Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 24.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Възвание за революция в съзнанието  
Авторззз (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 21:49



::::

:::::



Тема Re: Възвание за революция в съзнаниетонови [re: ззз]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 22:52



...Много точно написано...Евала...



Тема Re: Възвание за революция в съзнаниетонови [re: ззз]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 04:42



Добри, стига си спамил клубовете с тъпотиите ти.



Тема Re: Възвание за революция в съзнаниетонови [re: l]  
АвторStil (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 13:46



Много е ясно, че ще има много противници на статията. Това са хората, които насила си затварят очите да видят трагедията на нацията, защото така са се научили да живеят, така им харесва и така им оттърва. Манталита ни не ни разрешава да понасяме критика - та нали "никой не знае повeче от мен!"
Простотията пак ще победи!

Споко!
България за българите!



Тема Re: Възвание за революция в съзнаниетонови [re: Stil]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 17:55



Не знам какво ви разрешава "манталита" на вас, но нивото на статията е сравнимо с "големите истини" срещаши се в ученическите лексикони.

> Простотията пак ще победи! Споко!

В това съм напълно сигурен. Щом има такива поддръжници като теб и Добри Божилов (ако сте различни хора :)



Тема Re: Възвание за революция в съзнаниетонови [re: l]  
АвторStil (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 22:57



E "I",

Манталита ни не ни разрешава да понасяме критика - та нали "никой не знае повeче от мен!"
Точно това го подчертавам - твоята реакция!
Май нещо не ти харесва на статията? Няма нищо, и ти ще ги схваниш номерата на.........................





Тема Re: Възвание за революция в съзнаниетонови [re: Stil]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 01:41



> Май нещо не ти харесва на статията?

Определено не ми харесва. Такива бозаджийски призиви да променим света променяйки себе си ми харесваха като бях на 14. Не ми харесва профанизирането на българската нация. Не ми харесва и останалата графомания на Добри. А най-много не ми харесва, че идиоти като теб пускат статията през месец.



Тема Re: Възвание за революция в съзнаниетонови [re: l]  
АвторStil (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 08:25



A бе драги I,
защо смяташ че аз съм я пуснал? Щом искаш на всяка цена да съм идиот, твоя си работа, няма кой да ти попречи.
Но ти си прав, че статията като призив е бозаджииски номер!
Пък се казва, че фактите са си факти. И с подписи манталитет не се променя!

Знаеш ли, а ти как ще опишеш (охарактеризираш) нацията? Разбира се не включвай себе си и семейството си. Аз познавам доста СПОЛУЧЛИВИ българи, но за мен по голям е процента на другите. Т.е. тези с които и 5 минути не мога да издържа! А може би причината е, че от много дълги години съм навън и случайните ми срещи с хората от втората "партия" си остават за мен като наказание.

Да обобща: статията като призив е и за мен нищо, а за останалите неща - е нека всеки да си помисли къде е проблема ни.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.