Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 28.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема от Катарнови  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано21.05.08 10:56



Здравейте от Доха. От два месеца съм тук, била съм и в други страни от залива. Ако имате въпроси с удоволствие ще отговоря стига да мога.



Тема Re: от Катар [re: 1919]  
Автор nealivilla (новак)
Публикувано21.05.08 12:24



Здравей,
аммм... там о6те ли се практикува смъртната присъда?





Тема Re: от Катарнови [re: nealivilla]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано21.05.08 12:46



За смъртна присъда не знам, но 70 % от населението са чужденци, индийци, пакистанци, европейци, австралийци, филипинци и др. които работят докато местните през лятото са в Европа заради по-добрия климат.

Но ако настояваш може да уредим нещо за теб........



Тема Re: от Катарнови [re: 1919]  
Автор Muskat (орехче)
Публикувано21.05.08 16:19



Привет и на теб и добре до6ла в клуба


За сега нямам въпроси,а само молба - прати малко слънце

Ако спориш с идиот,то вероятно и той прави същото

Тема Re: от Катарнови [re: Muskat]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано21.05.08 16:58



[Слънцето е само в ранната утрин до към 7.00 ч. и тук изгрява твърде рано към 5.45 ч. После се появяват високи облъчета, изпарения вероятно от залива и става като в истинска сауна. Около 36 до 40 градуса вече, за лятото не ми се мисли. Също така от пустинята духа постоянен вятър, носи дребен бял пясък и понякога видимостта е намалена като при мъгла, а предните стъкла на автомобилите трябва да се мият. Ако искаш пращам ти ги тези климатични разкоши.



Тема Re: от Катарнови [re: 1919]  
Автор БapбapeлaМодератор (петата стихия)
Публикувано21.05.08 19:56



Добре си дошла. Разказвай за каквото ти дойде на ума .

Ще е интересно. Поначало онзи свят и начин на живот , понеже е различен от нашия тук е интересен .

Съдбата помага на смелите , страхливите ги отказва.

Тема Re: от Катарнови [re: 1919]  
Автор nealivilla (новак)
Публикувано21.05.08 20:10



....много мило от теб, mersi



всъщност си падам по ориенталкския flair, но до определена степен, от там нататък влизам в конфликт с еманципираното ми ЕГО

А ти как попадна там, все пак необичайнo мяссто?



Тема Ужас....!!!нови [re: 1919]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано21.05.08 22:09



Забрави за арабския свят и стягай багажа за някъде другаде докато не е твърде късно.....-Това е приятелски съвет нищо лично! А иначе:Добре дошла в клуба...



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: от Катарнови [re: 1919]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано21.05.08 23:31



Хей, привет и от мен. Въпреки жегите, глей все пак да имаш някаква жилетка или яке в гардероба, че миналата година една позната беше в Доха на работа по това време и беше хванал неочаквано за тоя раион голям студ (около 7-10 градуса) и от нея разбрах, че нямат такива неща като парно u електрически печки, та бяха спали увити в жилетки....





Тема Re: от Катарнови [re: Бapбapeлa]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано22.05.08 08:07



Благодаря, трудно се регистрирах, буквите системата определя като неразрешени символи

и не всеки път успявам да вляза. Тук интернет връзките, като всичко е са под контрол!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.