Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 01.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ние си обичаме царянови  
АвторGaribaldi (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 13:39



Страх ме обхваща от единодушието на бг народът по некои въпроси.


"Хакери спасиха честта на България вместо политиците"

http://dnes.dir.bg/2007/06/02/news1740423.html

Всенародната бг любов към
""""В скандалния блог обидни колажи изобразяваха директора на Националния исторически музей проф. Божидар Димитров, президента Георги Първанов, министъра на външните работи Ивайло Калфин, лидера на НДСВ Симеон Сакскобургготски, лидерите на СДС и ДСБ Петър Стоянов и Иван Костов""""

Разбирам как тези светли личности са толкова направили за народеца и страната, че всяка хула срещу тях и всеки гнусен колаж е истинска гавра.

Нека всички защитим тези светли имена
Хората толкоз години ни водят от прогрес към прогрес, защитават ни, обличат и хранят...нека им покажем нашата любов

Страх ме е от всички онези 150 мнения в стил @ мръсни македонци @, @ вие не сте държава @ и т.н и т.н. Всичко е толкова първично.

Защо у българина няма капка толерантност

Защо, когато се правят колажи на Мохамед, това е свобода на словото и великите българи също си измислиха некви нещастни карикатури
А сега не е свобода на словото защото оооооо ужас, се опетни името на нашите водачи дето блъскат държавата с години и кеф към все по голяма разруха и мизерия



Тема Re: Ние си обичаме царянови [re: Garibaldi]  
АвторГapибaлди (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 14:41



Другото единодушие, което ме стресира е срещу англичаните.
Всяка седмица има поне една, две статии в дир/а дето лошите англичани са казали нещо срещу добрите българи. Предпоследната беше за това как англииското селско стопанство и по/специално ягодите остават необрани поради липса на българи.
Човек остава с впечатлението, че последните 50 години все нии сме им брали ягодите а сега изведнъж пълен срив.

http://dnes.dir.bg/2007/05/28/news1720897.html

Страшни са коментарите, всички са срещу онези лоши англичани, колко са изродени, колко са мизерни, колко са незнам какви...

Чудя се защо е тази омраза която се насажда срещу македонците и англичаните?
Дали това не е начина да отклоним част от малкото обществено осъзнаване към друг външен враг?
Нещо в стил, измисли му враг па му глей сеира



Тема Re: Ние си обичаме царянови [re: Garibaldi]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано03.06.07 15:32



Сам разбираш, че по тези форуми имаш представителна извадка на де що има български морон из нета. На повчето нормални хора им се отщява да коментират още след като видят първите няколко постинга, а и обикновено те имат доста по-малко свободно време за писане на такива.

Но че има и някакъв неошовинизъм обхванал скъпата ни татковина, май че си прав. Предполагам, че е в резултат на избиване на комплекси, дезинтелигенцизация(изпростяване) на народонаселението и други подобни.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Ние си обичаме царянови [re: Гapибaлди]  
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 15:34



По първия въпрос още нищо не съм чела, но эа ягодите и аэ драснах 2 реда, эащото точно по това време Тони Блеър се эастъпваше эа нашите мед. сестри в Либия и ми се стори адски тъпо ние да се подиграваме в такъв момент с реколтата на англичаните./а това эа общия враг си е стар приом в политиката - сефте !!/





Тема Re: Ние си обичаме царянови [re: Гapибaлди]  
АвторKyмиko Янaka (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 16:23



на мен пък ми стана смешно защото съм тук
и нито един вестник или по новините не се споменава да има някакъв проблем с прибиране на реколтата

+ това те главно си събират на биригада студенти от Украйна и други подобни бая по големшки държави от нас.
Обаче виж ли ти една 7 милионна България от които 3 милиона са в тудоспособна възраст е главната причина за нечия несъбрана реколта то е хубаво да се чувстваш важен .... но някакси не виждам Великобританското селско стопанство да се крепи на ръцете на Български сезонни работници
И те като с фръцнат остова потъва

Иначе врагове външни трябва да има иначе се разсеяли погледнали наоколо, взели направили революция и развалили рахата на Кольо и Пеньо с Бентлитата



Тема Re: Ние си обичаме царянови [re: Garibaldi]  
Автор | (< /dev/rando)
Публикувано03.06.07 17:11



Още веднъж показваме, че по манталитет сме по-близо до ислямистките фундите, отколкото до европейците.

The generation of random numbers is too important to be left to chance.


Тема Re: Ние си обичаме царянови [re: Garibaldi]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано03.06.07 18:17



Свобода на словото? Добре. Дай тогава да се гаврим с всичко.



Тема Re: Ние си обичаме царянови [re: Prof.McGonagull]  
Автор | (< /dev/rando)
Публикувано03.06.07 19:04



Нали се сещаш, че определението "гавра" е относително.

Иначе много добра реклама правите на македонския лумпен. Сигурен съм, че е много щастлив от вниманието ви.

The generation of random numbers is too important to be left to chance.


Тема Re: Ние си обичаме царянови [re: |]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано03.06.07 19:13



Извини ме, но кой, по-точно, е македонският лумпен?



Тема Re: Ние си обичаме царянови [re: Prof.McGonagull]  
Автор | (< /dev/rando)
Публикувано03.06.07 19:35



Ти изобщо четеш ли мненията, на които отговаряш, или просто така си пишеш?

The generation of random numbers is too important to be left to chance.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.