Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема „Самоубитите“ Ахмед Емин и съдебният медикнови  
Автор gogoonthego (пресен-пресен)
Публикувано19.10.08 21:57



Кажете какво мислите за „самоубийството“ на ключовата фигура в ДПС - Ахмед Емин - по време на купона за Р.Д. на Касим Дал, в Догановите сараи. (Апропо, докъде стигна разследването за произхода на финансирането и собствеността на тоя дворцов комплекс??)
Следя развитието от вчера, работата смърди отвсякъде, много нагласени неща ни пробутват, сега и предсмъртно писмо изнамериха отнякъде. Справка: изфабрикуването на фалшиви писма с подправен почерк не е никакъв проблем за коя да е разузнавателна служба и за вещите в занаята.
Говори се, че е знаел твърде много, а също и че бил основният посветен в черните каси на ДПС. Говори се, че смъртта е настъпила по обяд, а сигналът е постъпил чак в 6 вечерта.
Кажете вие какво сте разбрали и какво мислите. Също и за „самоубития“ същия ден професор по съдебна медицина - експерт по ключови антимафиотски разследвания.


The World goes round for free (this is called inertia).
Money make the people go around the World.


Тема Re:нови [re: gogoonthego]  
Автор Gerilin ()
Публикувано19.10.08 22:16



в Бг излезе статия на 2 страници във вестник Труд (ако не ме лъже паметта) ,на които със снимков материал беха изложени 2те яхти последен модел ,собственост на Доан..





Тема Разликата е...нови [re: gogoonthego]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано19.10.08 22:26



в "звученето" по един начин изглежда ено брутално поръчково убийство показно посред бял ден в центъра на София(например).А по съвсем друг начин звучи едно самоубийство.Появила се е "нова мода",след критиките от ЕС.
Гъвкаво мислене...

Няма да е лошо и Доган да го"самоубият"...и не само него!

["How much do you want for all of them?" ]

Тема ...нова моданови [re: ZainGadol]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано19.10.08 22:46



Много, много вярно!

В тва отношение Евалата. Европеизирали са се по наш образец тука



Тема Re: ...нова моданови [re: Nirvana_2]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано19.10.08 22:47



Мдам...

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: „Самоубитите“ Ахмед Емин и съдебният медикнови [re: gogoonthego]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано20.10.08 00:01



Тук информацията в медиите е мъглява, жирналистите питат , но няма кой да им отговори. Никой тук не вярва че двамата са се самоубили.

виж какво пише към тази статия за която давам линк :

Има едно дело - "Лиани", което разкрива черната каса на Движението за права и свободи, каза председателят на ДСБ Иван Костов пред БГНЕС, попитан как ще се отрази на управляващата коалиция смъртта Ахмед Емин. "В него са разкрити хората, обслужвали черната каса на ДПС, с точни адреси и т.н. Така че, отстраняването на Иван Драшков от поста зам.-председател на ДАНС, който прикри това дело, доведе до много сериозни притеснения на ДПС. За мен това е възможно да е и следствие от отслабването на чадъра, който покрива ДПС в ДАНС", добави той. Шест месеца преди изборите на премиера Сергей Станишев не може да му се иска вот на недоверие и той може, буквално, да съсипе ДПС и Ахмед Доган, разполагайки с тези данни, посочи Костов. Станишев може да го направи, но аз не съм сигурен, че ще го направи, би могъл и от там идват притесненията на ДПС, които не могат да разчитат, че ще бъдат прикрити, коментира той.



След като уволниха Иван Драшков , Ахмед Доган изропта че това било голяма грешка .... и сега мисля излиза на бял свят защо е роптал. МРВ се излагат . Без съдебни експертизи и аутопсии набързо им приписаха самоубийства. Не съм веща в материята, ама само за два часа да кажат най-вероятна е версия 'самоубийство', а след това да обясняват че се работи по всички версии - за мен поне е несериозно. Гл.секретар на МВР в предаването Панорама в петък като говори по телефона с него Бойко Василев беше доста притеснен и хич не му се говореше , мънкаше . Хората от ДПС също в репортажите не коментират и мълчат. А Ахмед Доган не е отишъл днес на погребението на дясната си ръка , шефът на кабинета си....



Тема „Самоубитите“нови [re: gogoonthego]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано20.10.08 10:28



Има сериозна вероятност, това "самоубийство" да бутне Доган ... аз лично адски ще се изкефя !



причини:
1. Току виж след 7-8 месеца, като се смени властта нещо може да излезе на бял свят ... а и никога до сега не са стигали толкова близо до гнездото на лешояда.

2. Вътре в ДПС вече има проблем! .... и проблемът се свързва с оня лешояд - ДОган!

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: „Самоубитите“ Ахмед Емин и съдебният медик [re: gogoonthego]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано20.10.08 11:47



Поръчково "самоубийство".
Колко цивилизовано, европейско, направо елегантно.
И напълно безопасно - убийствата се разследват, самоубийствата - не.
Какво да мисля - България затъва все повече и повече в Чистилището.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: ZainGadol]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано20.10.08 11:50



Абсолютно!
Представяш ли си бум на самоубийства сред известни и значими фигури в България?
По-съмнително от това, здраве му кажи.
Да се самоубият всичките изедници дано!
Сега се сещам за един термин, който приляга много добре - асистирано самоубийство



Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: eFFeXX]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано20.10.08 11:51



И аз ще се изкефя, но кой ще дойде на негово място?

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.