Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 26.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли Skype терористи? Мангалщини  
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано12.01.08 10:19



Едно време имаше телефонен тероризъм,а сега започваме със SKYPE такъв.
Публично искам да предупредя всички ви,че някакъв си тъмен субект си няма друга работа и се опитва/знам ли защо/отчаяно да се свърже с вас.

Този натрапник си има име/не знам дали е истинско или не,все тая/ и аз си позволявам да информирам всички ви;за да не му се връзвате....
Името му е ДЕНИСЛАВ и аз съм убедена 100% ,че той е някъде тук,даже и сега....



Редактирано от MитpeШoпa на 06.03.11 23:54.



Тема Re: Има ли Skype терористи? [re: zuzi.muzi]  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 13:22



Не се ядосвай Цуци, тоя е некой пустиняк.



Тема Re: Има ли Skype терористи? [re: zuzi.muzi]  
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 14:33



Цуци, щом е "отчаяно" може да излезе някой твой познат, но принципно си права, чувала съм за големи досади по скайп'а. Аз нямам намерение даже да инсталирам, една моя приятелка си имаше толкова ядове, че даже им писа.
Скайпа е абсолютна нула по отношение на защита на потребителите и при тях работят невежи некадърници.
Имало там някаква форма за оплаквания отдолу и тя им писала, а те й отговорили след месец, "къде има грешна сметка и плащане" ????


Това малко като с интервюто на министъра в съседната тема, ти едно го питаш, то друго ти отговаря.



Тема Re: Има ли Skype терористи? [re: Пepлaтa]  
Авторcina2 (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 14:44



Аз пък съм много доволна от скайп. Стига ми, че мога да си говоря с нашите, а и не само с тях безплатно и разговорите да продължават колкото си искаме. С какво скайп е по-различен от айсикю-то? И там може някой да се опитва да се свърже с теб, без ти да го искаш.



Тема Re: Има ли Skype терористи? [re: zuzi.muzi]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано12.01.08 15:24



Някои"ухажори" в Скайп-а, наистина са затормозяващи

За тях има опции игнор, блок и т.н.
Може да те чете тук и да те е харесал?

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Има ли Skype терористи?нови [re: cina2]  
Автор yoquese (непознат)
Публикувано12.01.08 15:31



Аз ползвам VoipDiscount и съм много доволна.Като звъня на домаШен телефон в БГ. ми излиза на 0,015цент/мин.А за Германия,Холандия....и оЩе доста страни ми е гратис.
И skype го имам ,но по малко го ползвам...



Тема Re: Има ли Skype терористи?нови [re: zuzi.muzi]  
АвторMuskat (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 15:40



Цуци,това 6те е някой твой таен обожател! С мен не иска да се свързва!
Аз нямам проблеми със Скайпа,но съм си инсталирала и Voip Buster и слу6ам с 4асове наставленията на мама да си сложа 6ап4ица и не си забравям 6ал4ето и да карам внимателно по пъти6тата,пове4е от 70км.в 4ас да не вдигам!





Тема Re: Има ли Skype терористи?нови [re: Фиш]  
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано12.01.08 15:41



А може и да е обратното......





Тема Re: Има ли Skype терористи?нови [re: Пepлaтa]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано12.01.08 15:45



Перлееее, че то светът си е опасно място, та камо ли Интернет, Скайп или каквото и да е

Мен най ме тормози спам -пощата.Ама и там се понаучих да трия и да блоквам-колкото мога,де-аз съм само един потребител.
За мен Кюто си е най-симпатично-позлвам го вече 7-8 години.
Ти май си доста скептична?


Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Има ли Skype терористи?нови [re: Muskat]  
Автор zuzi.muzi (Bulgarialainen )
Публикувано12.01.08 15:50



Аре стига,ми той може да е искал да се свърже с друг някой,но все аз да съм била насреща,знае ли човек...Аз такъв ,с такова име не познавам,шъ видим тая вечер...,ако настоява,може и да са запознаем,не знам.....Шъ се отчета утре,...






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.