Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: я си стегай багажа и идвай на западнови [re: Mr.N]  
Авторneznaeshta (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 20:29



Az pitam za jilishtata ne po povod jelanieto mi za rabota v 4ujbina,a prosto ot informacionna gledna to4ka.Lubopitno mi stana za cenite.A za tova-kak si zapo4nal-napalno sam sigurna ,4e e bilo taka-v smisal , 4e poznavam hora koito sa sesblaskvali s problemite na imigraciata I ti viarvam za nevolite,koito si prejivial.



Тема Re: я си стегай багажа и идвай на западнови [re: eFFeXX]  
Авторfreebird (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 20:57



Абе, я си трай!
Ти представяш ли си 1млн. хора да се върнат в България какво ще стане - пресъхва потокът чисти пари, бум на безработица, бунтове, предсрочни избори...
Знаят какво правят управниците, не се бъркай където не ти е работата!



Тема Re: я си стегай багажа и идвай на западнови [re: Mr.N]  
АвторГapибaлди (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 00:46



Мр Н/е
Ми то голема еффффтиния при тебе бе брато
Ми ази да стегам дисагите и да прелитам
Маааму д ба

А иначе за т'ва как си започнал ми е ясно

Само синовете на този, онзи не започнаха така...е т'ва е друга тема

Аре със здраве



Тема Re: Стойте си в БГ има работа....нови [re: roro]  
Автор Koфтият (член)
Публикувано23.03.07 01:14



Е , значи поне си признаваш, че с този си постинг си даваш кураж. Това е хубаво, доблестен си. А защо всъщност, не си го даваш този кураж у вас, кат седнете да вечеряте с жена ти или поне в някой форум Българи в България , ами го даваш на мен ?
И това е просто за отговор. Защото ти лобираш за една изгубена кауза. На теб ти трябват данъкоплатци в България а хората я напускат. И не само това, ти лобираш за една още по-изгубена кауза. Ти искаш напусналите да се върнат. Но това не зависи от тебе, приятелю.

Ще отречеш ли, че хората напускат България ? Хайде, отречи ? Не ме вземай мен за пример, какво казвам и какво знам за София, къде съм дезертирал и каква песен пея. Аз съм един единствен човек. Кажи ми ХОРАТА напускат ли България или не ?



Тема Re: Стойте си в БГ има работа....нови [re: Бapбapeлa]  
АвторГapибaлди (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 01:17



Барбареллллииииииии

Препълнените кофи НЕ са символ на Имане

препълнени са защото НЕ се изхвърлят

Ще ти опиша как е тук
Значи контейнер за хартия, друг за стъкло, друг за опаковки, друг за битовите отпадъци

Всичко е пластмасово и се МИЕ редовно, всички битови отпадъци и опаковки хората си ги връзват в найлонови пликчета и ги изхвърлят.
Отпадъците се изхвърлят ВСЕКИ ден с камион.
Има чистачи непрекъснато а в някои зони и през ноща метат с камиони и на ръка.


какво видях в родният ми град
ужасни метални контейнери от чиито ъгли тихо и кротко се стичаха вадички мизерия сред лепкавата летна смрад...
и т.н. и т.н....
кошмар до кошмара мила моя ма....

количеството отпадъци не е символ на възход.

СИМВОЛ Е БРОЯ НА ХОРАТА РОВЕЩИ В ОТПАДЪЦИТЕ

да си жива и здрава



Тема Re:нови [re: Гapибaлди]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано23.03.07 08:15



ефтиния е по кофтите квартали, тук около мен са си скъпи жилищата,

.
Абе добре си е-с една заплата може да си купиш много повече,отколкото в Европа или САЩ



Тема Re:нови [re: Mr.N]  
Авторneznaeshta (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 08:40



V koia 4ast na sveta si,deto e tolkova evtino?...a pak zaplatite si gi biva...4e tova e rai togava...
Tuk e ne samo mizeria,mrasotia,no I 2 jivota niama da ti stignat da si kupish jilishte,ako si obiknoven dobrosavesten grajdanin...No pak ako iskash da zaobikolish zakona nikoi niama da ti popre4i,daje shte ti pomognat...Kakto I ako si tarsish pravata,pak nikoi niama da ti pomogne!



Тема Re:нови [re: neznaeshta]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано23.03.07 09:14









Тема Re: поток чисти паринови [re: freebird]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано23.03.07 09:58



ти май и идея си нямаш каква невероятна глупост изръси пак, а ??

хайде да вземеш да ни обясниш какво представлява този "поток чисти пари" и как се отразява на икономиката тук ...

това е ако поне малко заставаш зад думите си де ...

в противен случай ще приема че говориш глупости и въобще не можеш да мислиш.

хайде да ме убедиш в обратното .. можеш ли ??



П.П. Да оставим настрана това че не четеш за какво се говори, а то не е за връщане на българи тук, точно обратното ... за агитация да заминаваме извън страната, но ти явно си над тези неща ...



Тема Re:нови [re: Mr.N]  
Авторneznaeshta (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 10:49



Chudesni snimki! No tova v Germany li e?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.