Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стойте си в БГ има работа....нови [re: freebird]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано23.03.07 17:22



Данък при източника...щото после кой ще го внесе, а?)))

Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.


Тема Re: поток чисти паринови [re: DarkSide]  
Автор Shokou_io_kurayami (НейноВисочество)
Публикувано23.03.07 17:26



ами те нали двамата пишат тук ако си заминат няма да останат простаци и после доказването е трудно

остави ги да си играйкат щом им носи щастие
и спят вечер с усмивка, улигавили възглавницата

DON’T GET ANGRY … GET EVEN

Тема За какво спорим ?нови [re: DarkSide]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано23.03.07 17:45



един на друг няма смисъл да си доказваме ... а и не сме го правили, нали ?

а защо пишем тук не се връзва с вашите разсъждения, нали ?? логиката тотално се губи май ..... ( вие си ни обиждате непрестанно, ни си виказваме че сте простаци, вие пък твърдите че сте висококултурни ... и пак псувате ... и т.н.)

иначе, случайно или не почти задаваш правилния въпрос. поздравления.

аз бих го формулирал така: "Защо се спори в този клуб?!" ... или за какво, и какво се цели с това



чаках доста време някой да го зададе, ти си най близко ...



Тема Re:нови [re: Mr.N]  
АвторГapибaлди (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 18:28



Тъжна история е Лат.Ам.
Тъжна и страшна, ако ходя ще е с покровителствоо на испанската корона, работа под мишница и език. Някой от тези неща ги имам а други са в процес.
Страните дето бих отишъл и то с едно на ум...т.е. подготвен са Уругвай, Чили и коста Рика...ноооо...има ощеда се проучат и подготвят нещата...може би след някоя година ще отида само на оглед. А може би не...



Внимавайте къде ходите
Бг не е най страшното, мизерно и несигурно място под слънцето
Поне имате ток и вода / все още / и малко здравеопазване.
В Еквадор, Перу, Венецуела ... освен дрогата, мизерията... има и много хорица живеещи в картонени колиби с една мивка в квартала и мизерия до шия
болести, престъпност...4ужд език...



Тема Re: поток чисти паринови [re: DarkSide]  
Автор BloodySword (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 20:44



Ами ще ти кажа за мен щом питаш.

Тоя клуб впечатлява с помията си.Има висока концентрация на ...Да кажа неприятни типове.И преди беше така.Но сега виждам ,че група от хора са успели да изгонят нормалните и са останали да плуват в един собствен измислен свят.
Ще продължа да ги ръчкам ,дразня и показвам истинския им облик в огледалото.



Тема Re: За какво спорим ?нови [re: eFFeXX]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано23.03.07 21:12



За мен идеята е да се споделя ценна информация от първа ръка, например аз живея тук от 10 години и знам много неща, които може да са полезни на някой друг, решил да се засели тук, примерно скъпи и евтини райони, наеми и разни други цени. Минал съм през множество административни пречки и съм наясно с разрешения за работа, регистрации в общината, легализации, шофьорски книжки, записване на деца в училище, здравни застраховки и т. н. все неща, които се научават със самото живеене тук
преди време тук имаше и лафче с приятни събеседници, е с нормалните дребни заяждания ... това вече тук го няма, лафчето аз лично си го правя другаде, тук минавам само да видя дали някой не пита нещо, за което да мога да отговоря

There is no dark side of the moon really ...
Matter of fact is, it's all dark


Тема Re:нови [re: Гapибaлди]  
Автор BloodySword (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 21:22



Бил ли си в Латинска Америка или само си чувал.Пак изказваш повърхностно мнение.

Повечето хора там наистина са бедни материално но са весели и сигурно по-щастливи от много богаташи.
В Еквадор и Венецуела стандарта на живот не е толкова нисък колкото си мислиш.



Тема Re: Стойте си в БГ има работа....нови [re: Shokou_io_kurayami]  
Авторcina2 (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 22:08



Че къде прочете, че мразя шопите и София?! Та нали и аз имам шопска жилка и рода там?! Наблюденията ми са, че повечето шопи са си мърляви в дома си, по-важен е външният вид, отколкото къщата. Не ми се описват наблюденията ми, едва ли някой го интересува, а никой шоп не може да бъде безпристрастен за това.
А за Пловдив, ами и там не си доразбрала. Написах, че има проблеми в града, но пък чистотата не е така наболяла...



Тема Re: Е,нови [re: PlDND]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано24.03.07 12:48



Този въпрос се повтаря периодично: И аз не разбирам мотивите на същества като Ефexxx
Това е клуб на българите с чужбина. Като искат да дискутират, поне да го правят културно, но не, те само могат да псуват и обиждат.
Аз лично никога не бих влязла в сериозна дискусия с подобни.
Мислят си, че провокират. Интересно е какво и на кого искат да доказват.
Всъщност, не ме интересува. Да се спасяват.


Дали заслужава отделна тема? Ами пускам я, па кой го сърби езика/клавиатурата да пише.

П.С. Модераторите - защо не мога да влизам с "новия" си ник та трЕбе да ровя в склада за този архаичен ник? АМ?



Frankly, my dear, I don't give a damn!!!

Тема Re: Ааанови [re: cina2]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано24.03.07 12:50



за шопЕте или уба'уо или нищо

оти че 'уи теко'уам онак'уата

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.