Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Gerilin]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано03.12.08 13:10




Къде, къде?
Ако идваш при мен, да се обадиш непременно

Eisai ellhnas hrwas mou. Eimai ellhnida 8ea sou.

Тема Re: До NoSaintнови [re: NoSaint]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано03.12.08 14:51



Ти сега кво искаш да ми кажеш тука, или просто си дрынкаш некви глупости , че е безплатно, а? Ха-ха-ха





Тема Re: До NoSaintнови [re: NoSaint]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано03.12.08 14:53



Други пык чупат рекорди по корупция. Все нeкой чупи некви рекорди.





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор cina2 ()
Публикувано03.12.08 15:12



На теб щото скоро не са ти са се подигравали затова ли вдигна гребена нависоко?


Много жалка гледка сте отстрани и ти, и ревльото гого, дето всичките му представи за добър живот се въртят около автомобила.



Тема автомобиланови [re: cina2]  
Автор Gerilin ()
Публикувано03.12.08 15:31



дето всичките му представи за добър живот се въртят около автомобила.


виж сега..само някой,непреживял катастрофа може да се изцепи по този начин.едно е да се счупиШ с Голф 2ка ,друго е да попаднеШ в катастрофа с Волво..при едното може да няма вече живот,а при другото да има само натроШени ламарини
автомобилът е много важен особено за Скандинавия



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор gogoonthego (пресен-пресен)
Публикувано03.12.08 15:33



Баааа, в тоя студ не ми се мръдва до центъра, нищо че ми е на 5 мин. пеш :) Пазя се за родните магазини по Коледа :) Норвежка кухня - бива я, има даже и съдомиялна, не че я ползвам де :))) А за тукашната храна - гледам студентите набиват пици; рибата е готина но скъпичка. Ако знаеш каква мусака ядох наскоро :))) С говеждо :) Хората имали едно наум, че може и да съм мюсюлманин ;)

За завистниците - виж какво ще ти напиша под злобния коментар на cina2 :)


The World goes round for free (this is called inertia).
Money make the people go around the World.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Gerilin ()
Публикувано03.12.08 15:34



Берген или Осло...зависи от много работи..но със сигурност Norwegian School of Economics and Business Administration
здраве да е само,много ясно ,че Ще се обадя





Тема Re: автомобиланови [re: Gerilin]  
Автор cina2 ()
Публикувано03.12.08 15:39



Имах предвид друго - да имаш автомолил или не, а не марката му. Прочети му постингите през последните дни - само за това пише, как нямал в България и т.н. и т.н. драми. Е, аз и в България нямах, и тук нямам. И к'во - ми жива съм. Ползвам си градския транспорт, след като ми върши работа... Отказахме се от колата преди 2 години, когато ни потрябва - наемаме. И ходим повече пеша





Тема автомобилътнови [re: Bиливap]  
Автор gogoonthego (пресен-пресен)
Публикувано03.12.08 15:40



Та, Вили (и Гери), по темата завистници (аз бих ги нарекъл мизантропи): Омразата явно заслепява, щото на някои им се привиждат автомобили (уголемени). А една част от тях са българи в България, и незнам какво търсят в този форум изобщо. Така че предлагам да спрем да им отговаряме на гадинките, иначе казано kill the fool with silence.

The World goes round for free (this is called inertia).
Money make the people go around the World.


Тема Толкова ли е важно?нови [re: Bиливap]  
Автор gogoonthego (пресен-пресен)
Публикувано03.12.08 15:45



Струва ми се, че да се откажа от БГ гражданството ще означава да се отрека от майка си, баща си и другите роднини. А не бих го направил.
Единствено някаква свръх голяма идиотщина може да ме накара да се откажа от БГ гражданството - като обявяване на война на 2/3 от света (като немците в първата половина на века) или геноцид (като Сърбия през 90-те). В България нещата са отвратителни и смърдящи, но не е стигнало чак дотам. Или забравям какво са направили с твои близки?... Има надежда, че ЕС ще успее да отрезви малко обстановката, и ще се въведат ред и законност. За справедливост ще има доста да почакаме май?


The World goes round for free (this is called inertia).
Money make the people go around the World.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.