Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 30.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ядрени отпадъцинови [re: l]  
Автор bobena6u6ulka (tarator4e)
Публикувано17.07.06 19:30



Ми ша направи митинг пред народното събрание





Тема Re: Много важен въпрос!!!нови [re: l]  
Автор bobena6u6ulka (tarator4e)
Публикувано17.07.06 19:35



Ми ша направи митинг пред народното събрание

а и аз изобщо не обобщавам, ами нали затова питам, да дадете различни мнения...пък и както вече обясних, въпросът изобщо не е в ябълките, щото то е ясно, че няма откаде да ти паднат...а в разликата между това да имаш малко и страшно много - как влияе бързото натрупване на пари върху един българин,който преди е водел скромен живот и по какъв начин го променя.



Тема Re: Много важен въпрос!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор | (exit)
Публикувано17.07.06 19:52



> как влияе бързото натрупване на пари върху един българин,който преди е
> водел скромен живот и по какъв начин го променя.

Не знам, досега не ми се е случвало да натрупвам пари, колкото и да печеля, успявам да ги харча достатъчно бързо. Сигурно не зависи от националността, а от характера на човека.



Тема Re: Много важен въпрос!!!нови [re: |]  
Автор bobena6u6ulka (tarator4e)
Публикувано18.07.06 01:30



Прав си, до човека е... Ако някой в продължение на години е живял, за да свързва двата края, и 2 000 поунда ще му сторят много, ако успее да ги спести за 3 месеца в УК...той толкова не може да спести и за 15 години в БГ...дано има повече хора, които да успяват да се съхранят такива каквито са, без значение колко материалното им положение се е подобрило. Учихме един разказ в училище едно време - пази боже сляпо да прогледа - аз тогава много не разбрах смисъла, бях малко тъпичка в 4 клас, ама сега нагледно се запознавам примери, на които това заглавие подобава.



Тема Re: Много важен въпрос!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор пeпo (регистриран)
Публикувано18.07.06 01:44



Като въпросът не е за ябълките, а за нещо друго, защо не питаш направо, а го усукваш със стари вицове от началното училище. Или още не си разбрала какво е искал да каже Дядо Вазов в "Пази боже...? Ммм...

това, което е било вече няма да го бъде


Тема Re: Много важен въпрос!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано18.07.06 10:19



по-качествена храна от домашната няма. Въпреки че българи емигранти били наскоро в БГ казаха, че вече и плодовете и зеленчуците в БГ не са това, което бяха - станали като западните. А за 100 те години - приятел датчанин беше в БГ сега лятото. Обиколил БГ селата и каза, че там живеят както в Дания живеели преди 100 години. В градовете били само 30 години назад - визираше Бургас по-конкретно





Тема Re: Много важен въпрос!!!нови [re: пeпo]  
Автор bobena6u6ulka (tarator4e)
Публикувано18.07.06 16:07



Ти като нямаш мнение по въпроса,не пиши неща, които нямат връзка с него.



Тема Re: Много важен въпрос!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор пeпo (регистриран)
Публикувано18.07.06 16:24



имам мнение аз. А то е - аман от самозвани народопсихолози без завършено основно образование. Пази боже сляпо да прогледа.

това, което е било вече няма да го бъде


Тема Re: Много важен въпрос!!!нови [re: пeпo]  
Автор bobena6u6ulka (tarator4e)
Публикувано18.07.06 19:17



А ти откаде знаеш какво ми е образованието - то сигурно е доста по-високо от твоето, защото един образован човек не блещи такива простотии...не разбрах с какво провокирах тая неприязън....има други два постинга за злобата, ти си красноречив пример и бих те онагледила, за да им стане на хората по-ясно как се проявява ненавистта и всички долни чувства у някои българи!



Тема Re: Много важен въпрос!!!нови [re: bobena6u6ulka]  
Автор пeпo (регистриран)
Публикувано18.07.06 19:31



Като стана въпрос за неприязън и простотии, надявам се ти пък можеш да обясниш какво е провокирало ей това:

В отговор на:


Иначе аз си мисля, че един българин лесно ще намери приложение на 1 тон ябълки:
ще хапне колкото може, може и някой буркан направи, ама останалите 990 лкила ябълки ще ги наръфа до една, само и само никой друг да неможе да хапне!



Баща си ли си виждала така да прави?

А за образованието ти съдя по това, че така и не можа да кажеш за основната идея предадена от Вазов в "Пази боже сляпо да прогледа".

това, което е било вече няма да го бъде


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.