Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кое при нас личи повече?нови  
АвторПeнka K. (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 13:00



Кое в нашия характер, в нашите нрави и обичай натежава повече: славянското или пък ориенталското? Какво са сега българите повече?
За да няма недоразумение да разделим привичките на на две.

1. славянски:


2. ориенталски:



Тема Re: Кое при нас личи повече?нови [re: Пeнka K.]  
Автор Antiataka (непознат )
Публикувано27.11.06 13:41



Аз имам дълги мустаки,голямо шкембе,зачервени бузи,къпя се в неделя вечерта

,пуша цигари"Арда",обожавам фасул с пастърма,мразя всички политици,взимам малка заплата с която едвам свързвам двата края,фен съм на телевизия "Планета",върл националист,особенно след 5-тата ракия.И стига сте писали тук вие избягалите в чужбина,а вземете се върнете за да я оправите тази държава,та и аз да поживея като хората



Тема Re: Кое при нас личи повече?нови [re: Antiataka]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано27.11.06 15:09



мустаците не ми пречат, шкембето също, за цигари си има зона за пушачи-ще одиш там да пафкаш, ама да се върна и да съм при хора дето се къпят един път седмично-не, мерси, не ми се носи противогаз постоянно


Извод-няма да се връщам



Тема Re: Кое при нас личи повече?нови [re: Antiataka]  
АвторKoтapaka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 16:18



Значи не си славянин. Ами къде да те сложем сега бе аркадаш? И при турците не става, те се мият редовно и не пият ракия. Така както пишеш си за друга категория, ти си за мързеливите, охранените и щом ни чакаш да оправим страната тогава си и паразит





Тема Re: Кое при нас личи повече?нови [re: Пeнka K.]  
АвторNavy CSl (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 21:54



A be to e edna smesica. Za men sme pove4e ot isto4nite. Slavjanskoto nie e samo ezika. Mnogo slaviansko ne se namira. Nito manjareneto, nito tancite, nito musikaja, nito ...
Obi4aite i te sa arabski napr. svatbite, obnoskite ni, ne sa slavjanski. Makedoncite i cyrbite i te imat malko ot moslemskijat mantalitet. Nomerata i fasonite (sultanlycite) sa ni kato na porobitelite ni. Taka mislja no ne nastojavam da e taka.



Тема Шумерски.нови [re: Пeнka K.]  
АвторXи-xи. (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 12:40



Т`ва ли ти е болката? Мноо интересно какво пък ориенталски обичаи ще да имаме.





Тема Що бе, че сега да не ти е зле? [re: Antiataka]  
АвторXи-xи. (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 12:44



Ти си живееш направо бейски.



Тема Re: Шумерски.нови [re: Xи-xи.]  
АвторTia Maria (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 16:20



ами всичко ни е ориенталско мюселманско. турските думи турските кебапи и чорби турските кючеци накичването на млодоженците каресите народните инстроменти + кой от тях е български кавала ли гайдата ли гадулката ли тамбурата и дайрето ли+ забратките на женските глави маанетата и чалгата иди във форума за ядене и прочети какво се готви.

затова и на мен ми се вижда че клоним към мала Азия

какво ни е славянското? и аз мисля че е езика и писмеността ни. а по нататъка не знам като се сетя ще пиша пак
и на мен ми е много интересно как ще се развият дебатите и аз искам да се поуча не съм професор или научен сътрудник



Тема Re: Шумерски.нови [re: Xи-xи.]  
АвторПeнka K. (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 18:03



Нямам болки. Не съм сигурна.

Имаш ли предложения???



Тема Re: Шумерски.нови [re: Tia Maria]  
АвторXи-xe (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 20:25



Е та какво? Да взема да не ям шкембе чорбица щото някой си бил казал, че е ориенталско?



Глупости, мюсулманите карантия изобщо не кусат.

А и чесно казано хич не ми дреме. Ще си ям каквото ми е вкусно, ще си приказвам както си искам, джанъм.
А кой какво е и къде се вижда от делата, не от храната.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.