Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: бълХариянови [re: eFFeXX]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано13.05.08 20:58



Явно бързо-бързо си се изнесъл оттук, и „демокрацията“ ти е дошла малко, затова си запазил голям % патриотизъм. Ногу sorry ама аз съм на minus с патриотизма, също и много от близките и познатите ми... Естествено, в това название, което те подразни, не включвам роднините ми, които са повечето много свестни хора (абе вуйна ми и вуйчо ми измаймунтиха майка да се разпише, че се отказва от дела си от дядовата къща, ама нейсе, живи и здрави)



Искам вече вън от бълХария

Тема Re: На чешки...нови [re: Koфтият]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано13.05.08 20:59



На руски не, на чешки се пише Bulharsko



Искам вече вън от бълХария

Тема Верно си nastyнови [re: Mitreshopa]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано13.05.08 21:03



Верно си nasty, даже много. Да, липсват ми доста неща, ти нали си добре? Защо ме подяждаш и злобееш срещу ми?!


Да знаеш що значи „мизантроп“? Чети в речника, и после виж един такъв в огледалото...


Искам вече вън от бълХария

Редактирано от gogoonthego на 13.05.08 21:05.



Тема Re: Булгаристаннови [re: дмa]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано13.05.08 21:11



„Нямам, аз до 26-ти номер ги завинтвам на ръка.“

(Ако знаеш тоя виц де.)

Запази патриотизма за себе си и го практикувай в държавата, която защитаваш. Тъкмо ще сме от различни страни на границата й - ти упражнявай насилие там заедно с останалите мутри, а аз ще си живея мирно навън, ако нямаш нищо против. А и да имаш, на кой му пука


Искам вече вън от бълХария

Редактирано от gogoonthego на 13.05.08 21:13.



Тема Re: Gerylinнови [re: Gerylin]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано13.05.08 21:32



Явно тези дето ме кастрят (една кака даже ме заплаши с бой

) са пропуснали твърде много „демокрация“ и си нямат много идея какво е тук. Така де, „спасили са се“ овреме...

Към дма и Mitreshopa: А, да, едно от нещата които най-много ме дразнят, е изобилието от мизантропи сред българите (явно и в чужбина %-ът е същият) и духът на антагонизъм. Явно някои хора така си градят самочувствието, щото няма друго на кво.


Искам вече вън от бълХария

Тема Re: ...нови [re: gogoonthego]  
Автор Mitreshopa (nasty)
Публикувано13.05.08 22:18



"Като гледам какъв ферман си ми писал, сега теб са те налегнали Сините (а може би Червените?..."

Доста неща ти липсват май, и едно от тях е да знаеш к'во точно е "the blues" дето понякога налягат човек, но баш това не е критично. Важното е че ни светна как в Чехия казвали на България. И баш в петък вечер, к'во по подходящо време, наистина де? Тъй де, нямал си к'во да правиш, надникнал си в клуба и...останалото е история.

Виж, да беше проверил що е то Родина и как се намира нова такава (ако изобщо) не ти е минало през акъла - "... просто нея вечер, за която питаш...(и т.н. и т.н.) ...съм решил да си намеря нова Родина .... И да ти кажа че ти бъркаш между държава и Родина пак ли ще е заяждане? Е, айде с късмет в търсенето на подходяща нова Родина.

П.С. А, и да уточня, не се заяждам, надсмивам ти се. И това едва ли ще разбереш но то си е разбираемо.

PANEM ET CIRCENSES

Тема Re: Булгаристаннови [re: gogoonthego]  
Автор Muskat (орехче)
Публикувано13.05.08 22:27



С таzи "сигнатура",която си постнал,6те бъде6 сам на граниzата,а другата никога няма да я прескочи6



Ако спориш с идиот,то вероятно и той прави същото

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Muskat (орехче)
Публикувано13.05.08 22:33



Освен да обирам негативите от гражданството си, много и ама наистина рядко ми се е налагало да се гордея.

С какво може да ти попречи бг.гражданството след като си легално в една държава? Ако е не6то лично,може6 и да не ми отговаря6.

Ако спориш с идиот,то вероятно и той прави същото



Тема пак грешканови [re: gogoonthego]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано14.05.08 00:07



не съм се изнесъл никъде. живея в БълГария! и нямам никакви проблеми с патриотизма.

явно не си разбрал какво ти казвам, така че ... продължавай да разказваш за роднините си ... живо ме интересува




П.П. не си пускай тото скоро .... няма смисъл

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано14.05.08 00:09



май ти бяга логиката .... жалко.

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.