Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 02.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Чета днес Капитал и научавамнови [re: 4eHe]  
Авторbuena_mala (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 18:01



Ако имах желание за ЕС дебати щях да се занимавам с политика,а моята професия няма нищо общо.

Отивай да си вдигаш лозунгите и да крещиш каква си еуропейка на някой друг,пред мен не вървиш.



Тема Re: Чета днес Капитал и научавамнови [re: buena_mala]  
Автор4eHe (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 19:47



Професията ти няма нищо общо с престоя ти в клуба, това го разбрах.
Обаче как формираш мнение и участието на интернет в процеса - не.



Тема Re: Чета днес Капитал и научавамнови [re: 4eHe]  
Автор buena_mala (непознат)
Публикувано28.04.07 20:29



Как го формирам ли.....така както си заслужаваш.Не се опитвай да ми даваш уроци без да съм ти дала разрешение и ще общувам 4овешки с тебе.

Докато си носиш балоните под мишниците много майни ще отнесеш....и не само от мен.



Тема Re: Чета днес Капитал и научавамнови [re: buena_mala]  
Автор4eHe (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 21:09



Вече ми привлече вниманието с простотия. сега напиши и нещо по темата, която не е 4еНе.
Нищо лично.



Тема Re: Чета днес Капитал и научавамнови [re: 4eHe]  
Авторbuena_mala (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 21:14



Аз ве4е написах достатъ4н по темата.
Ако си говорим за простотия, и ти имаш не малък дял,така 4е не ми се прави на девственица.

И от тук нататък си говори сама защото нямам желание да ти отговарям на провокаторските изказвания.



Тема Re: Чета днес Капитал и научавамнови [re: buena_mala]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.04.07 21:23



Простотия е да определяш дебат като нещо между политици и да се измъкваш по детски с некфи тъпи кифли като "дественица" "провокатор" от дискусия, дето не си мръдна една бактерия да проумееш..пълни квадратчетата тук, имаме си аудиторийка.



Тема Re: До българите в чужбина: Кажете ми ...нови [re: aлeьx96]  
Авторhistory (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 01:06



Нищо ново под слънцето!!!
Хайде да си спомним малко за историята. Ами то откакто съществува тази България, все се е намирало някой мераклия да и прекроява историята. То не бяха гърци, не бяха турци,македонци,руснаци,КПСС-та, БКП-та, - е, сега е ред на германците.Колкото до такива българи,винаги са се намирали да им сътрудничат.Като поразсъждаваме така май всичко си идва на мястото и няма какво толкова да ни учудва.

НЯМА ВЕЧНИ ПРИЯТЕЛИ,ИМА ВЕЧНИ ИНТЕРЕСИ!!!
(Уинстън Чърчил)



Тема Re: До българите в чужбина: Кажете ми ...нови [re: aлeьx96]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано02.05.07 11:44



Интересен въпрос, но щом питаш, ще ти кажа:

1. Снимката е правена много след това и както сам си могъл да прочетеш, тя е специално аранжирана. т.е. черепите и костите са извадени от някъде и са наредени за да пресъздадат атмосферата.
Амо малко се позамислиш, ще ти дойде на ум че докато се колят хиляди хора ( за да можеш спокойно да ги обереш след това), снимки не могат да се правят.
Отделно от това, хората са клани като животни - на дръвника и на една купчина са подреждали телата а на друга главите .... ти на снимката някъде да виждаш купчини ???!!!
Фактът че костите са съхранени, означава че някой ( православен християнин) се е погрижил за тях!!!

2. Аз мога обаче да ти гарантирам, че в селище където от 8-9000 души са се спасили не повече от 2 000, повечето деца...
МНОГО ДЪЛГО ВРЕМЕ НИКОЙ НЕ СЕ Е ВЪРНАЛ ДОРИ И ЗА ДА ПОГРЕБЕ ИЗБИТИТЕ !!! НЕ ЗАРАДИ РЕКИТЕ ОТ КРЪВ, И НЕ ЗАРАДИ ПЛАНИНИТЕ ОТ ТЕЛА А ЗАРАДИ СТРАХ ЗА СОБСТВЕНИЯТ ЖИВОТ !!!

а за това:
Сега какво ще кажеш, пак ли ще споменяваш нечия майка...
red]

ето:

Мама ти мръсна циганска, ти на прост ли се правиш или наистина си такъв ?!!![/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.