Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 24.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Мr.N, не ти завиждам!!!  
Автор bobena6u6ulka (tarator4e)
Публикувано18.07.06 19:35



Mr.N, не ти ли писна да се занимаваш с кухи лейки? Не се ли питаш понякога дали има смисал изобщо да пускаш теми със съдаржание - с цялото ми уважение към повечето участници във форума, но сред тях има няколко, на които мястото изобщо не е тук....пуска се тема,а те веднага като муха на мед да се изкензат...те явно са някакви състезатели по плюене на далечно разстояние....Аз и други форуми посетих, само, за да проверя дали и там е така, но не се натъкнах на особени грубости...Аз ша взема да си пиша вече във форума за готварски рецепти, там е най-спокойно :) Поздравявям те за търпението(спрямо мен и кухите лейки)

може да изтриеш темата, защото тя на никого няма да е полезна и няма смисъл да заема място.



Тема Re: Мr.N, не ти завиждам!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано18.07.06 20:47



не си го слагай на сърце. обстановката е дори повече от спокойна във форума.





Тема Re: Мr.N, не ти завиждам!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор | (exit)
Публикувано18.07.06 21:05



Mr. N е пускал теми със съдържание? Не може да бъде! :) Може ли да ми да дадеш за пример една такава тема от последните 6 месеца :)



Тема Re: Мr.N, не ти завиждам!!!нови [re: |]  
Автор bobena6u6ulka (tarator4e)
Публикувано18.07.06 22:04



Ами той сигурно поради тази причина се е отказал човека, явно е видял, че няма смисъл :) но темата за злобата е актуална, въпреки че мненията по нея са доста противоречиви...Аз пък се ядосах от няколко груби изказвания и затова писах..иначе е вярно, че напоследък е спокойно..



Тема Re: Мr.N, не ти завиждам!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор | (exit)
Публикувано18.07.06 22:28



В темата на Mr. N за злобата виждам само въпроси, но не и лично мнение. Ако се поразтърсиш назад ще видиш, че Mr. N или няма собствено мнение по никакви въпроси, или (по-вероятно) го е страх да го изкаже.



Редактирано от Mr.N на 19.07.06 16:37.



Тема Re: Мr.N, не ти завиждам!!!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Gia ()
Публикувано18.07.06 23:10



I vse po-spokojna ste stava!

Leka mu prast.



Тема Re: Мr.N, не ти завиждам!!!нови [re: Gia]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано18.07.06 23:25



бих се въздържала от такива пожелания. всяка човешка мисъл е като бумеранг- връща се при този, който я е казал.

нищо лично Gia



Тема Re: Мr.N, не ти завиждам!!!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Gia ()
Публикувано18.07.06 23:56



Na cluba, be, ne na Mrencho.





Тема Re: Мr.N, не ти завиждам!!!нови [re: Gia]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано19.07.06 03:21



Направо в 10-ката





Тема Re: Мr.N, не ти завиждам!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано19.07.06 16:41



Учудвам се че не са те нападнали,като ги наричаш Кухи лейки

- иначе ако бях аз ги нарекал така, ела да видиш какво става- темата щеше да бъде една от най-посещаваните . Иначе на мен ми харесва как се дразнят някои индивиди ( от кухите лейки ) на всяка тема,където видят моят ник. Не е интересно примерно да ги напсуваш,защото те на такива неща не обръщат внимание, понеже за някои от тях това е нормален начин на изразяване- справка-погледни в американският форум .
НЕ забравяй и този форум-пиши си и тук, не само в готварският форум
Иначе си права че тук в този клуб и в клуб Българи в Европа нападките и злобата са най-много. Нали точно затова озаглавих темата си-злобата у българина -емигрант, а НЕ - Злобата в българина-живеещ в България. Но както и ти самата видя, тук има някои участници,които влизат само да се заяждат и избиват комплекси, та не поискаха ( абе мен ме съмнява не че не са искали, ами не са могли ) да разберат какво искам да кажа.
Но както казах-не се предавай-не напускай форума,нещата са под наблюдение и се вземат мерки при по-трудните случаи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.