Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:38 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: vasilevvvv]  
Автор Gerylin ()
Публикувано29.06.08 15:17



ами рдвам се за теб,заЩото чехия е една от любимите ми дестинации..невероятно красива държава:неописуема с думи..

Vaclavske namnesti



Malostranska


Stare mesto (old town square)


Karluv most (с karlovy lazne до него: най голямата дискотека в Прага)


успех и на теб

Do what you want to do and everything else will be revealed to you.

Тема Re:нови [re: vasilevvvv]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано29.06.08 16:24



Аз за друго се сещам... има един лаф:"Който пие водка има патка кротка"...

Та в този ред на мисли... тия с "кротките патки"дали спохождат половинките си поне един път седмично?Или на блоу джоб са горе/долу корави...?От "нежните половинки" някоя би ли споделила впечатления?

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано29.06.08 17:25



Мерси. И твоето. Не разбрах от колко години си във Финландия и научи ли езика им

.Чула съм че било невъзможно и вместо това имигрантите предпочитат да учат шведски




Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Gerylin ()
Публикувано29.06.08 17:48



за 3 години съвместен живот с мъжа ми оЩе си комуникираме на инглиШ..това чудо е невъзможно да се изучи току така..не знам..разбирам всичко и говоря (по мое мнение добре),но по дяволите тази езикова бариера...

по наШия край местните говорят само фински...западната част е по ШведскоговоряЩа:Вааса,ЙакобсЩаад,Коккола..там се говори само Шведски

Do what you want to do and everything else will be revealed to you.


Тема Re:нови [re: ZainGadol]  
Автор Gerylin ()
Публикувано29.06.08 17:51



"Който пие водка има патка кротка"
От "нежните половинки" някоя би ли споделила впечатления?

ми аз не мога се оплача от липса на внимание

,ама то моят Щото на ракийка кара,домаШна,дядова ...

иначе чакаме оЩе отзиви от Зузка,ама тя е във ваканция в Бг и не се е вкл. скоро

Do what you want to do and everything else will be revealed to you.

Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано29.06.08 18:06



Мдам... абе то много "зависи"...

ако е ударил едно,или две малки и е на този етап:"Абе ти знаеш ли кой съм аз!"т.е. куражлия е станал и "еркек"... тогава да!Ама ако прехвърли лимита... тогава се получава ефекта за,който говорехме... има много крилати фрази по повода... например:"Пиенето е,като еб***то... не кой/колко иска а кой/колко може"...

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re:нови [re: vasilevvvv]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано29.06.08 19:21



Финландия, разбира се :)
Ще ти писне в Чехия и ще те хване яд защо не си останал във Финландия :)

А скуката наистина е състояние на духа, а не синдром на държавата :)
Аз съм в Норвегия (за някои е скучно, но за мен е идеално).
Какво точно търсиш/искаш?
Мисля, че когато си отговориш на този въпрос, ще разбереш и решението на дилемата.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано29.06.08 19:30



Не по-човешка, а по-скоро по-близка до българския манталитет


И аз съм чела, че много хора скучаят в скандинавските страни ... но са прекрасни държави за създаване на семейство и отглеждане на деца.
Много по-подходящи от България например.
А и то в крайна сметка ... има хора, които ходят само по шумни купони, обичат да е лудница покрай тях и се ужасяват от тишината и спокойствието.
А други (като мен), предпочитат спокойния начин на живот :)

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: ZainGadol]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано29.06.08 19:34



Хаха, моят е безалкохолен тип като мен и изобщо не мога да се оплача от внимание


За водкаджиите нямам наблюдения и не мога да кажа

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор vasilevvvv (непознат )
Публикувано29.06.08 20:46



da kajem da izlqza v kvartala i da piq edno espreso,no za sajalenie nqma takova neshto....trqbva da hodq 4ak do centara....ili da kajem da sedna nqkade i da hapna i da piina kato bql 4ovek....tova sashto go nqma nikade....i ne mislq 4e shte sajalqvam 4e sam se mahnal ot tuk....i ne sam saglasen sashto 4e e dobra stranata za otglejdane na deca....ne iskam decata mi da sa s promiti mozaci....da ot socialna gledna to4ka nqma da imat nikakvi problemi...no da izrastnat sred tezi....hora(ako moga taka da gi nareka) ne sam saglasen.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.