Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Защо "Българи в Европа " е затворен за гости?нови  
Авторпишмaн-rъpkиня (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 18:15



Има ли някаква причина?
Знае ли някой?



Тема Re: Защо "Българи в Европа " е затворен за гости?нови [re: пишмaн-rъpkиня]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано23.09.07 18:21



абе смее ли човек да пита тоя проблем с влизането регистриран вече колко месеца стой, поне да беха отворили клубовете за нерегистрирани докато го оправят,ма нещат. Аз влизам през прокси,обаче е егати тормоза, а като нерегистриран не може да се пише в некои клубове.



Тема Re: Защо "Българи в Европа " е затворен за гости?нови [re: Mr.N]  
Авторпишмaн-rъpkиня (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 18:50



Някои клубове ги знаем - параноични модератори, които се дразнят от всяко неконвертируемо мнение и мислейки, че нещата ще се изчистят затваряйки го само за рег.юзери. Но европейския ... както си хортувахме сладко сладко в един момент - щрак кепенците, не можем да апострофирам и излиза, че се покривам.



Тема Re: Защо "Българи в Европа " е затворен за гости?нови [re: пишмaн-rъpkиня]  
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 20:55



Ами не забеляза ли какво стана за 40 часа докато си хортувахме сладко, сладко? Първо модераторът бе обявен за най-, най- каквото можеш да си помислиш, абе с 2 думи престъпник, защото си призна, че купува музика, а не я сваля. Пускаха се теми на дузини, обиждайки него и семейството му, даже децата не бяха пожалени! И за капак след предупрежденията да се спре, се пусна и обява - който каже кой е, адрес, месторабота на модератора - награда 250 евро.
Сега ти си помисли, ако даваше безкористен труд да четеш ежедневно на хората бъбренето и да помиташ от време на време, ти какво би направила ?



Тема Re: Защо "Българи в Европа " е затворен за гости?нови [re: Пepлaтa]  
АвторPanteleew/more (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 21:07



more/follow up...

АБЕ МаАЙНАТА ВИНе спряхте ли да се дъвкате с модераторите/админисТрАТОРИТЕ/малките зелени човE`eta OuT OF THIS WORLD?!?
Aйде кротката, АМ



Тема Re: Защо "Българи в Европа " е затворен за гости?нови [re: Пepлaтa]  
АвторAy-y-y... (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 22:40



Лоши хора, ей-й-й, лоши хора значи!

Тъй за нищо да сторят такива злини на вашия честен и доблестен модератор. И това от чиста злоба, без той да им даде абсолютно никакъв повод. Да развалят седянката където добрите българчета от европа си хортували.

Впрочем преподобния ваш възлюблен модератор защо не си стои в клуба, ами митка по други клубове и пише нерегистриран.



Тема Re: Защо "Българи в Европа " е затворен за гости?нови [re: Ay-y-y...]  
Автор Perlata (член)
Публикувано23.09.07 23:42



"Тъй за нищо да сторят такива злини на вашия честен и доблестен модератор. И това от чиста злоба, без той да им даде абсолютно никакъв повод."
Ами, ако е дал повод ти със сигурност ще ни го кажеш. Щом се обаждаш, значи можеш и да се аргументираш, нали ??


Пък, както прочетох в друг клуб, вината му може и да е, че е станал модератор, а някой си друг с мод. амбиции не станал ... Знае ли човек? Разчитам на теб като запознат да ни разясниш какъв е поводът да се заяждаш с него? Но, доколкото те познавам, не стигаш до там да отговириш и аргументираш, по лесно е да хвърлиш заяждане, подозрение и беж, нали? ( което ми напомня, още нямам отговор в др. тема, където се заяде)

"Впрочем преподобния ваш възлюблен модератор защо не си стои в клуба, ами митка по други клубове и пише нерегистриран."

1. Можеш ли да го докажеш? или пак подхвърли и беж??
2. И да митка, аз нямам спомени да сме се женили в клуба, заклевали във вярност и т.н.
2.а Да ти е хрумвало, че който модерира, има интереси за общуване с хората, а не само да чисти? И че мод. функция е различна от потребителя? И че ако в БГвЕ не му се дискутират дрехи "Мошино", има право като нормален юзер да затваря зимнина в "Кулинарния"? (примерно!)




Тема ???нови [re: Ay-y-y...]  
Автор Дeдo Meдo (# killall)
Публикувано24.09.07 01:50



???

Къде пък ме видя нерегистриран и как ли пък позна, че съм аз? Ако реша да пиша анонимно няма никой из клубовете, който може да ме излови. Въпросът е, че това няма нищо общо с действителността, но това никак не ме учудва - скоро и за канибал ще ме обявят.

Та факта, че модерирам някъде значи, че трябва някому да давам отчет къде пиша ли? И какво един модератор трябва да е автор на половината от мненията в клуба си ли?

Всъщност, не ми отговаряй, няма да го прочета така или иначе, защото много рядко минавам оттук.



Тема Re: Защо "Българи в Европа " е затворен за гости?нови [re: Perlata]  
Автор Panteleisky (непознат)
Публикувано24.09.07 10:52



Моля другаркЕ, мо'ем ли да вЪ попитам: ТОЗИ клуб затворен ли е за нерегистрирани от заранта? Щото снощи пуснах мнение нерегистриран (Пантелеев) а днес не успявам да пиша нерегистриран та се регистрирах



EVEN "LIFE" IS A FOUR LETTER' WORD, IF U HADN'T NOTICE YET

Тема Re: Защо "Българи в Европа " е затворен за гости?нови [re: Panteleisky]  
Автор Perlata (член)
Публикувано24.09.07 12:20



Пантелейски, що мен ме питаш? Тук, доколкото знам има двама модератори дето си вършат работата, като мернеш МrN него го питай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.