, нема как!




Чувала съм всякакви отзиви за България и българите на всякакви националности. Тенденциозно подбрано подобно лицемерно и иронично изказване...само който е отбивал леки езикови нюанси в презрение и ирония на хора от богата Европа, знае за какво става дума! За едно унизително и покровителствено, и насмешливо и изключително унизително презрение!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Ян Жерард Шрасернови [re: Дo диeз.]  
Автор Muskat (орехче)
Публикувано13.01.09 18:21



Забравил е да добави само,че българските крави са по_млеконадойни от Щвейцарските Милки





Тема Re: Ян Жерард Шрасернови [re: Дo диeз.]  
Автор nealivilla (kosmo)
Публикувано13.01.09 19:12



продължавай да мечтаeш....



...аз в St Martin и в Saint Tropez съм била, но до Балчик още не съм стигнала, ще се опитам това лято и ще те информирам за "приликите", но отсега подозирам нещо...

Много четки прави тоя в България, замирисва от тука...


Редактирано от nealivilla на 13.01.09 19:13.



Тема Хм,нови [re: Roxana]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.01.09 19:24



"За едно унизително и покровителствено, и насмешливо и изключително унизително презрение! "

Виждам че "унизително" си го повторила в същото изречение, явно е направило две обиколки в главата ти докато се изкажеш. Знам че залиташ в крайности, жалкото е че доста хора ще мислят за известно време че говориш истини (докато ги манипулираш).
В противовес на целия ти постинг ще кажа само че всяка международна компания например не позволява различията да влияят в работата и отношенията на хората. Ако хората по улиците се държат по описания от теб начин - проблема по-скоро е техен. Винаги има по-голяма риба






Тема Re: Ян Жерард Шрасернови [re: nealivilla]  
Автор Дo диeз. (stretto)
Публикувано13.01.09 19:32



Беше възглас,не мечта.
Аз пък съм стигал само до Балчик.Тази зима ще стигна до St Martin,а пък лятото доSaint Tropez,ще проверя дали си права.Правилно подозираш,в Балчик има Heavy festival ,на другите две места няма,та затова ни ласкае чичко Boss.



C#

Тема Бинго!!!нови [re: Roxana]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано14.01.09 09:32



само който е отбивал леки езикови нюанси в презрение и ирония на хора от богата Европа, знае за какво става дума!
-Мдам.... ти го плюеш то мисли,че дъжд вали....



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Ян Жерард Шрасернови [re: Бapбapeлa]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано14.01.09 09:55



Битието определя съзнанието. Напълно нормално е на този човек животът в България да му се струва от розов по розов. Дайте му българска пенсия и панелка в Младост и ще запее друга песен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.