Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 07.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Mp.H]  
Автор flyche ()
Публикувано07.11.07 16:31



Mр. Н., според мен Darkside каза нещо хубаво за вас

- "те са много свестни хора, пишат си с нормални никове..." Не разбрах защо се обиди.

As simple as that!

Тема Re:нови [re: flyche]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.11.07 16:57



казах за други хора, че са свестни, в друг клуб ... за тукашните нищо не съм казвал ... тук оценявам действия, а не хората, самите хора не ги познавам достатъчно за да мога да дам подобна оценка ... а към действията им имам забележки



Тема Re:нови [re: Mp.H]  
Автор trinity. (thumbs down)
Публикувано07.11.07 17:58



Ми хубаво,аз като не съм свестен /.../ най-ми е лесно да се махна,



Не само, че НЕ ти е лесно (да се махнеш), това те стряска и на сън и на яве и е най-големият ти кошмар в живота. Вие ще надживеете дира, бе човек. Ама как ви избра Киро, двама самотници, без личен живот, посветени да дира до последна капка кръв ... Ей, ако имахте наследници, щяхте по наследство да си предавате знаменцето, нали, а ти ми говориш тука за махане.



С умиление си спомням за многото смях, който падна в тоя клуб преди две години, когато ви натресоха, аааа много се смяхме тогава с вас. Кажи сега пак за великите български царе емигранти, които сме имали - има ли ги още няма ли ги. Кво стана с тия царе, бе човек?? С мерудията кво стана - сАдиш ли я още в градинката, поливаш ли я, как вирее... Ей такива работи разказвай тука на хората, кво ги занимаваш с правомощията си - да са ти ''живи и здрави''.



Тема Re:trinity.нови [re: trinity.]  
Автор пишмaн-rъpkиня (домошарка)
Публикувано07.11.07 18:11



много години ще живееш



Тъкмо за теб четох в едно клубче, та се питах каква ще да е тая дето Члена ще и го отмаа бана на втората минута?



Тема Re:нови [re: trinity.]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.11.07 20:36



вярно, култови усмивки от старите ленти са това





Тема Re:trinity.нови [re: пишмaн-rъpkиня]  
АвторMp.H (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 21:59



Ааа, ще я опознаеш ти историята на клуба

, гледам опознала си тринитито вече Тя тука не пише,щото е с гузна съвест, нали се беха изнесли към БвЕ,ма там другите лелки вече не пишат, та тя си остана сама, ма то неиното е на моменти, зависи как се чувства
тя ми говорела за личен живот ,хахахахах , ми аз си го живея мари, аз не говоря за него това че влизам тука чат пат не значи че немам живот .



Тема Re:нови [re: flyche]  
Автормp.H (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 22:10



Амиии,казал за мене свестен човек

, те некои тука в клуба са кат магаре на мост-кат се запъне и тва е,нема мърдане, та и те- имат си едно мнение и дори и нещо различно да стане,пак си пеят старата песен на нов глас, обаче ако пък знаеш на мен колко ми пука те какво мислят за мене, през да не казвам през кое ми е . Аз за разлика от много от пишещите в клубовете съм така- в момента в който изключа компютъра,забравям за историите в клуба-нито помня стари теми кой какво е казал, нито събирам архив на темите за да ги изкарвам на светло когато стане нужда, за мен тук общуването е чесане на езици- тук в клуба може днес да съм един,утре друг, но това няма нищо общо с мен в реалния живот. Хората с които си пиша по друг начини от клуба ме познават и знаят що за човек съм/. тва че некои тука не ме харесват, мое да си вземе мнението и да си го завре те си знаят къде.

Па ако мислят че нещо им се сърдя дето мислят така за мене, тука па съвсем грешат- аз не храня никакви лоши чувства към никого



Тема Re: Девойчета ( и не само)-втора частнови [re: Mr.N]  
Автор no_bs (непознат)
Публикувано08.11.07 01:10



Н-чо, неучтиво е да се обръщаш към мен, когато съм банната и не мога да ти отговоря.

Редактирано от no_bs на 08.11.07 01:11.



Тема Re:нови [re: мp.H]  
Автор no_bs (новак)
Публикувано08.11.07 01:20



Н-чо, казах ти го и преди - нелепо, направо смешно е човек, който се е напъвал да става мод в клуб да обяснява колко малко значение има за него клубния живот. Както казват братята руснаци - не нам.



А и всичките горещи обяснения за "реалния" ти живот са в същата категория. Ако имаше такъв, нямаше да е толкова важно да ни убеждаваш в съществуването му.

Такива ми ти работи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.