Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 29.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Памплона как да замина - моля помогнетенови  
АвторBлюбeн (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 19:18



Имам много голям проблем трябва да замина за Памплона защото там има едно момиче което много харесвам но за да се получи между нас трябва да съм там тя немойе да е тук защото скоро взе виза.Хем ако отида и аз ще си оправя живота там.
Че въпроса ми е какви са начините там да си намериш работа като нямаш документи и незнаеш езика засега не го знам но мисля преди да замина (ако замина ) да понауча малко поне и така да ходя
така че много моля за помощ.много



Тема Re: Памплона как да замина - моля помогнетенови [re: Bлюбeн]  
Автор braai (dreamcatcher)
Публикувано07.12.06 19:37



Ако нямаш документи и късмет - ще работиш черната работа (съответно най-ниско платената).
1.Вземи някакъв курс по-разговорен испански ( за старната на баските несъм сигурен дали испанският е добра идея)
2.Влез в официалните сайтове на Испания и запиочвай да ги проучваш от - до.
3.И се подготви психически че няма да ти бъде леко и лесно.

UnBound


Тема Re: Памплона как да замина - моля помогнетенови [re: Bлюбeн]  
АвторИcпaницa (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 21:32



Влюбен бил. Колко различни ни причини пишеш ве. Харесвало му момичето - че това причина ли е. Или пък "Хем ако отида и аз ще си оправя живота там." Юруш на маслините! Коя причина е по важната за теб, ъ? Нека момичето ти да ти кажи какви документи ти трябват и да ти напише каквото искаш да знаеш- брей. Ти форума ни за форум на глупаците ли го имаш? Знаеш ли какво значи в чужбина без език?
Глупави и наивни българи колкото си щеш.



Тема Re: Памплона как да замина - моля помогнетенови [re: Bлюбeн]  
Автор buena_mala (минаващ)
Публикувано07.12.06 23:01



...."Имам много голям проблем трябва да замина...."ГРЕШКА. Проблема ти ще бъде голям когато пристигнеш в Памплона.Оба4е ти ако си мноооого навит опитай.И не се надявай на никого да ти оправи живота там,ако вярваш в себе си достатъ4но и имаш голям късмет може и да успееш.Тук във форума освен с информация едва ли с нещо друго някой би ти помогнал...Пък и както виждам,нищо конкретно не питаш.УСПЕХ



Тема Re: Памплона как да замина - моля помогнетенови [re: buena_mala]  
АвторBлюбeн (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 01:30



За мен главната причина за заминаването е момичето.Амбиция имам голяма и съм готов на всичко .знам че не споменавам нищо конкретно но съм готов на всичко.знам че няма да е лесно но съм готов на всичко.но пенеже нямм и идея за нищо искам да зна мкак да започна с нещата.аз съм от варна дори и съм готов и с фирма да оптам но не съм чувал за такава която да праща там.просто искам начален съвет а смятам че с продължението ще се справя.доколкото за езика не смятам да се мятам веднага там а да понауча малко колото е възможно.
блягодаря на всичко за момента.
и все пак моля за конкретен отговор относно с какво да започна.



Тема Re: Памплона как да замина - моля помогнетенови [re: Bлюбeн]  
Автор braai (dreamcatcher)
Публикувано08.12.06 01:40



Започвай да четеш.



UnBound


Тема Прочете ли?нови [re: Bлюбeн]  
Автор braai (dreamcatcher)
Публикувано08.12.06 01:43



Започвай тоя сайт.



Като се по-избистри си доуточни стратегията.
Направи си план - всеки ден отбелязвай каво си свършил по плана.

UnBound


Тема Прочети и тая и за днес стига.нови [re: Bлюбeн]  
Автор braai (dreamcatcher)
Публикувано08.12.06 01:48





Утре наново час ,два ровене в нета докъто се избистри идеята.

Успех

UnBound


Тема Re: Памплона как да замина - моля помогнетенови [re: Bлюбeн]  
Автор braai (dreamcatcher)
Публикувано08.12.06 02:07



Разгледай и вариант работа или фирма в Andorra - това са десетина селца на границата между Испания и Франция на около 350км от Памплона.
Незнаеш от къде ще ти излезе късмета.

UnBound

Редактирано от braai на 08.12.06 02:12.



Тема Re: Памплона как да замина - моля помогнетенови [re: braai]  
АвторГлyпaka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 10:48



А бе какви фирми, какъв късмет, бе?

Къде е тръгнал без да знае езика! Тръгнал на свадба без Х..Й! Как ще си прави сделките? кой го беше вече написъл - Колко сме наивни. Знаеш ли, там търсят някой за генерален директор- виж може ти да станеш! Боже, Боже.
Защо му е работа, да го издължа приятелката му и през това време ако има разрешение за работа може да си намери нещо!
Влюбения, защо не те информира момичето ти, тя нали е вече там?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.