Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 26.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ей сега ще паднете от стола от новата мангалщина  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано21.12.08 12:46



Кажете ми дали това е нормално???!!! Добре познатото иСтрещяло мангалче, изритвано от всякъде, да дига стари теми? Въпроса е реторичен, отговора е ясен!



Да се раздават на депутатите 13-ти заплати 1500 лв. от събирани глоби за отсъствия от заседанията на парламента, при положение, че същите тия депутати се бяха закучили като кон на празни ясли за 150-те лева за пенсионерите, дето все пак им ги дадоха от немай-къде.

Hещо мноу сюрреалистично става у БГ-то, а? Хората са се напушили яко, ама що не вземат пример от Гърция не ми е ясно. С камъни по свинските чутури - само тва му е цаката.

Цитат:

Депутатите замезват с 13-а заплата за Коледа

...."Това не е 13-а заплата, защото такава няма предвидена, а спестени от самия парламент средства", коментира лидерът на червените депутати Ангел Найденов.

Става дума за средства, събрани от глоби за отсъствия от заседания и комисии, както и други икономии.....





<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от MитpeШoпa на 01.03.11 18:58.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от MитpeШoпa на 01.03.11 19:01.</EM></FONT></P>

Редактирано от MитpeШoпa на 01.03.11 20:08.



Тема Re: Ей сега ще паднете от столанови [re: Nirvana_2]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано21.12.08 21:58



Направо е без коментар...



["How much do you want for all of them?" ]

Тема и това също ме разбинови [re: Nirvana_2]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано21.12.08 22:30



Адвокатските услуги поскъпват от 3 до 5 пъти
20.12.2008 / 19:17

Със свое решение Висшият адвокатски съвет увеличи минималните хонорари на адвокатите
затвори Адвокатските услуги поскъпват от 3 до 5 пъти

Адвокатските услуги поскъпват от 3 до 5 пъти от първия работен ден на новата година. Със свое решение Висшият адвокатски съвет увеличи минималните хонорари на адвокатите.
Според новата тарифа, която предстои да бъде публикувана в "Държавен вестник", минималните хонорари и по наказателни, и по граждански дела ще се увеличат от 2 до 5 пъти.
Например, за развод по искане на единия съпруг, вместо сегашните 100 лева, на адвокатите ще се плащат най-малко 500 лева.
Поне 300 лева ще бъде хонорарът за развод по взаимно съгласие.
При трудови спорове, стигнали до съда, минималният хонорар за правни услуги става 300 лева вместо досегашните 100 лева.
Ако имате юридически колебания и ви трябва адвокатски съвет, за първия път ще плащате такса - най-малко по 1 лев за минута.




Тема Re: Ей сега ще паднете от столанови [re: Nirvana_2]  
Автор 4ereshka (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 00:05



Няма да падна от стола, тъй като вече съм го чела. България- няма невъзможни неща

. Странно щеше да е, ако алчните задници се бяха отказали от 13-та заплата



Тема Re: Ей сега ще паднете от столанови [re: Nirvana_2]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано22.12.08 00:24



Тук скандали имаше по тоя повод , но хората си искат 13-тат заплата . Изобщо станали са толкова нагли и безочливи - идея си нямате . Не се отказвали от 13-тата заплата защото това бил излишен популизъм , а тая 13-та заплата я дарявали в избирателните райони от които са - нещо, което аз не вярвам.

сега и дела ще има май срещу Слави Трифонов че се беше заел да издири, кой е депутатът от здравната комисия мераклия да прави бебета 'ин-виво' , като не ставало инвитро. абсурдът беше пълен - седмица в парламента отричат такава фраза да е казана от член на здравната комисия , а преди два дни тая комисия излезе с извинение към жените, които са се обидили .

Тук циркът е пълен. На нас ни е смешно , а още по смешно ще бъде след 6 месеца.





Тема Re: и това също ме разбинови [re: NikiFin]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано22.12.08 00:46



адвокатитте не работят с тия тарифи реално. няма кой да им ги плати.

след това да недоволстват отново, че счетитиа ходят да регистрират и пререгистрират фирми в търговскяи регистър на 1/2 от адв.хонорар или като безплатна услуга на постоянните си клиенти, които са на абонамент. най-вече ще си бръкнат в джоба хората, които се развеждат и тия които водят дела в съда .



Тема Re: Ей сега ще паднете от столанови [re: Nirvana_2]  
Автор Koфтият (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 03:53



Aз вече не се стрескам толкова......на къде духа - да вее. Стар съм, не ми се повишава сърцебиене заради проблеми в България. Нали в крайна сметка затова се махнах от там, за да съм надалече от тези неща. А и не забравяй, че и винце ми се пийва все още....! Виагра не ползУвам, но с винце и възраст пак си е достатъчно опасно .





Тема Re: Ей сега ще паднете от столанови [re: Nirvana_2]  
Автор 4ereshka (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 09:04



Четох, че последното заседание е било 25 мин. Ама те много са се изморили...
Да им излязат 25 цирея на г---.





Тема Re: Ей сега ще паднете от столанови [re: Nirvana_2]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано22.12.08 17:18



Не било тринадесета заплата, значи...



Един за всички, всички за един!

Тема Re: Ей сега ще паднете от стола [re: Бapбapeлa]  
Автор Muskat (орехче)
Публикувано22.12.08 20:36



тая 13-та заплата я дарявали в избирателните райони от които са - нещо, което аз не вярвам.


А може би трябва

Така окаляни ли да отидат в Парламента





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.