Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: "културата е в подем"нови [re: NoSaint]  
Автор Gerilin ()
Публикувано02.12.08 16:42



И като нямаш афинитет към това да живееш на гърба на хората, ти какво си постоила в държавата, в която пребиваваш в момента? И ако то е НИЩО, кое в такъв случай ти дава право да съдиш българският народ?????

не мисля,че да съм се изучила и да работя тук от години е НИЩО (в момента се грижа за соц.неравностойна група хора)..хората ми дадоха право да глсувам,което наскоро упражних

Господ Ще реШи какво да е бъдеЩето ми,но ако е благосклонен бих родила няколко деца и бих допринесла за увеличаване на 5 милионното финско население





Тема Re: *бах ви у българитенови [re: Дo диeз.]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано02.12.08 17:08



Не подлежа на бахване, да, но ако е за общата кауза и солидарността с бахнатите, ще поема част от него върху нежните си плещи. Привет!



А сериозно, ако си говорим - не, не се срамувам, че съм българка, но и не се гордея с нещата, които се случват в България, както и с поведението на някои българи в чужбина. Но смятам, че едното няма нищо общо с другото. А ти?

Един за всички, всички за един!

Тема Re: **** ви у българитенови [re: nealivilla]  
Автор cina2 ()
Публикувано02.12.08 17:22



В отговор на:

За мен е все едно дали си от Марс, или от България, или от Турция, ние всички сме същества с минало и настояще за което определено носим сами отговорност....



Дано наистина да мислиш така. На мен ми е много противно да чета обобщения за различните народи, да се наричат с какви ли не имена.
Ето вчерашен цитат на видна клубарка: "турци, румънци....и каквато да е там паплач. И руснаци не понасям, но ги предпочитам пред турските цигани."
Абе, съгласна съм с всичко, което си написала .



Тема Re: Повеченови [re: jamie]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано02.12.08 18:33



Излиза че истинския патриот се познава по истеричния поглед
-Естествено... не си ли жиждал снимки на Волен Сидеров?

Той е жив пример... а колко е патриот...

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: *бах ви у българитенови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано02.12.08 20:06



е то виж ...
Българите в България как са се хванали гуша за гуша
все някой друг им е виновен за нещо
чуй на журналистите майчиния Български език
на подрастващите в училищата какъв им е идеала в живота
някаква засукана кака известна с нещо си каза, че не е чела книги защото които четяли книги от нейният клас били станали продавачки

И какво да добавим .... то те са я ликвидирали преди на мен да ми се прище

няколко руини са останали да ни напомнят за минала слава ... ама то като в Ирак Висящите Градини на Вавилон същата работа

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор chica_fresa ()
Публикувано02.12.08 20:55



Има такъв закон. Ако си придобила чуждо гражданство и живееш постоянно в чужбина можеш да се освободиш от българското си гражданство.



Тема Re: Гъркинята,нови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор chica_fresa ()
Публикувано02.12.08 21:04



какво ти пука?!





Тема Re: *бах ви у българитенови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Muskat (орехче)
Публикувано02.12.08 22:10



В ролята на миротвореца ви пускам поредния линк като докаzателство zа "правораzдавателната" система в Бг


Тъжно и жалко е,че преписката на един неЩастник се превръЩа във виц





Тема Re: *бах ви у българитенови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Дo диeз. (stretto)
Публикувано02.12.08 23:01



Никога не ми е минало през ум да се срамувам,че съм Българин!
Нещата,който стават в България,не ме учудват-имаме история,тя се повтаря.
Българите в чужбина са същите като тези,който са в България,
носят си лошите национални черти,те също не ме учудват.

Как е Принцесата от Хамлетово?



C#

Тема Re:нови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано02.12.08 23:17



Значи си пропуснала последните 20 години от живота в България.
С по 2 месеца годишно като турист ... извинявай, нямаш моралното право да се изказваш "подготвена".
Странно защо другите, които са живели в България последните 20 години и сега са в чужбина ... странно защо те не са забелязали повишаване в покупателната способност или каквото и да е доближаване до европейския стандарт?
Ти от позицията на перманентно живуща в чужбина знаеш какво става в България по-добре от тези, които са перманентно живущи в България.
Странна логика, която не споделям.
Аз ще ти кажа какво се повишава всяка година - инфлацията, мизерията, бедността, корупцията, беззаконието, безработицата (последното може и да спадна напоследък, то голяма част от работната ръка избяга да работи в чужбина за достойно заплащане).
Значи и българското гражданство не си си запазила, а си гъркиня.
Ех, да ти имам патриотизма, честно.

Eisai ellhnas hrwas mou. Eimai ellhnida 8ea sou.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.