Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 10.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Мизериянови  
Авторпишмaн-rъpkиня (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 17:03



Така бих характеризирала клуб БвЧ към днешна дата.
Заприлича повече на обществена тоалетна в Бг, отколкото на място, където можеш да се информираш и да поприказваш със сънародници, разпръснати из цял свят. Естествено е да се изпада и в конфликти (то това е есенцията). В спора - както казват - се ражда истината (още една баналност). Но тези демонстрации на сила от една страна и демонстрации на ниска култура от друга, изобщо не ми се вместват в естетиката (някакси).
Питам се, какво точно трябва да бъде ролята на модератора в един клуб?
И си отговарям: (къде от опит във форуми в чужбина, къде от наблюдения, тук и там в бг форуми)
Трябва да съблюдава за добрия тон и спазване правилата на клуба, но в никакъв случай не бива да изпада самият той в пререкания и конфликти с юзерите. Както и да изказва мнения, които могат да доведат до конфликти.
Симпатии и антипатии се изключват! Няма право на такива!

Аз няма да гласувам нито ЗА, нито ПРОТИВ. Мисля, че и двете страни трябва да се замислят каква е точно ролята им на това място.



Тема Re: Мизериянови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.11.07 17:30



гледам, че отскоро пишеш тука ... очевидно си нямаш понятие от богатата клубна история, щом се впечатляваш от подобна дребулия ...





Тема Re: Мизериянови [re: DarkSide]  
Автор пишмaн-rъpkиня (домошарка)
Публикувано02.11.07 17:47



Влизала съм и преди, предимно, когато имах нужда от конкретно инфо. Не се задържах, прав си. В даден момент обаче ми стана интересно. Жалко е в крайна сметка, вместо полезни неща, да четеш лични дразги и безсмислени пререкания, от хора, които по някакъв начин са ти станали симпатични и делиш част от времето си с тях.
Дано е само една "лятна буря"





Тема Re: Мизериянови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор galy ()
Публикувано02.11.07 17:57



Ще приключи с някоя друга закана - "Аз повече няма да стъпя в този клуб" и един два временни бана...до следващия път



Тъкмо в друга тема написах на Перлата, че ние астролозите казваме, че ако в един хороскоп няма квадрати ( символ на напрежение и сблъсък ), пиши го затънал в някое в блато човека. Защото триенето във всичките му форми движи света. Как според теб идва огъня и електричеството?

Редактирано от galy на 02.11.07 17:58.



Тема Re: Мизериянови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.11.07 18:00



да, гледам, че напоследък се завъртяхте няколко нови елемента, които очевидно си допадате ... ако решите да останете сигурно ще успеете да се ориентирате кой кой е и за какво се бори





Тема Re: Мизериянови [re: galy]  
Автор пишмaн-rъpkиня (домошарка)
Публикувано02.11.07 18:06



Ще приключи с някоя друга закана - "Аз повече няма да стъпя в този клуб" и един два временни бана...до следващия път


Точно това е излишно! Нито едното, нито другото решава проблема.

Колкото до астрологията, ще ми позволиш да се подпиша с "ОМ"





Тема Re: Мизериянови [re: DarkSide]  
Автор пишмaн-rъpkиня (домошарка)
Публикувано02.11.07 18:13



Нямям лично отношение към никого. Ако спра да влизам ще бъде или липса на време или изчерпан интерес. Колкото до кой кой е, колкото по-малко знаеш, толкова по-добре.
Знаеш ли защо УМРЯ клюкарника на дира - ето за това, защото всички знаеха всичко. Рутина. Дойде момента в който нямаше какво да си кажат.



Тема Re: Мизериянови [re: galy]  
Авторzzfe (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 18:57



И как от триенето по-точно се получава електричеството? Един милиард китайци с ебонитова пръчка и парче вълнен плат търкат в АЕЦ-а?





Тема Re: Мизерия [re: zzfe]  
Автор galy ()
Публикувано02.11.07 19:05



Ти сега ще ме караш да тиобяснявам какво е ел.заряд ли ? Има учебници, има гугъл..вземи, пообразовай се малко





Тема Re: Мизериянови [re: galy]  
Авторzzfe (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 19:10



Уау, много си ми нервна.


Точно по тази тема съм достатачно квалифициран, така че ако някой трябва да учи и търси какво е ел заряд не мисля че съм аз.
Точно триенето не се използва в нито един промишленните генератори на електричество.
Много са тъпи хора, как може да не използват триенето за производство на електричество?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.