Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: анализ на пазара [re: pesho]  
АвторBиж (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 10:12



Сега, разбирам, че съм те обидил, като казах, че програмираш перални! Признавам си грешката, то било миялна машина!



Тема P.S.нови [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 17:34



Проблемът ще е, ако ФЕД свали процентите само с .25. Затова не трябва да рискувам с нищо, което не бих се радвал да задържа 5-10 години по съвет на Уорън Бъфет. Аз само за една компания се сещам и това е Интел Корпорейшън. Но все още го обмислям и се каня да бъда вери коушъс.



Тема Re: анализ на пазара [re: pesho]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано27.01.08 20:15



заложи в мюнисипъл бондс - хем печалбата не се облага с лихва, хем са сигурни.
За аматьор като теб, те са най-добре.

Aut Inveniam Viam Aut Fascium


Тема акулатанови [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 04:36



Аз се научих да виждам сток маркета в бъдещето! Азиатските пазари падат както и очаквах. Понеделник US stock marketa ще пада - просто няма къде да ходи. Стига да не паднат прекалено много още в понеделник, във вторник ще паднат още повече. Само трябва да хвана прозореца и влизам. Проблемът е да не го изпусна...или ако прозореца се затвори след мен (акциите да продължат да падат сериозно след като съм купил), дано ФЕД да отвори вратата. Не знам дали в Сряда или още Вторник ще обявят рейт кът-а. Предполагам, че зависи колко е зле положението. Единствено, че може да съм изпуснал потенциални добри данни от някоя компания в моето уравнение, които да офсетнат донякъде тежкото съмнение преди резултатите на Кънтриуайд. Като наистина задобрея, няма да изпукам нищо.

Итс уан мен ъгенст Уол Стрийт! Уол Стрийт, гив ми май мъни бек ор айл тейк ит!



-- pesho акулата



Тема като...нови [re: pesho]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано28.01.08 04:41



като видях заглавието на постинга ти (акулата), си помислих, че пишеш за мен... Объркал си се нещо обаче... пак...



Aut Inveniam Viam Aut Fascium

Тема Re: като...нови [re: Cлънчacaл]  
АвторKиkи (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 04:45



Ей, Омраз, престани да се намесваш там, където не си желан!

А инак, джаст фор дъ рекърд, карали ли са те като малък да рецитираш "Аз съм Българче" на Вазов?



Тема ощенови [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 05:55



Браво! Продължават да падат. Тия нещастници само се мъчат да познаят Уол Стрийт какво ще прави на следващия ден. Не знам дали ви споменах, че е всеизвестен факт, че кихане на Уол Стрийт е грип в Лондон и пневмония в останалата част на света. Винаги се кефя като се сетя какво нищо са останалите борси в сравнение с нашата.

Аз измислих къде ще заложа. Няма да е Интел. Последният ърнингс репорт на Интел, който излушах тая сутрин беше ОК. Това е отлична компания лонг търм, но аз имам да взимам пари и ще заложа на още по-добра. Май наистина добре го измислих, но няма да казвам на коя компания ще заложа.

Много добре го измислих, ебати! Чака ме фън уийк!

Аз казах на моя приятел в Япония (куантитатив аналитик за голяма финансова компания), че ни чака шок надолу в целия свят, а той не ми повярва. Да гледа кво става тогава! Аз бдя и чакам Уол Стрийт да направи грешка и ще ги накажа както те ме наказаха за моята емоционалност, заради която загубих пари.





Тема Re: като...нови [re: Kиkи]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано28.01.08 06:00



Мога и сега да ти го изрецитирам. А ти сурите нали си запеметил?



Aut Inveniam Viam Aut Fascium

Тема пресни новини от борсатанови [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 08:43



Мозило наказа доста тежко Токио, Бомбай и Шангхай. Чак го хвана страх като видя какво направи и току що се отказа от 37.5 милиона компенсация. Явно не му е до парите в момента.



Ще е забавен ден. Жалко, че имам 100 акциики Майкрософт. Ще са сигурно още стотина долара по-ниско докато пазара отвори утре.



Тема Re: ощенови [re: pesho]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано28.01.08 11:09



Най-добре zалагай на фирми в бранш, който поzнаваш. Примерно, не можеш да си мислиш, че поzнаваш поzара с недвижимите имоти само, zащото плащаш наем някъде или иzплащаш някаква ипотека. Затова е било грешка да zаложиш на Кънтриуайд. Трябват по-zадълбочени поzнания zа тоzи паzар. Аz самата никога не съм купувала акции и каквото и да било финансови инструменти, но ми се струва логично.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.