Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Partyнови  
Автор пишмaн-rъpkиня (спокойна )
Публикувано21.12.08 21:14



Организирате ли парти? На децата си на близките и на вас самите? Поводи има постоянно - рожденни дни, именни, годишнини от сватби и пр. Ще се радвам да споделите опита си. Ако е подплатен и със снимки - още по-хубаво. Най-вече идват празници и споделеният опит може да се окаже полезен



Ayth eimai, kai se opoion areso

Тема Re: Partyнови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Malvina*** (новак)
Публикувано22.12.08 09:18



Ох........какво да ти кажа, това е една от най-коментираните теми.
направо уцели, ама точно в целта.
Моето не голямо семейство - мама , татако и аз :))))))))постоянно сме попсртита.
Уйкендите за около месец два напред са заети - предимно детски рожденни дни, имемми дни , сега идват 3 партита с истински дядо коледа ( едното вече мина).
Продължаваме през бейби шауъри рожденни дни и убилеи на майки и бащи, изощо сложгна програма.
Кто минимум имаме по 2 рожденни дена за уйкенд.
Имахме в счеджуала,обработен от много години около 2 седмици свободни презлкрая да ноември и началотъо на декеври, но тази година бидеха запълнени.
С 2 думи стала съм специалистка покупуване на подаръци и цялостната организация на партита





Тема Re: Partyнови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано22.12.08 17:24



О, да, организираме партита, като предпочитаме да са шантави. Тематични са, има дрес код и санкции за този, който не го спази. И санкциите са шантави, разбира се - например заключване на провинилия се в тоалетната, където му се дава въпросник, изискващ напрягане на мозъка. И готвим предимно български ястия, радват се на голям успех - шопска салата, таратор, кюфтета, кьопоолу, сарми и дори лютеница.



Един за всички, всички за един!

Тема Re: Partyнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор пишмaн-rъpkиня (спокойна )
Публикувано24.12.08 12:51



Ха ха ха
например заключване на провинилия се в тоалетната, където му се дава въпросник, изискващ напрягане на мозъка

Ето една великолепна идея, която ми даде

. Със сигурност ще я приложа на следващото парти-маске по време на карнавала в Гр. Обикновено маскирани се оказвахме 2-3 души от 30. Чудя се само как ще се поберат в тоалетната

Ayth eimai, kai se opoion areso

Тема Re: Partyнови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано24.12.08 14:29



оффффф на мен ми е писнало от тия партита честно



С откачените ми нови роднини и тяхните приятели и познати ... то човек иска малко да си почине а те вдигат шум до небесата всяка седмица има парти за нещо си. Поне ДиДжеите с оборудването са безплатни и двамата. После все трябва да се обличаш като нещо си и да купуваш перуки в зависимост от темата ужас. Снимките не са за показване, че е пълна излагация ... Вече на едните съседите са се оплакали в полицията за шума и този терен отпада за сега.
А в събота има още едно парти на което "не може" да не се присъства а аз искам да си почиииииииииииина



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 24.12.08 14:34.



Тема Re: Party [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано25.12.08 09:21



Радвам се, че идеята ти харесва!
Ползите могат да бъдат огромни - ако веднъж заключиш двама гърци в тоалетната заедно, ще се смутят и следващия път ще се постараят да спазят дрес кода.



Чудя се само как ще се поберат в тоалетната

Проблемът си е техен. Да са се маскирали...

Един за всички, всички за един!

Тема Re: Partyнови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Gerilin ()
Публикувано29.12.08 22:55



тук като се каже Парти и се има предвид покупката на 24 бири Karhu или Olvi в пакет от Алко + напиване на всичко живо...
и понеже аз не обичам алкохола (изключая Bailey`s и троп.коктейли) ,просто си седя вкъЩи
надявам се да греШа и някой друг "финн" да ме обори в случая,но представата за приятелско събиране е горе долу такава

иначе партита за рожденни дни и празници се органицират особено прециазно,с тортите им ,събиране на родата и мохабет

едно е обединяваЩото в двата случая ,незименната


та ако имате възможност и не ви е срам от голотата,обезателно пробвайте този метод на сближаване по партита



Тема Re: Partyнови [re: Gerilin]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано30.12.08 00:55



та ако имате възможност и не ви е срам от голотата,обезателно пробвайте този метод на сближаване по партита
-Абе те ако са решили да се "сближават" и тоалетната (макар,че не е много романтично

) може да се използва.

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re:нови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано30.12.08 01:03



Норвежките партита, на които съм била, са много ... абе културно-цивилизовани :)
Изключвам студентските, там бирата се лее, всички са много активни, общителни, приказливи



Не съм по големите шумни партита, но понякога ходя на такива :)
Зависи от това кой ще присъства.
Макар че предпочитам семейните събирания с неголям брой гости :)
Иначе не сме организирали партита вкъщи, просто каним гости на вечеря :)
За рождените дни ... няма шумни партита, по-скоро отново гости вкъщи или почерпка в заведение.
Годишната от сватбата ... ще ти кажа догодина ;)

Merikes fores signomi den einai arketa

Тема Re: Да си подплатя тематанови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор пишмaн-rъpkиня (спокойна )
Публикувано30.12.08 17:32



ще повлека крак със снимките



парти на малките




и големите деца




Февруари ще наказвам в тоалетната (идеята е невероятна)
Очаквам и други идеи

Ayth eimai, kai se opoion areso

Редактирано от пишмaн-rъpkиня на 30.12.08 17:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.