Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Впечатления-И на 8/8/2011 мангалчето мангалстванови  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано19.04.06 19:28



Не влизах в нета два дни, днес се включвам - и какво да видя-темата ми с напълно нормалният въпрос за кирилицата и латиницата се е превърнала в място за наладения към модераторите- и то без причина.
По този повод искам да кажа че следващите юзери- trinity. , Please Disturbb,
Aлykapд, Dilithium , Dark Side както и някои други-анонимни-те се знаят кои са-- явно тези юзери влизат в този клуб с единствената цел да създават проблеми и да нападат модераторите,без за това да им е дадена някаква причина. Искам да им кажа следното- ако смятате да продължавате в същият дух,както и в темата за мненичта на латиница, ви препоръчвам да не си губите времето и да влизате тук, тъй като от сега нататък ако в тема с нормален въпрос започнете да нападате модераторите без причина, мненията ви ще бъдат трити без предупреждение.
Прочетете изказванията на Костаааа и помислете върху тях- заради няколко юзера тук целия клуб се превръща в място за скандали.
Извинявам се ако ви отнемам от ценното време да прочетете постинга ми, но мисля че всяко нещо си има граници. Мнения не бяха трити и редактирани за поне последните месец-два. Но явно на вас не може да ви се угоди и все търсите повод да превърнете някоя тема в нападки срещу модераторите.
Благодаря за вниманието.

Редактирано от MитpeШoпa на 08.03.11 11:01.



Тема Re: Впечатлениянови [re: Mr.N]  
Автор Please Disturbb ()
Публикувано19.04.06 19:44



А на моя въпрос защо не отговори? Гледам, цитирал си ника ми като нападащ модераторите?
С какво те засегна въпроса:
Ти защо пускаш такива провокативни теми, след като мноооого добре знаеш какво ще ти отговорят хората? Особено тези, които не винаги имат възможност да пишат на кирилица?!!!
Или мнго ти харесва да се заяждаш. Защото си знаеше, че ще се стигне до тук? Айде не ми казвай, че не си си го знаел?!!!!!



Тема Re: Впечатления [re: Mr.N]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 19:45



Ne si ti tozi, koito shte mi kaje kyde da wlizam i kyde ne. Klubyt ne e twoi, ti si mu prosto moderator, t.e. neshto kato sekretarka.



Тема Re: Впечатлениянови [re: Please Disturbb]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано19.04.06 19:54



тОВА че ти тълкуваш този въпрос като провокативен си е лично твое мнение. Но това не ти дава правото да ми казваш че съм искал да се заяждам, без да знаеш какво точно съм искал да кажа.



Тема Сиаа дан каиш чи съ заяжам ама....нови [re: Mr.N]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано19.04.06 19:55



Прочетете изказванията на Костаааа и помислете върху тях

Защо пък трябва да чета изказванията на Костааа, а не например на ДаркСайд, които на мен
лично ми изглеждат доста по-стойностни?!?!?!

Костааа при това влиза и пише анонимно в клубчето ви или и това отричаш?? Също така Костаа принадлежи на вашата глутница, вие се знаете добре кои сте.

Та чакам отговор на въпроса, защо Костаа, а не Дарк Сайд?

===
The universe is not only stranger than we imagine, it is stranger than we can imagine


Тема Сега го проумяхнови [re: Mr.N]  
Автор Please Disturbb ()
Публикувано19.04.06 20:01



не, не си искал да се заяждаш, съвсем не

впечатления си събирал


ПС. Това последното сам си си го казал, да не кажеш после, че те тълкувам.



Тема Re: Сиаа дан каиш чи съ заяжам ама....нови [re: Dilithium]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано19.04.06 20:07



Виждам че откак са ти вдигнали книжката на трупчета, си загубил май способност да анализираш нещата
Чети Костааа - той също критикува модераторите, получавал съм бележки от него в които ме критикува за някои неща, но мисля че с думите си в заключената тема той доста добре е видял нещата,за разлика от теб. А тъмната страна можеш да си го четеш редовно,никой не те спира, но общото между вас е че само търсите поводи да се заяждате с модераторите. И тъй като детинското във вас май преобладава- стремежа постоянно да се заяждаме- както казах, мненията ще бъдат трити и редактирани без предупреждение.
Тук в тази тема може да се заяждате,нищо няма да бъде трито или редактирано, но не мога да обещая същото за бъдещите теми



Тема "Уважаеми" мр.Н,нови [re: Mr.N]  
Автор Aлykapд (querschlaeger)
Публикувано19.04.06 20:10



ако исках наистина да ти създавам проблеми и да те нападам, повярвай ми, досега щеше да си го забелязал

Не стига че дори се изказах в твоя подкрепа...ама ти явно до такава степен си се фиксирал в идеята за влизащите "в този клуб с единствената цел да създават проблеми и да нападат модераторите, без за това да им е дадена някаква причина" юзъри, че не можеш да видиш нищо друго освен това, което е в главата ти

П.С. За всяко едно нещо на този свят си има причина. На всяко действие/бездействие си има противодействие/последствие. Няма хора, които да са все "невинни агънца", както няма и хора, които да са винаги "хищни жертви"




Тема Re: Сега го проумяхнови [re: Please Disturbb]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано19.04.06 20:12



Впечатленията ми са за заключената тема и за начина по които някои юзери и ти включително, постъпвахте там. Нито съм искал да събирам впечатления,нито нищо. Исках да разбера какво мислят различните ( нормални ) участници в клуб Българи в чужбина за мненията написани на латиница. За съжаление темата се превърна в нападка към модераторите, като и ти самата допринесе за това.



Тема Re: "Уважаеми" мр.Н,нови [re: Aлykapд]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано19.04.06 20:19



Така ли? Оказала си ми подкрепа? А това как да го тълкувам? не може да се каже, че бройката им *на мненията* в тоя клуб се е вдигнала кой знае колко, ако не броим някоя и друга заблудена нерегистрирана душа дето чат пат се обърква да пусне някоя тема тука * и в общия случай не повтаря*; както ако не броим и любителите на вестникарските статии, които - може би напълно основателно - са решили, че този клуб е най подходящ за стенвестник.
Иначе за реакцията си права: да си ги трият, щом толкова им пречат (ако разбира се има какво да се трие). За толкова време така и не разбраха, че най добрата форма на модерация е самомодерацията, че трябва да се почва винаги от самия себе си и че насила хубуст не става Все пак нека сме справедливи, поне единия от двамата бележи някакъв, макар и минимален напредък: научи се първо да пита респективно мисли преди да действа - освен да кажем алелуя?



Както и това изказване? е, трябва да му признаем че поне е повдигнал нещо
Майтапа настрана: има си човека проблем с латиницата, има си и байряче, ще му се да промени нещо в ситуацията...нека поне да оценим, че е предложил темата за дискусия, щото можеше да се осъмне с поредната модска депеша в стил "мнения, които не са писани на кирилица, ще се трият незабавно"





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.