Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Тежка борба за всеки цент  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 00:01



Без малко наистина да оставя акулите да ми глътнат хилядите долари съвсем безнаказано. Но може и да успея да си възвърна малка част от парите. Заложих предпазливо на Microsoft, Интел и 5 нещастни акциики на Гугъл - вече залагам само на наистина сериозни компании при огромен дискаунт и никъв рискован булшит. Въобще не бих залагал, ама не мога да не се помъча да си възвърна поне част от скъпоценните ми $$$. Ще видим утре как ще вървят нещата, но аз купих Майкрософт на $31.20. За съжаление взех само 500 акции от страх да не направя грешка както направих наскоро. Започвам съвсем внимателно. Ужас е да се боря за собствените ми $$$, които ми откраднаха с измама.





Тема Re: Тежка борба за всеки цент [re: pesho]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано25.01.08 00:06



Ужас е да се боря за собствените ми $$$, които ми откраднаха с измама.
-К'ва измама бе приятел?Ти сам им ги набута,като пръв балък!А после ти вътрешно... я по-добре дай някой долар за кученцето в съседната тема.



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Тежка борба за всеки цент [re: ZainGadol]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 00:10



Аз бях като минимум подведен от Андежло Мозило. За късмет Майкрософт току що счупиха $35 афтър аурс. Дано Господ да види как се мъча и да даде едно рамо.



Тема Re: Тежка борба за всеки цент [re: pesho]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано25.01.08 00:11



Майкрософт е правилния избор!!!! Браво за това!!!

["How much do you want for all of them?" ]



Тема Re: Тежка борба за всеки цент [re: ZainGadol]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 00:18



Всъщност Интел е компанията, на която вярвам най-много. Даже мисля да задържа малкото акцийки, които купих днес. Интел са страшно добри. Тая компания е все едно управлявана от военни. Майкрософт ще я продам. Гугъл със сигурност - това бяха бързи $100-200 и се махам.

О не...падна под $35...какво казаха тия серсеми!



Тема Re: Тежка борба за всеки цент [re: pesho]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано25.01.08 00:26



хубаво е да има повече такива помияри-разбирачи като тебе





Тема Re: Тежка борба за всеки цент [re: pesho]  
Авторпoтeн нerъp (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 00:32



аз мисла че ако искаш да фанеш следващия дот-ком бум, трябва да вкараш малко в биотехнологиите. стъм сел рисърч из дъ уей. не виждам как ше са дигнат тия от майкрософт и другите компании за компютърни технологии, освен може би апъл да ударят малко джак пот с тоя тънък макбуук щото са иновативни.
иначе лонг-търм сикюрити енд хай-дивидъндс, тва е ютилити сток. препоръчвам дженеръл електрик и подобни.
като цяло в заключение бих препоръчал на инвеститорите да избягват инвестмънт ъдвайсис като моя по-горе, особено безплатни такива, и особено във разни форуми.

много е вероятно всичко дето го казах да стане наобратно, даже съм почти сигурен в тва последното.



Тема Re: Тежка борба за всеки цент [re: pesho]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано25.01.08 00:32



Интел също е мнооого вярна стъпка!!!

["How much do you want for all of them?" ]



Тема Re: Тежка борба за всеки цент [re: Cлънчacaл]  
АвторKиkи (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 00:32



ПУКНИ, мама ти дееба гагаузка.



Тема Re: Тежка борба за всеки цент [re: ZainGadol]  
Авторпи ниrъ (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 00:34



"Майкрософт е правилния избор!!!! Браво за това!!!'

ей го на и тоя експерт, по-колко шекела върви MSFT на палестинската борса ве калмук?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.