Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 28.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Що бе  
АвторГPETEЛ (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 19:31



Що бе всяка тема, дори и хубава, смислена и от значение, в крайна сметка се превръща в помиина яма?
На третото мнение вече е осрана без надежда за почистване.
На четвъртия е превърната в бойно поле за доказване на тази мижитурка или онзи неудачник.
На петия вече борбата се е развихрила и нападнатия доказва долното потекло на нападателя.
На шестото вече имаме откровенни псувни и злобни погледи към бабите и неродените внуци на единия или другия борещ се

и т.н. и т.н.

Аааа
и друго
Абе Мр. Н да не са те баннали бре,

то толкоз дълго недоразумение и толкоз време бре, бре, бре и тц, тц, тц?
Да не си бил политически некоректен или някой ти е подлял вода
Властта дори и дребна е сладка, особено за някои

Аре наздраве



Тема Re: Що бенови [re: ГPETEЛ]  
Автор Gerylin (Suomalainen)
Публикувано20.09.07 20:50







Тема Re: Що бенови [re: ГPETEЛ]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано20.09.07 21:38



1. българинът си остава българин където и да е отишъл. демек - вълкът козината си мени, но нрава си - не.

2. не смятам че юзърите са толкова тънкообидни за да се засягат от определение ' тъп', ' некадърен' и т.н. не съм привърженик на цензурата.

3. целят живот на хората е бойно поле за 'мерене' , че тук ли очакваш да има изключение.

4. подходът изкарване на кирливи ризи просто е вързан с манталитета на българина - за справка виж т. 1

5. чак псувни не са , но пък пенсионерите те все са виновни горките . не съм съгласна, обаче нали ако хвана гумичката веднага са ме обвинили в пристрастност, червено отклонение и назадничавост и ограничаване на свободата на словото .

6. в друга тема вече писах - Мр.Н има технически проблем с юзърнейма си , които не зависи от него , не може да се логва . на същото положение са и други юзъри. щях да му пиша да вземе да си направи нова регистрация на нея да му дадат мод.правата.




I'm a mirror

Тема Re: Що бенови [re: ГPETEЛ]  
АвторMp.H (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 21:50



не са ме баннали, ми има некакъв проблем, обаче дираджиите нещо ги е срам да си кажат че не могат да го оправят. Писах им една тема да започнат да мислят по европейски и да оправят проблема, те ме цензурираха

и забърсаха темата . Абе кво да се прави,комунистическото мислене все още е преобладаващо в Бг-то и там не обичат мнения противоположни на партийната линия . през оная работа ми е дали ще оправят да се влиза регистриран или не, аз и затова рядко пиша вече, проблема е че има веч1е неколко месеца проблем с дира и не могат да го
оправят, обаче я се опитай да пуснеш тема във Въпроси и помощ за това и веднага те забърсват . А има клубове където само регистрирани могат да пишат и не мога да се изказвам там.



Тема Re: Що бенови [re: Mp.H]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано20.09.07 21:57



защо не си направиш нова регистрация.

I'm a mirror


Тема Re: Що бенови [re: Бapбapeлa]  
АвторMp.H (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 21:58



Ми нали регистрирах- вече имам 4

ма нито една не става да влезна регистриран , оказва се че ако ника ти е с латински букви, не мога д апусна мнение, затова трябва да си пиша ника на кирилица. Абе май доста са омазали програмистите и сега не могат да решат откъде да го започнат, обаче я сега ми хрумна нещо= що не регистрираш ти един ник и виж дали става да се влиза и ми прати детайлите по пощата да видя дали аз ще мога да влезна с него?



Тема Re: Що бенови [re: ГPETEЛ]  
АвторДpyrияT (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 22:00



Според мен сгъстяваш боите. Много хора влизат тук само за забавление. Има и такива, които обичат да си експериментират с човешките реакции. Освен това пишкомеренето винаги е двустранно. Ако ще два метра да го вадиш, като никой не ти обръща внимание, накрая ш'си го прибереш, нъл тъй...



Тема Re: Що бенови [re: Mp.H]  
Автор БapбapeлaМодератор (seventh heaven)
Публикувано20.09.07 22:03



ще ти направя регистрация - кажи каква искаш или аз да си я измисля.



I'm a mirror

Тема Re: Що бенови [re: Mp.H]  
Автор Mr.N. (непознат )
Публикувано20.09.07 22:39



готов си. виж си майла за подробности.





Тема Re: Що бе [re: Mr.N.]  
АвторMpH (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 23:45



не става






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.