Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Егати мързела!!!нови  
Автор bobena6u6ulka (tarator4e)
Публикувано20.07.06 03:36



Толкова мързел, събран на едно място, никога не съм виждала!!! В Англия има повече хора в не знам как им казват...моторни инвалидни колички...отколкото пешеходци...Абе тук инвалидите са по-опасни от колите!! Вървиш си спокойно по улицата и оп, некъф инвалид налита връз теб с количката...И само една малка чат от тях са инвалиди..повечето са мързеливи англичани, опитващи се да прегазят хората по тротоара...Не знам как е в Лондон, там сигурно са по-малко заради натоварения трафик,но в малките градове са напаст...Мързи ги да ходят, бе...а са и опасни, газят наред...Аз пиша по повод една Неновица, дето днес ми премаза пръстите на краката...Хора, оглеждайте се дори по тротоарите, особено много внимавайте в магазините TESKO,там са на всеки метър!!!



Тема Re: Егати мързела!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор пeпo (регистриран)
Публикувано20.07.06 11:24



В отговор на:

нимавайте в магазините TESKO,там са на всеки




Какви са пък сега тия магазини???

това, което е било вече няма да го бъде

Тема Re: Егати мързела!!!нови [re: пeпo]  
АвторSky (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 11:33



Като Била,Метро





Тема Re: Егати мързела!!! [re: Sky]  
Автор пeпo (регистриран)
Публикувано20.07.06 12:16



В този магазин сигурно наистина трафика от инвалидни колички е натоварен, затова вероятно съсредоточени в него пропускате да забележите далеч по-очевидни неща.

това, което е било вече няма да го бъде


Тема Re: Егати мързела!!!нови [re: пeпo]  
АвторShokou_io_kurayami (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 13:29



eй ама много си гаден

честно, девойчето бързало да си излее отрицателните емоции а другото чадо да Та просвети .... в бързината всякакви грешки стават особенно когато те преследват с мобилни столчета и те газят като дивеч



Тема Re: Егати мързела!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 14:46



И как разбра че повечето са мързеливи англичани, опитващи се да прегазят хората по тротоара? Имай малко уважение към хората с увреждания. То понякога и умствено неуравновесените не се виждат на пръв поглед, а трябва да проговорят.
Какво да кажем за България, където 80% от автомобилите са 'на инвалиди', а истински нуждаещите се нямат средство (разбирай инвалидна количка и т.н.) да излязат на улицата.
П.П. Инвалидите в Теско са повече, просто защото там пасажите между щандовете са по-широки и им е по-лесно да пазаруват.



Тема Re: Егати мързела!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор**-** (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 15:50



Ami niama li pateki, koito sa prednazna4eni spezialno za tezi koli4ki, kakto i za velosipedi i malki motozikleti?? Trotoarite sa samo za pe6ehodzi!



Тема Re: Егати мързела!!!нови [re: **-**]  
АвторShokou_io_kurayami (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 16:29



aмa ужас сте


къде по тая земя сте видяли инвалидните колички и мобилните столове да се движат с колела и скутери като част от движението по пътя или да има пътеки за тях???

те се движат с 1км в час и са предназначени за движение по тротоара и тротоарите съответно са направени за да го позволяват

ако не схващаш става въпрос за нещо подобно




Тема Re: Егати мързела!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор:@) (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 17:49



Пазарувай в ,,Waitrose'',там пространствата между гондолите са много по-големи и е много по-удобно,но естествено това е една от причините да е и по-скъпо.





Тема Re: Егати мързела!!!нови [re: Scott]  
Автор bobena6u6ulka (tarator4e)
Публикувано20.07.06 18:19



Защото те не са инвалиди, просто ги мързи да ходят...аз имам наблюдения и съм разговаряла с някои от тях...няма да се изкажа по такъв груб начин без да имам по-подробен поглед. Те се правят на инвалиди, за да привлекат внимание и да събудят съжаление у хората, а и да си спестят ходенето. Ама става дума, че не гледат къде карат...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.