Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 26.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Тема Работа в Parisнови  
Автор Black (Духовник)
Публикувано08.07.08 23:29



Значи, ще се изсипя в Париж без пукната стотинка (не знам точно колко, няколкостотин евро), ще спя къдет намеря (не питайте как) и трябва моментално да захапя някаква работа, че до началото на септември да имам пари да си намеря квартира и постоянна работа, че без нея съм заникъде, а почва университетът. Отивам за втори път - миналата година похарчих бая пари, нищо не направих и се върнах в България, сега пак заминавам и трябва да успея щото не може повече от веднъж да се повтаря в университета, пък и аз откачам вече искам да си почвам образованието.

Та въпросите са два - как да си намеря работа за веднага, къде да търся и въобще всякакви съвети - да докарам някакви пари за не съм на ръба на връщането със 100 евро за автобусно билетче, и после за постоянна работа всякакви съвети са добре дошли, въпреки че това предполагам ще е още по-трудно.



Тема Re: [re: Black]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано09.07.08 04:36





Имам един въпрос.
Тоест няколко уточняващи.
Кандидатствал си във френски университет.
Като кандидатстваше за виза, искаха ли ти парична гаранция, че имаш определена сума пари, за да живееш?
Ако да, какво е станало с тези пари?
Ако не ... не си ли направи сметката предварително, че ще ти трябват пари да живееш там?
Не знам рецепта за моментално намиране на работа - пробвай в ресторанти, пицарии, хотели - питай трябва ли им персонал и действай.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.