Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ха добре дошъл  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано24.03.06 21:16



Малко ти бях хайджакнал ника, ти както винаги си прерИвал предполагам, нощо де нищо.
Не си мисли че изненадваш с нещо.

The universe is not only stranger than we imagine, it is stranger than we can imagine


Тема Re: Ха добре дошълнови [re: Dilithium]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано24.03.06 21:20



Е, трябва да призная че съмненията ми паднаха върху теб,но не нацяло Друг отнесе около 60-70 % от ( абе вие си знаете какво ) Поне се правеше на света вода ненапита успешно .



Тема Е не може да ми се отрече че не съм злоупотребилнови [re: Mr.N]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано24.03.06 21:28



Забележи, че не съм злоупотребил.

The universe is not only stranger than we imagine, it is stranger than we can imagine


Тема Re: Е не може да ми се отрече че не съм злоупотребилнови [re: Dilithium]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано24.03.06 21:32



Забелязах,нали затова не можах да открия кой е със сигурност?



Тема Re: Е не може да ми се отрече че не съм злоупотребнови [re: Mr.N]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано24.03.06 21:36



Щях само да го пазя, да не може да си го вземеш, ама ти си преривал.
И с мен се случи нещо подобно преди. Но говедото дето го направи нямаше добелстта да каже кои е.

The universe is not only stranger than we imagine, it is stranger than we can imagine


Тема Re:нови [re: Dilithium]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано24.03.06 21:54



Ако считаш една бележка до админа за прериваване, значи съм преревал
А за теб- какво да ти кажа-явно много си подразнил някого,за да ти се случи. Поне знаеш какво е
Що не си сложи една точка на ника , и да изчакаш после и да го хванеш тоя дето ти е свил ника? Или той не е писал с него?



Тема Re:нови [re: Mr.N]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано24.03.06 21:59



Беше ми пратило гомното биляжка на моя нов ник дето си бях регистрирал от моя стар ник.

Баси и шемета. :-)))

The universe is not only stranger than we imagine, it is stranger than we can imagine


Тема Re:нови [re: Dilithium]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано24.03.06 22:06



Кофти, да ,разбирам. Ама много трябва да си го ядосал,за да го свие и да не се появява с него въобще? Ама май и Джия е изгоряла, за друг с откраднат ник май не видях да се споменава тук- май Плийс дистърб спомена нещо,ама не помня точно- явно има и други такива дето свиват никове



Тема Re:нови [re: Mr.N]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано24.03.06 22:12



Най-добре е Джиа да се обади на Киро или фукла, owrst case scanario на Т3h 3v11L haX0R.



The universe is not only stranger than we imagine, it is stranger than we can imagine


Тема Re:нови [re: Dilithium]  
Автор Mr.NМодератор (The real)
Публикувано24.03.06 22:17



ами да им пише бележка- така и така,ника ми е свит, аз съм юзер..... - името с което се логва, праща линка на темата от БвЕ дето фалшивата Джия е пуснала,за да се види от кое ип идва- и нещата се оправят. Ако е прокси,тогава кофти, ще трябват малко повечко усилия за проследяването,ама за един ник никой нема да се захваща да проследява откъде идва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.