Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: СЛЪНЧАСАЛ ГЕЙнови [re: Cлънчacaл]  
Автор Dilithium (trilithium)
Публикувано27.01.08 03:24



Скъпа ще викаш на себе си като се гледаш в огледалото слаботелесен женствен парилич.

Пешо може да те сгъне като шкембе в дувар, тейба у нещастника мизерен.







Тема Re: Тежка борба за всеки центнови [re: Cлънчacaл]  
Автор Dilithium (trilithium)
Публикувано27.01.08 03:32



а ти не си и затова си сервитьор

Tи зат'ва караш пици нали? Поне телър в банка да беше станал нещастник.









Тема Re: Тежка борба за всеки центнови [re: Dilithium]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано27.01.08 04:06



ше стана щом искаш



Aut Inveniam Viam Aut Fascium

Тема Re: СЛЪНЧАСАЛ ГЕЙнови [re: Dilithium]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано27.01.08 04:07



ела и пробвай



Aut Inveniam Viam Aut Fascium

Тема Re: Тежка борба за всеки центнови [re: Dilithium]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано27.01.08 04:07



не са експертни бе



Aut Inveniam Viam Aut Fascium

Тема Re: Тежка борба за всеки центнови [re: Dilithium]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 04:16



Поне телър в банка да беше станал нещастник.


Нема как да стане баце, ше му искат документи.





Тема Re: Тежка борба за всеки центнови [re: Kиko]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано27.01.08 04:18



ей, пор, като се метна към североизтока догодина, ще идвам в ресторанта дето сервираш, ше сядам на твоя маса, ше кибича цяла вечер, ше направя всичко на свинщина и ще ти оставям по 1-2 куотърчета тип



Aut Inveniam Viam Aut Fascium

Тема Re: Тежка борба за всеки центнови [re: Cлънчacaл]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 04:31



Охооо, гледай ти, на гости ли ше ми дойдеш?!? Заповедай, чакам те! Да не забравиш да доведеш и Иза. Със кеф ше ви посрешна.

Проблема е, че такъв лешпер като тебе нема шанс да го пуснат във ресторанта ми.

Има обаче една месарница на Хай Маркет, дето я държат гнусни араби - твои братя муслимани, които ше те посрешнат със Саллам Алейкум! Там ти е местото Мустафа аго.



Тема Re: Тежка борба за всеки центнови [re: Kиko]  
Автор Cлънчacaл (FDI )
Публикувано27.01.08 04:38



ше си дигна краката на масата и ше те накарам да ми лъснеш обувките за допълнителен куотър



Aut Inveniam Viam Aut Fascium

Тема анализ на пазара [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 09:55



Понеделник и вторник пазара ще дърпа надолу и то яко, според мен. Аз отдавна се чудя как Мозило ще се осмели да каже каква я е надробил и наскоро научих отговора - няма да се осмели. Ще репортне провалите чрез прес рилийз. Вярвам, че всички финансови компании, а и тек-а ще падат още от понеделник като народа си направи тая лесна сметка, която аз си направих. Понеже Bank of America се нагърби да се оправя с тоя кошмар, а няма да и е лесно, ФЕД-а ще има задължение да им сваля лихвените проценти и то агресивно. Освен това характера на Бернанке ми е ясен - тоя човек не може да спи при мисълта, че маркета може да се срине, а с инфлацията си спи спокойно. Аз спекулирам, че Бернанке ще кътне с цели .50 (за съжаление). Ако наистина го направи, пазара ще скокне обратно.

Каня се да се вмъкна в прозореца, който може да се отвори във вторник. Обмислям няколко кандидата. Някой да похвърли някоя умна мисъл във връзка с тия спекулации? (само дано оня турчин се въздържи)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.