Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 27.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Тема Bulgari v Brazil, ili prosto nyakoi s info  
Авторlxnay (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 19:01



Zdraveite, reshih tazi prolet da zamina za Braziliya na stoj ot universiteta mi, no tui kato razpolagam s mnogo malko inforciya za tam, shte se radvam ako polu4a pove4e info ot nyakoi , tryabva ot BG da izbera grada v koito da rabotya koeto dosta me zatrudnyava :{



Тема Re: Bulgari v Brazil, ili prosto nyakoi s infoнови [re: lxnay]  
АвторЖoплeтo (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 19:25



А нямаш ли интернет? Там пише всичко! Бразилците те чакат с нетърпение сам да си избереш града, и работата.
Какъв ли е този загубен институт, който да ти плаща командировачни без да ти е намерил къде и какво да стажуваш!!! Хайде, хайде!



Тема Re: Bulgari v Brazil, ili prosto nyakoi s infoнови [re: Жoплeтo]  
Авторlxnay (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 22:00



heh mi imam internet ama v internet pove4eto informaciya e prednazna4ena za turisti , puk i dori da ne e za turisti se nablyaga na polojitelnite strani na dadena durjava , kakto naprimer nikude nyama da vidish v info za BG napisano "amii ima uli4ni ku4eta , mrusno e " i tn . za tova tursa po realno info ot nyakoi koito znae :)
ina4e staja mi e ot universiteta , sama si izbiram myastoto i rabotata :}}}



Тема Невероятно!нови [re: lxnay]  
АвторЖoплeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 06:55



Добре, "ами Бразилия има една голяма река или са две? Има също гора, един карнавал, хората са черни и танцуват самба, има и много мръсни квартали"
Ами какво положително искаш да научиш в Бразилия, че да го приложиш в БГ?
Каква можеш да намериш само в Бразилия?
В моя интернет има всичко - не само за кучетата и мръсотията в България! Хе!

100% е ЗАГУБЕН УНИ - "ние ти плащаме да отидеш някъде, да си намериш ако можеш нещо и да работиш каквото намериш."
А ти защо не пишеш на кирилица?





Тема Re: Невероятно!нови [re: Жoплeтo]  
АвторЖoплeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 08:04



Хайде от мен да мине. Това са търсачки които ще се информираш

"Business and Trade"
CADЕ SURFTRADE
ZEEK BRAZILBIZ
RADAR-UOL
ENCONTREI Int. Suchmaschinen интер. търсачки
ONDEIR LYCOS
GUIAWEB YAHOO
AONDE

Устройва ли те сега?





Тема Re: Невероятно!нови [re: Жoплeтo]  
Авторlxnay (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 11:57



(nyamam kirilica)

Dobre de zashto tryabva taka da mi se karate edva li ne


Napulno normalno kato ne sum bila nyakude da iskam mnenieto na hora ,posetili dadenoto myasto ili jiveeshti tam,,,,,,znam 4e v internet ima vsi4ko



Тема Re: Невероятно!нови [re: lxnay]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано10.11.06 12:52



Чакай сега, кара ти се еамо един анонимко, които очевидно ти завижда за възможността да отидеш в Бразилия. Имам приятел, които от над десет години живее там със семейството си, преподавател в университет е, и на него много му харесва. Щом си само на стаж, а не за постоянно, то не мисля, че има какво толкова да му се притесняваш, гледай по-скоро да намериш добра катедра със силен екип. Аз на времето също имах подобна стипендия и трябваше сам да си избирам страна и университет и също се бях шашнал, но сега имам само отлични спомени от тогава.

P.S. Има начини да пишеш на кирилица без да я имаш на клавиатурата.

What God wants God gets


Тема Re: Невероятно!нови [re: lxnay]  
АвторЖoплeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 20:54



Не ти се карам, нито ти завиждам, както виждаш дори ти и изпратих помощни адреси. Значи, не ти мисля нищо лошо, напротив желая ти, заради смелостта ти да се "хвърлиш" в неизвестното, да имаш сравнително малко трудности.

Непонятно ми е само желанието ти да ходиш някъде си без да ти нещо известно и да правиш стаж за нещо като не знаеш къде какво има.
Да знаеш , да отидеш някъде да живееш за дълго време е по лесно защото имаш време да се приобщиш, да се пренагодиш.
Дано поне да знаеш добре езика.
Много щастие!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.