Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 08.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Updateнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано07.08.06 18:36



У-ла-ла! Едва от теб разбрах, че е имало някакви "турбуленции" в Барселона. Доколкото разбирам всичко е отминало. Дано няма повторения скоро.

=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!


Тема Re: Updateнови [re: no_bs]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано10.08.06 17:24



Мдам, ама ние затова си отменихме полета. Е, не е проблем... даже така е по-добре за мен, защото в Барселона първоначално ще бъда сама, а това малко ме изнервя, тъй като никога не съм ходила там. Предупредиха ме обаче да не пътувам с къса пола, защото били католици... Приятел, който редовно ходи в Испания ми го каза, не знам дали е вярно. Чак пък толкова... Ти чула ли си нещо? Не говоря за много къса пола, а за нормално къса. То и с какво друго да пътувам в тия жеги, ако не с нещо късо?





Тема Re: Updateнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано10.08.06 18:02



Не, не съм чувала нищо за късите поли. И ми звучи малко пресилено.... Пусни една търсачка по въпроса, все ще намериш нещо.

=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!


Тема Re: Updateнови [re: Prof.McGonagull]  
Авторzvyn (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 20:11



Що за глупост е това за късите поли...?



Тема Re: Updateнови [re: Prof.McGonagull]  
Авторmoralist (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 18:43



momichence,govorish za Ispania/Barcelona/ili za ARABSKIA SVAT,katolicite v 21vek namat nishto obshto s kasite poli.moge bi s tova imat neshto obshto nakoi ot nashite sela-i zashto ne patuvash s kasi pantalonki-taka go pravat zapadnachkite.
ta za moral- v Barcelona jiveyat 4 miliona ot cal svat.
a tai kato nakoi pisa za Sitges--ami tam e Mekata na" morara",porazpitai za gey paradite tam vseki fevruari i za karnavalite ima na travestiti.....ta koi bi ti poglednal kasata pola,osven svodnik



Тема Re: Updateнови [re: Prof.McGonagull]  
Авторmani mani (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 19:14



Ми да тука ги бесат на центара, и им се веиат онези ми ти каси поли4ки за назидание.
Обикновено вси4ки ходиат с фереджета, ама то е 6тото католиците са толерантни кам миусулманите ама кам касите поли4ки Не.
Обикновено се организират „лов на касите поли4ки„ ами да...
Немам думи
Земи си смени познатите
Или не се депилираи, това се смиата за смек4ава6то вината обстоиателство
Ех, кои каза не6то за 21 век и за информационните технологии които приближавали хората кам квото там бе6е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.