Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема чехия,бърно???  
Авторjanson (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 20:27



Здравейте клубари!На приятелката и предложиха работа в IBM,клон Бърно,Чехия. Офертата е пове4е от добра и тя ще приеме.Въпроса ми е какъв точно е стандарта в Бърно?Колко струват жилищата под наем?Транспорта?Храната?Коео е по скъпо и кое по евтино?какав доход е хубаво да взема един човек за да се чуства ок:)пример на мен в Софиа ми стигат 800 кинта за сносен живот!другия въпрос е има ли работа извън сферата на IBM?Например бармани,обстаци,хамали?Или е по добре отък да си намеря работа чрез фирма,застото и аз миссля да я последвам след време?Мерси на всички които ще пишат.весело.



Тема Re: чехия,бърно???нови [re: janson]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано29.01.07 01:54



Аз само да попитам....

: изведнъж се появява"турбо оферта"и любимата отлита за Бърно... ок(няма лошо). Сега оба4е и любимия е решил да я последва... чудесно.
-След,като тя ще работи в IBM няма ли да се срамува,че любимия ще се реализира,като хамалин,или "общак"? Вярно е,че срамна работа няма но любимата чистачка ли ще бъде в IBM?
Ако и "любимия" е компютарен гений а е готов да търси работа извън IBM,че дори и,като хамалин...само и само да е с нея....впечатляващо...ех младост,младост....

[Машината обича ласка, грижливо ползване и смазка!]

Тема Re: чехия,бърно???нови [re: janson]  
АвторЛeля тиCтoйka (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 02:36



Защо искаш да ходиш в Чехия? Нали имаш по 800 лв на месец. Какво очакваш да ти изпратим един ценоразпис на Чехия ли? Ега ти наивната българщина!
Трай си у вас и дай свобода на момичето да си намери и тя нещо свястно





Тема Re: лельо Стойке,нови [re: Лeля тиCтoйka]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано29.01.07 08:22



недей обезсърчава така момчето ма, бива ли такива работи на твойте години?


Janson , прецени си сам дали да идеш веднага с приятелката си, или да изчакаш тя да се настани първо и да идеш после, а щом толкова държиш на нея, каквато и работа да вършиш,щом сте заедно и тя има добра работа,няма от какво да се притесняваш



Тема Re: чехия,бърно???нови [re: janson]  
Авторjanson (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 10:21



Mda bylgarite sa si prosti hora i ne umeqt da si podawat raka!Az imam nujda ot informacia a ne ot saweti na razni tam babi i smazki.No wie ste si ostanete prosti zastoto ymstweno ste ograni4eni i ne mojete da widite podale4e ot nosa si.Mersi za Mr.No eto towa e obosnowano mnenie.Mojete da se y4ite ot nego.No wie ste obre4eni da ste prosti!Kolko lesno e da si prost.....



Тема Re: чехия,бърно???нови [re: janson]  
АвторЛeля ти (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 11:41



Виж какво левак, първо използвай кирилица и второ ти започна с гъзарските си номера:

пример на мен в Софиа ми стигат 800 кинта за сносен живот!

какво искаш да ни кажеш - че си голям тежкар ли? Аз казвам на такива - КИЛИМЕ.
"Барманчо" ти си простият а не razni tam babi i smazki.. Ти не си само прост, но и много наивно глупав - ясно ли ти е, че да ти се отговори на всичко което искаш да знаеш, трябва да ти се пише 5 деня.

За това стани жигуло на приятелката ти, иди там на нейна сметка и се ориентирай сам. Защо ли? Защото на всеки човек му е необходимо нещо по друго. На теб ти стигат 800 лв, на майка ти сигурно само 200, а на леля ти и по малко. На нас ни са необходими 3,800 €. Какъв съвет искаш? А между другото, достататъчно съм се научил и най важното от всичкото е БЯГАЙ ДЪЛЕЧ ОТ БЪЛГАРИ. Като те чета, ми се струва, че не е лесно да си прост, кой те знае колко дълго си се учил за това или ти е вродено..........


Всичките ти въпроси са абсолютно излишни, защото там ще живееш по чехски /ако си умен/



Тема Re: чехия,бърно???нови [re: janson]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано29.01.07 13:32



писано е по-темата, потърси в търсачката. много хора отиват там и много сменят ибм след време, явно има някакъв пробле. потърси такива дето бачкат или са бачкали там. лесно е (icq например)

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Re: чехия,бърно???нови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторjanson (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 16:24



ex lelke lelke ili pi6i po temata ili waobste nedei pisa....mersi Misho ste potarsq i 4rez isq.Ako nqkoi nqma kakwo da kaje po temata da ne pi6i styrotiim ot tipa na lelqta.mersi za adekwatnite otgowori na nqkoi hora:)



Тема Re: чехия,бърно???нови [re: janson]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано29.01.07 16:39



"Лелята" много точно ти го каза ама то да е *** да влезе... с акъла е по сложно.



[Машината обича ласка, грижливо ползване и смазка!]

Тема Re: чехия,бърно???нови [re: janson]  
Авторjanson (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 19:37



ex ozada4awa me bg inata.Abe xora kato nqma kakwo da pi6ete po temata ne pi6ete.Stiga ste komentirali gluposti i ste si merili pi6kite!!!!pi6ete po temata ne izwan neja




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.