Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 19.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Пак се изложиххме!нови  
АвторДparoмиp (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 18:15



Трябва да ви пиша защо днес едва ли не умрях от срам. И аз смятам че арогантността не е никък чужда на българина. Сега за днешния случей.
В Германия има една лезбиика певица - Люси. Това си е ОК!
Не е ОК натръпчивото й нахално държение, но и това си е нейна работа, до колкото германците не казват много силна в говоренето си /крещяща/ и дразнеща с държанието си. Та тази Люси днес готви на гостите си по TV VOX. Темата беше ПЕРФЕКТНО ГОСТОПРИЕМСТВО.
Такааа, посрешна гостите с хляб и сол / това българска традиция ли е ?/ Но е ОК! Седнаха на недекорирана маса. Менюто и беше традиционо българско: ракия с шопска салата, пълнени чушки и сърми прясно зеле и десерт. Десерта беше: бяло, зелено, червено - най отдоло червен конфитюр от баба й, зеленото беше настъргана ябълка и най отгоре подсладено кисело мляко.
Сега оценката: ракията беше ОК, шопската салатата им беше ужасна оставиха я, чушките и сърмите безвкусни, а за десерта да не говорим - под всяка критика. Дадоха и 6 от 10 пункта. Нейната собствена оценка е: БЕШЕ ПЕРФЕКНО, въприки че тези неща не съм ги готвила никога.
За неино щастие и следващия колега се показа още по слаб. Но Люси критекуваше най без церимонно, като че ли е кулинарна принцеса. Пфуй!
Та такива ми работи. И аз не мога да й понасям к........о й държание.
Но си е купила хубава къща тип бунгало с паркче. Поне нещо положително!



Тема Re: Пак се изложиххме!нови [re: Дparoмиp]  
Автор cina2 ()
Публикувано21.01.07 19:18



Подразните, че е популярна в Германия ли? Щото ако е тази

и аз не мога да я понасям, още повече, че е от ПлУевен и бат`Слави много я лансираше. Ама не ми е противна за това, че е лезбийка - даже не го и знаех. Като бяха в България с групата, подобна на спайските, всяка втора дума и беше "дъ ге...". Преди време на някакви музикални награди взимаше интервю от "Рамщайн", а те много ми харесват.
Да къщата тип бунгало - гледал ли си "Трансамерика"? Главната героиня живееше в подобна къща - тухлена постройка тип бунгало, но беше много уютна



Тема Re: Пак се изложиххме!нови [re: Дparoмиp]  
Автор NikiFin (ентусиаст)
Публикувано21.01.07 23:03



А мен ме е срам от такива като теб, които.... не мога да изброя колко правописни грешки си направила, ама тръгнала да се срамува нашата от други хора. Първо извади гредата от собственото си око за да видиш по-добре да извадиш сламката от чуждото.
Мен пък такива като теб ме дразнят дето само се интересуват от чуждия статус и от клюки ама самите те си седят на дъното поради липса на качества да се измъкнат от там



Тема Re: Пак се изложиххме!нови [re: NikiFin]  
Автор ganadark (Прелитаща)
Публикувано21.01.07 23:49



Samo taka NIkI!!!






Тема Re: Пак се изложиххме!нови [re: NikiFin]  
АвторArhngel Mihail (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 01:08



Ami i ti si ot typite, ot nai typite bylgrski kurvi. Kakvo napada6 4oveka. I az poznavam onaja ligla- KELEME. Onija deto pisa temata, zna4i taka i men ne mi puka ot 4ujdija status. Moja e vajnija!
A lainarkata e izlojoila nacionalnata ni kuhnja - nali sme patrioti



Ti otde znae6 koi kyde sedi - na dynoto ili tam deto ti nvgy6 njama da idi6
I ti si kileme. E ga ti



Тема Re: Пак се изложиххме!нови [re: cina2]  
АвторДparoмиp (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 03:12



Права си, групата беше наистина много гот и много хора съжеляваха за разпадането й. Сега след като се убедиха че не могат да успеят като солисти, решиха отново да влезат в бизнеса като група /без Ванеса/. Говори се че началото им щяло да е някъде от месец март. Между другото това са новини, а не клюки. Или и двете! Аз също писах, че така както си живее не ме интересува и си е въпрос на житейското й разбиране. Щом не може с мъже нека да живее със жени. Нейна си работа.
Къщата й /като за млада 30 и кусур години жена/ си е достатъчно хубава и аз се изненадах положително. Колко жени в България са се управили така? Но пък колко процента от българските жени не могат да готват? Сигурно са съвсем малко. Има една приказка: като не знаеш нещо, си мълчи. Доядя ме, че усра ГОРДОСТА на българина - готената кухня. Никой не я бил задължил да участва в това предаване и ако искам да участвам- ще се позаинтересувам и ще поразпитам, ще се поупражнявам. То не е от днес за утре!
Ти не я познаваш. Иначе е доста упорита и амбициозна. Дори е необичайно спортна. Скочи от 10те метра, научи се за няколко седмици на фигурно пързаляне и то доста добре.
Но урезили българската ни кухня. А за мен и поведението й е нетърпимо, никакви етикеции, иска да се прави на интересна, да е център на внимание, е то всеки желае да не е на периферията на обществото, на компанията си. Какво да ти пиша - жалко че от толкова дълго е при нас, и толкова малко е научила.



Тема Re: Пак се изложиххме!нови [re: Дparoмиp]  
АвторStaphylococcus aureus (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 07:33



Да прав си,и аз го гледах предаването.Много тъпо се изложи .Поне като не можеше да готви да не се беше пънала да прави бг кухня.И тва подтичкване беше супер изнервясто .
А хора които не са гледали предаването кво се опитват да коментират не ми е ясно.Ей тва ако не е бг гордост- на всяка манджа мерудия просто няма на къде...



Тема Re: Пак се изложиххме!нови [re: Staphylococcus aureu]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 10:45



Мда..и мен ме хвана яд за същото. :(



Тема Re: Пак се изложиххме!нови [re: Staphylococcus aureu]  
АвторДparoмиp (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 10:55



радвам се че аз не съм бил едиствения свидетел на цирка й. Тази жена или не е в ред или /как да го кажа?/ кой я знае от къде идва и с какви хора е общувала. Това също не е моя работа, но само до този момент, до който Люси не започва да излага нацията - а това го прави неприкъснато. И Бисер Киров и Лили Иванова бяха също тук, ама с фантастичен имеч, с високо ниво, с респектираш пристиж.


Аз от време на време гледам das perfekte Dinner - същото но не с "проминенти", който върви от понеделник до петък. Ама там има ниво, да ти е кеф. Имаше хора и от другите нации които също живеят в Германия и видя ли при другите такъва простотия? И там се готвят менюта като в 5* ресторант! Пълнени чушки - у ха!



Тема Re: Пак се изложиххме!нови [re: Дparoмиp]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано22.01.07 11:39



аре бе, не беше толкова зле колкото го изкарваш. Влагаш лични чувства и това преекспонира ситуацията.

Момичето се представи добре, имаше идеи и желание, а и не беше подходила джаста праста. Опита се да представи една типична българска вечеря с елементи на презентация. Дали е било вкусно, е въпрос на персонална оценка.Това, че са и дали 6/10 няма особено значение, нито говори за излагация. Отделно, поведението на Люси се формира от медийните съветници които ползва, но това е друга тема.

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.