Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 15.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ще пишем и казваме "еуро" вместо "евро"...нови [re: ZainGadol]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано13.06.07 11:15



Дори там няма сандвичи (закуски), а само парченце позастояло сиренце, да е твърдичко и да се намушка на кукичката лесно)))

И според мен за визона проблемът не е, че не може да се закопчае, а че е топло към вас и не е практично да се носи)))

Помниш ли с какво мото започва "Хладнокръвно" на Тр.Г.Капоти? За пролетите сълзи?

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Тема Re: Ще пишем и казваме "еуро" вместо "евро"...нови [re: Фиш]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано13.06.07 11:31



И според мен за визона проблемът не е, че не може да се закопчае, а че е топло към вас и не е практично да се носи)))
-М не.... проблемът е,че е хубаво човек да изживее някои неща докъто е млад... защото после нямат същата стойност...

Ето например наштео поколение,което се е родило по времето на комунизма,отрасло е при комунизъм ... ама не ми се подхваща темата,че се паля и влизам в серия и нЕма спирка.... но е 2 думи ще ти го кажа (има хора,които ще ме разберат) : сега не ми се ядът Марс,Баунти,и Киндер юберашунг... навремето,когато ги гледах през витрините на Кореком.... ,като дете... тогава ми се ядяха...

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Ще пишем и казваме "еуро" вместо "евро"...нови [re: ZainGadol]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано13.06.07 11:58



аз като видя някъде опашка все си казвам, че сигурно са пуснали банани





Тема Re: Ще пишем и казваме "еуро" вместо "евро"...нови [re: ZainGadol]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано13.06.07 12:05



Жалко, че не владея перото(а може би и българския си език), за да предам горчивината си.За свободата да пътуваш (не мога да си позволя повече от 2-3 седмици на година, поради заетост и то не последователно, иначе възможности имам), наличието на Кореком и живеенето в блокове- това са 3-те най-гадни ежедневни спомена от преди 18 години вече.
И аз исках да видя Пърпл и Уайснейк като бях на 20-25 (някакси по би ми отивало да кряскам тогава, отколкото като го правя на 40

) Но можеше и никога да не го преживеем, нали?Бога ми, срам ме е да си призная, че все още не мога да изхвърля бананЧичко Фройд може би го е обеснил някога.

И да не се паля и аз, че бягам и бързо и ще има да се гоним по пистите, да кажа нещо от родния ми край:Не било в тиквите, ами в кратуните!
Преди 2 месеца се сбъдна една голяма мечта на сина ми.Попитах го още еуфоричен:Как се чувстваш , маме, когато си на 14, 5 и мечтата ти се е сбъднала? Това също радва, нали?

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...

Тема Re: Ще пишем и казваме "еуро" вместо "евро"...нови [re: Фиш]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано13.06.07 12:21



брей, Ковердале жив ли е още?
А ПурплЕ без РичАта и Джон Lord как са? Кат Гилън бенд навремето?

... а на Корекома викахме корекция на комунизма :-)





Тема Re: Ще пишем и казваме "еуро" вместо "евро"...нови [re: Фиш]  
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 12:29



Фиш, радвам се за синът ти, поздрави.
(не се регвам, защото съм устата и бързо ще си докарам бана, та няма смисъл

, въпреки, че днес в една паралелна тема забравих да уточня валутата и ми се ще да можех да допълня; кю за момента нямам, но мисля скоро да си сложа и сте ти го дам.)



Тема Re: Ще пишем и казваме "еуро" вместо "евро"...нови [re: DarkSide]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано13.06.07 12:33



Oппппааааааа, Дейвито е младо момче,ве..няма още 56(22.09.)

Но пък си е истински шоумен, макар и с водка на концерт.
А Ричито отдавна не гърчи жици- изпаднал е в трубадурски унес с красивата си спътница)

Има ли значение..всъщност

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...

Тема Re: Ще пишем и казваме "еуро" вместо "евро"...нови [re: Фиш]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано13.06.07 12:43



абе знам, че е младеж, ама се затри нещо напоследък Вхитеснакето та затва питам ...
За Ричата знам, за Гилън бенд питах как са ... Rapture of the Deep е много добре студийно ама на живо кой ги знае ... едно ДВД имам от 94-та и Гилън на моменти го нема ич ... тя неговата най - трудна работа ...



Тема Re: Ще пишем и казваме "еуро" вместо "евро"...нови [re: Пepлaтa]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано13.06.07 12:46



Блг ти!)

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Тема Re: Ще пишем и казваме "еуро" вместо "евро"...нови [re: DarkSide]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано13.06.07 12:55



Гилън е натежал.Все пак е над 60 години.Миналата година в Каварна беше със снежнобяла риза.Пя добре за концерт(по моите предстви,де

) В известна степен си представям как се кефят на тези изяви- многобройна публика (15-тина хиляди човека, от 5 до 85 години), която теоретично не биха могли да съберат на запад и още по на запад.За мен не е най-гласовития вокал на Пърпл, но пък е емблематичен все пак.

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.