Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 27.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема страната, в която живеетенови  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.11.07 10:54



изпитвате ли понякога чувството, че вече сте живяли в тази страна в минал живот, или поне, че не е случайност, че сте се озовали точно в нея?



Тема Re: страната, в която живеетенови [re: DarkSide]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано02.11.07 11:17



познавах музиката им преди идването си тук и ми бе любим стил за слуШане,но си нямах и понятие за самата държава и бях учудена колко е различна от Родината ми...( в добър и лоШ аспект)





Тема Re: страната, в която живеетенови [re: Gerylin]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.11.07 11:25



значи нямаш усещания от типа, че вече си живяла тук, че се завръщаш в истинския си дом?



Тема Re: страната, в която живеетенови [re: DarkSide]  
АвторMp.H (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 11:36



не знам дали това е 'истинският" дом, но знам че понякога се връщам в детството си- дни на безгрижие,спокоен живот-без престъпност, убийства, мафиоти, мутри и др., дни на спокоен живот лятото на село- с градината на баба и дядо (бог да ги прости) където имаше всичко-плодове,зеленчуци . Живот в които нямаше селфони, нямаше я тая напрегнатост и това бързане за всичко-всеки бърза за някъде за нещо си и си мисля че там ми бе истинският дом, но за съжаление никога няма да се върне това



Тема Re: страната, в която живеетенови [re: DarkSide]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано02.11.07 11:43



не,нямам такова усеЩане.георграфията на страната ми бе тотално непозната,но психологията на хората я знаех (може би от музиката) и я разбирах ... домът го свързвам със семейството си ,което е в България...без тях аз съм ниЩо,дъвро без корени (поне така го чувствам)



Тема Re: страната, в която живеетенови [re: Mp.H]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.11.07 11:46



това, за което пишеш ми е познато, за мен то е нещо като че все едно съм отишъл на санаториум по време на казармата, но това, за което питам е различно усещане ... най-често го получавам като се отзова на някакво място, като видя някви къщи разположени по характерен начин, средновековната им архитектура ... от някъде имам чувството, че всичко това ми е познато ... понякога това идва и от осветеността, която е различна от тази в България ... понякога е аромат, носещ се във въздуха, а понякога ми се случва без никакво външно въздействие, тези неща естествено не ми се случват всеки ден, а доста рядко, но все пак ги има



Тема Re: страната, в която живеетенови [re: DarkSide]  
Автор galy ()
Публикувано02.11.07 11:49



Аз не съм емигрант, но имам какво да кажа по въпроса от съвсем друга гледна точка.

Обаче ще се въздържа, за да не ме критикуват после, че се обаждам, където не ми е мястото.



Тема Re: страната, в която живеетенови [re: Gerylin]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.11.07 11:51



на мен абсолютно всичко ми беше непознато преди да дойда, е, освен езика, но пък той е език на друга държава с различна култура ... така, че тук всичко ми беше напълно ново и непознато ...

при мен не става въпрос за хората, тях не ги чувствам по някакъв специален начин, а за самото място, което понякога ми се струва познато



Тема Re: страната, в която живеетенови [re: galy]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.11.07 11:54



на мен ще ми е много интересно да чуя (искам да кажа да видя, разбира се) твоето мнение по въпроса ми, сигурен съм, че ще успееш да понесеш градивната критика на несъгласните с него





Тема Re: страната, в която живеетенови [re: DarkSide]  
Автор galy ()
Публикувано02.11.07 11:59



В отговор на:

игурен съм, че ще успееш да понесеш градивната критика на несъгласните с него









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.