Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 28.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Щурчето на господин Мацумотонови  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано05.01.08 11:55







Тема Re: Щурчето на господин Мацумотонови [re: orhideja]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано05.01.08 12:24



много хубава история





Тема Re: Щурчето на господин Мацумотонови [re: orhideja]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 12:25



morska_shir, ти наистина си една супер отегчена, бедна и нещасна девойка. Май ми е кофти за теб. Затова от сърце ше ти дам един безплатен съвет:

Така и така дремеш по цел ден във интернет, поне си намери некой американски дядка от сайтовете за запознанства и се ожени за него. Така ше бъдеш голд дигарка за извесно време, е, може да посмучеш малко дърта пишка, но поне нема да ти свири гъза, както сега с Мюмюн. На американците след определена възрас не им става...освен ако не посегнат към химията. Като си земеш после зелената карта може да му биеш шута...а може и да не го правиш, за да му прибереш един ден наследството. Току виж си намерила некой БОГАТ дедо, може и с бизнес класа един ден да летиш (като МЕНЕ). Може и света да обиколиш, да се облечеш със супер скъпи маркови дрехи....да, наистина!

Надевам се да проумееш написаното между редовете.



Тема Re: Щурчето на господин Мацумотонови [re: Gerylin]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 12:49



Гери, риспект, ама според мене историята е доста лузерска. А щурците са отвратителни насекоми, които требва да се унищожават, като хлебарките. Освен това историята е пълна глупос и лъжа. Секи знае, че щурците живеят едно лето и умират през есента. Какви са тия щуротии за щурци многолетници?!!
Аз имам и лична причина на ненавиждам гадните щурци. Миналата есен един нагъл щурец се беше заврел във алуминиевият праг на вратата, свързваща гаража ми с коридора на къщата ми. Там свиреше до припадък неколко нощи подред и ме нервеше, затова го напръсках със багспрей, дееба и гадината. Така е, щурците са инсектициди и требва да се третират като такива.



Тема Re: Щурчето на господин Мацумотонови [re: Kиko]  
Авторinsect (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 15:03



Така е, щурците са инсектициди



със инсектициди мога да ти напълня селският гъз, дееба професора дееба...




Тема Re: Щурчето на господин Мацумотонови [re: insect]  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 15:48



Салам Алейкум, Мустафа Гюнеш ага, отдалече миришеш на посрано. Да не ти се е строшил ибрика дееба?



Тема Re: Щурчето на господин Мацумотонови [re: Kиko]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 20:16



Кика, това е доста добра идея за голяма част от гастарбайтърките из Европата. Мисля, че доста вдигаш нивото на клуба със съветите, които им даваш. Дано да те послушат! Като казвам гастарбайтърки не визирам morska_shir, защото искам да запазя добри отношения с нея, а и току що и пожелах да я ебат само готини пичове през 2008.



Тема Re: Щурчето на господин Мацумотонови [re: Kalin]  
Авторinsect (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 21:35



мога и малко пестициди да вкарам ако много настояваш дъм ес







Тема Re: Щурчето на господин Мацумотонови [re: Kиko]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 21:45



Кика, чак сега прочетох този ти постинг и да ти кажа и аз се чувствам по абсолютно същия начин спрямо щурците, а и спрямо всички насекоми. Не че ме е страх от некви въшливи насекоми, но, според мен, е доста ясно, че е по-добре без тях, отколкото със. Аз не прочетох историята, защото нямах толкова търпение, но ти вярвам, че е лузърска.



Тема Re: Щурчето на господин Мацумото [re: insect]  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 23:48



ОК, давай със инсектицидите, ако ти стиска да ти размажа грозната голема гагаузинска глава. Ти и без това имаш да си връщаш, като се има предвид колко пъти съм пълнил устата на сестра ти със сперматозоиди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.