Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 26.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Напред към Европанови  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано22.03.06 21:07



От клуб БвА - линка е






Aim high and roam free

Тема Re: Напред към Европанови [re: Mr.N]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:12



Не вярвам да живеят цигани в блока -- не се виждат коне по балконите.



Тема Re: Напред към Европанови [re: l]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано22.03.06 21:23



Ми те сигурно са ги изяли . Преди години в Пловдив- дадоха един блок на циганите, та му разказаха фамилията на блока- ама там точно вкараха домашни животни да гледат - беше около 93-94 год. , ама сега сигурно ги е подгонил глад,че май за крадене май няма много вече, и сигурно са изяли конете си

Aim high and roam free


Тема Re: Напред към Европанови [re: Mr.N]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано22.03.06 21:37



К`ъф ти е проблема? Само два от комините пушат. Значи са изгорили отдавна паркета и книжките от библиотеката. Сега горят нотариалните актове.



Тема Re: Напред към Европанови [re: Mr.N]  
Авторnight_blue_bird (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 21:37



Аз гледах репортаж по ТВ.Май става въпрос за същото. Циганите са се самонастанили в недовършен блок и живеят от години там без вода и ел.ток



Тема Re: Напред към Европанови [re: Гинec]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано22.03.06 21:41



как да го тълкувам това,какво искаш да кажеш? -- К`ъф ти е проблема?

Aim high and roam free

Редактирано от Mr.N на 22.03.06 21:43.



Тема Re: Напред към Европанови [re: Mr.N]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано22.03.06 21:53



Повода за пускането на темата имах пред вид. Т.Е. Защо пускаш темата. Този клуб е от твърде малкото клубове, в които модераторите пускат теми. Естествето е клубарите да се интересуват от причините.



Тема Re: Напред към Европанови [re: Гинec]  
Авторn.. (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:00



Yambol........
Davaha go po televiziata



Тема Re: Напред към Европа [re: Гинec]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано22.03.06 22:04



Значи да си изясня нещата- ти имаш проблем с това че модератора пуснал тема тук в клуба,така ли? Ами имам няколко съвета за теб-първо-не влизай в клуб в който модераторите пускат теми-ще си спестиш доста нерви,както и трафик на интернета.
Второ- защо пускам темата?-защото така съм решил.
Трето- Естествето е клубарите да се интересуват от причините. - за интересуващите се- темата е пусната защото на Мр.Н така му е хрумнало.
Други въпроси?

А сега сериозно- ще помоля юзера Гинес да не превръща темата в разправия. Ако юзерът Гинес има проблем с темата,ще се радвам да обсъдим проблема на бележки за да го разрешим. Дотогава докаот юзера Гинес не ми пише бележки, за да разрешим евентуалният проблем,ще я помоля да се въздържа от такива запитвания- Къф ми е проблема? ; Защо пускам темата ? ; както и коментар от рода на - Този клуб е от твърде малкото клубове, в които модераторите пускат теми. - Аз съм участник в този клуб и си пускам теми когато ми е кеф, както и за каквото ми е кеф.

Aim high and roam free


Тема Re: Напред към Европанови [re: n..]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано22.03.06 22:10



Дали е Ямбол, или Стабол, все тая. Въпросът е дали снимката е от Бългерианско, или от цингоманско. На мен ми се види, че е от бългерианско. За съжаление доста руси хора живеят при тези ужасни условия - гето на края на града.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.