Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:20 30.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Много важен въпрос!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Авторzzfe (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 19:56



Bih ti napisal kakvo mislia po vaprosa za svobodnoto vreme na horata i do kolko obsazdaneto mu po forumite e tvoia rabota, no steshe da se nalozi moderatorite da go iztriat (s pravo).



Тема Re: Много важен въпрос-превод!!!нови [re: zzfe]  
АвторPasserby (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 22:26



Абе хора, какво сте се хванали за тези безумни теми?
Къде я видяхте тази злоба и завист? Аз не съм видял в този или които и да е било друг клуб такива неща.
МрН не обобщавал, а говорел по принцип че емигриралите българи бил злобари и завистници, ти се опитваш да ме убедиш че българина щял да наеде ябълките само защото бил българин. Изобщо какво ви става?
И толкова ли не можете да нпаравите разлика между завистта, омразата и раздразнението от простотията или простотиите на други, които са дошли тука да се ебават? Защо някои хора си мислят че нападките задължително са породени от омраза или завист?
Абе какво ви става?

Не разбрахте ли че Никито или се опитва да се ебава или наистина е много проста. Каквато и да е истината мене лично малко ме интересува. И в двата случая нямам намерение да се връзвам на простотиите и.

И сега да отговоря и на темата да не кажат че не съм писал по нея.
Та на този българин като му попаднат тон ябълки може да направи само две неща:
Или сте направи нещо което вече е правено от някой друг или сте направи нещо, което никoй друг не е правил. В първия случаи попада в групата на обикновенните хора. Във втория ще се причисли към групата на гениите или на идиотите, в зависиомост от резултата.
Значи има три групи хора: гении, идиоти и обикновенни човеци. Оставям на пусналя темата компетент по националностните черти да изгради връзка между националната принадлежност на човека с ябълките и трите групи хора.
Дерзай.







Тема За КРЕДОР.......!нови [re: zzfe]  
АвторPasserby (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 22:36



Хора,Българи,измъчих се докато изчета някой теми в този клуб!
Сайта в който влизате поддържа Кредор-програма която ви помага да пишете на кирилица без да ви се налага да качвате нищо в компютъра си!

Възползайте се и пишете на БЪЛГАРСКИ това че сте в чужбина не е оправдание всичките сме там!

А сега по темата!
Нямам идея какво би направил българина,но мисля че би ги продал и би почерпил приятели с спечеленото,но че има злоба и завист има но не тук в клубовете а в България,но ги разбирам хората не всеки може да се измъкне от България а някой от нас не биха оцелели на живота в България при стандарта който имат повечето хора там при минимална заплата от 165 лева.....!
Така че не съди за да не бъдеш съден!
Успех с Кредор!



Тема Re: За КРЕДОР.......!нови [re: Passerby]  
Авторzzfe (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 23:33



Нищо общо с чужбината. Просто ако не ползвам кредора компа ми понякога крашва като опитам да превключа на кирилица, а Кредора не работи в операта, затова и така се получи. Иначе и аз предпочитам да пиша и чета кирилица.
А може би е време да погледна защо кирилизацията ми не работи като хората.





Тема Re: За КРЕДОР.......!нови [re: zzfe]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано21.07.06 23:51



няма значение дали ще пишеш на латиница или на кирилица. по този въпрос сме се разбрали- такова изискване особено във форум , в който пишат юзъри от чужбина - няма да има.



Тема Re: За КРЕДОР.......!нови [re: zzfe]  
Автор Passerby (Slider)
Публикувано22.07.06 19:23



Извинен си слънце!
Щом не работи в опера,няма проблем няма до объркваме системите я!

Желая ти много приятни събота и неделя!

Усмивки от островчето!



Reflection for the web!

Тема Re: За КРЕДОР.......!нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Passerby (Slider)
Публикувано22.07.06 19:25



Просто изразих мнение наистина е трудно да се чете така!

Не исках да обиждам никого опитах се да помогна, как си се нахъсала само......усмивки!



Reflection for the web!

Тема Re: Много важен въпрос!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор rumzais (непознат )
Публикувано25.07.06 21:22



Аз намерих това:
Попитали англичанина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил:
- Ще ги раздам на сто английски деца!
Попитали французина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил:
- Ще ги раздам на сто красиви френски момичета!
Попитали българина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил:
- Ще ям изям колкото мога, а тези които не мога да изям ще ги нахапя - никой да не ги яде!

в www.gbg.bg- най-най-популярни вицове побликувано на 19.07.2006 от
vega9




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.