Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 23.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ваканциянови  
Автор iva_nova (nova)
Публикувано13.06.08 14:37



Къде ще почивате тази година? Ще се прибирате ли в България?
Аз още не съм решила накъде, но чакам с нетърпение ваканцията





Тема Re: ваканциянови [re: iva_nova]  
Автор Muskat (орехче)
Публикувано13.06.08 15:05



След Бг тук:


За следобедния джин на плажа трябва да си метне6 един пуловер,но атмосферата е неповторима и имам усе6тането,че съм на края на света,а хората само си иzмислят от скука думата стрес
Дръж фронта,на финала сме

Цивилизацията е пътят на човека от пещерата до атомното скривалище

Тема Re: ваканциянови [re: iva_nova]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано13.06.08 16:59



През юли ще съм в България но не за почивка. Родителите имат нужди - ще поставям климатици, чакат ме също ред нужни ремонти по двете жилища, ще ги водя на лекар и още такива неотложни необходимости ме чакат. Ваканцията през октомври - този пък на язовир Батак със съпруга и с приятели. Моята морска почивка е по Коледа. Тази година ските се отменят, но живот и здраве да е....



Тема Re: ваканциянови [re: 1919]  
Автор Muskat (орехче)
Публикувано13.06.08 17:34



Аz като си отида ми се представя едно zабавно четиво на всички магаzини,цени и услуги.След това трябва zадължително да прочета отzивите от в."Трета въzраст"

,чуя мнението на агитката от градинката и докато стигнем до медицинските светила,оплаквания няма
Успех в начинанията!
P.S.Дано като навлеzем в таzи въzраст,вече имат електронно иzдание

Цивилизацията е пътят на човека от пещерата до атомното скривалище

Тема Re:нови [re: iva_nova]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано13.06.08 23:47



Една седмица в България, но не на почивка, а по работа.
Иначе ще имаме поне 2 седмици гостувания на роднини в Норвегия.
А септември ще ходим в Гърция на меден месец :Р

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re: Мен така ме работеханови [re: Muskat]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано14.06.08 14:31



първите години. Пристигаме за ваканция и се почва - списъци с нужди.Сега съм въвела ред. Откакто се наложи по-миналата есен да пътувам извънредно защото дядото се схванал докато поливал безценните растения на вилата, а бабата се счупила защото пазарувала вместо него - няма искаме така или иначе. Имат си лекар - само при него, самодейност не се допуска. Имат си аптекар - може и на кредит, в къщи ще прати лекарствата - само в тази аптека. За пазаруването търпя пълен провал - тоз Женски пазар е незаменим и никакви уговорки не помагат, нищо че ги лъжат продавачите колкото си искат. Ток, вода, телефон и парно плащаме ние - на картова сметка и въпреки това вдигат кръвно при всяко увеличение. Затова пътувам най-малко два пъти - веднъж само заради родителите и веднъж със съпруга за ваканция. Родителите той ми ги е "харизал" - неговите и моите са само моя грижа.


ПП Трета възраст чета в изрезки - само най-важните рецепти и препоръки събрани в папчица. После коментирам - къде ще ида?



Тема Re: ваканциянови [re: Muskat]  
Автор iva_nova (nova)
Публикувано16.06.08 10:52



Изглежда страхотно


Аз искам да ми е много топло, никакви пуловери.
Да не говорим че от миналата година лятото нещо ни подминава.


Да, на финала сме. Решено е - Испания



Тема Re: ваканция [re: 1919]  
Автор iva_nova (nova)
Публикувано16.06.08 10:56



След толкова задулжения, сладка и заслужена почивка





Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор iva_nova (nova)
Публикувано16.06.08 11:01



Ходила съм в Гърция преди години, на остров Крит.
Много ми хареса.





Тема Re: ваканциянови [re: iva_nova]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано16.06.08 12:12



Аз смених традицията от Бг да се ходи лятото само на почивка и затова всеки дълъг уикенд или празнични дни гледам да ида някъде. Иначе почивка в Бг за мен е изключено-единствено посещение на близки и роднини и приятели,ма да ида на море, тука при мене има много по-качествени места за тази цел, така че морето в Бг ще почака .






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.