Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Допитване за мненията на латиницанови  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано15.04.06 10:48



Привет на всички Първо честит Великден на тези при които е празник сега, а другата седмица пак ще се поздравяваме
Искам да ви запитам- какво мислите за мненията написани на латиница- в други клубове такива мнения се трият без предупреждение. Мисля че няма извинение за писане на мнения на латиница-всеки може да ползва кредора.
Очаквам мненията ви.



Тема Re: Допитване за мненията на латиницанови [re: Mr.N]  
Автор Luso (непозната)
Публикувано15.04.06 11:26



Ami ne e losho da se pishe na kirilik,daje prepory4itelno.No pyk 4ovek ne moje da se opira samo na kredora,zastoto poniakoga toi se skapva(kato v momenta)Tova e vse pak klub za bylgari v 4ujbina-ne vsi4ki imame kirilik na pc.Sorry,4e sym na lat.v momenta ,imam nepriatni vpe4atlenia ot instaliraneto na kirilizirasta programa.Ne pisha na lat. za da draznia ostanalite i predpolagam 4e ima dosta hora kato men.Kogato ima kredor ima kirilik,kogato niama -zdrave da e



Тема Re: Допитване за мненията на латиницанови [re: Luso]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано15.04.06 11:37



http://injinera.bgplus.com/na4alo.htm

За Мр. Н - ЗА, освен ако не е кратък въпрос и юзера не носи мноого извинителна бележка!



Тема Re:нови [re: Luso]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано15.04.06 11:38



При мен Кредора си работи-дори и сега- иначе не си спомням кога за последно не е работил,сигурно е било отдавна.
Все пак мисля че когато Кредора работи,няма извинение за писане на латиница,само защото хората били свикнали на друга клавиатура и буквите не съвпадали.



Тема Re: Лузонови [re: Luso]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано15.04.06 12:31



А ти ползваш КРЕДОРа на дир'а (който се появява само когато отваряш прозорец за писане) или някакъв друг Кредор? При мен този на ДИРа работи винаги (когато дира работи де, напоследък бая е скапан)

Лично аз съм против триенето на латиница по принцип. Латиница чета до 2-3 реда, освен ако е някой чиито мнения са ми интересни. Забелязъл съм че "чаршафи" на латиница обикновенно не си струват труда и отдавня спрях да ги чета.

PANEM ET CIRCENSES


Тема Re:Тованови [re: Mr.N]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано15.04.06 12:37



защото хората били свикнали на друга клавиатура и буквите не съвпадали. са бабини деветини, пълни глупости. Фонетичната уредба подхожда на всички клавиатури и няма страшно ако ми напишат "Ш" като "сх" или Ю като "у". Май причината е че на латиница най добре се прикриват грешките в правописа - мое лично мнение де

П.С. А, и още нещо - въпрос на уважение към непознати събеседници, има хора на които това понятие им е непознато или неприемливо...хора разни...

PANEM ET CIRCENSES

Редактирано от Kostaaaa на 15.04.06 12:40.



Тема Re: Допитване за мненията на латиницанови [re: DLCl]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано15.04.06 12:38



Съгласен, ако е кратко изказване или въпрос-може-но да се зверя в монитора и да чета повече от два-три реда на маймуница, не съм съгласен



Тема Re: ХАХАхахаханови [re: Mr.N]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано15.04.06 12:43



Тежка е съдбата на модератора дето трябва да чете всяка глупост на маймуница!

PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Абенови [re: Mr.N]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано15.04.06 12:48



я да попитам и тук което попитах в съседния клуб за теста на Дриймчева - само на мен ли ми е трудно да чета текста на шибания тъмносив фон?

И някой с математическо настроена кратуна може ли да ми обясни отговора на този въпрос, моля:

34.Кое от числата не принадлежи на следната серия?

2 - 3 - 6 - 7 - 8 - 14 - 15 - 30

3
7
8
15
30


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Абенови [re: Kostaaaa]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано15.04.06 12:56



дадох си мнението в другият клуб




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.