Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Здравейте  
Автор WildCoast (blue)
Публикувано12.03.06 15:46



какво клубче има тук.

Може ли да питам нещо- колко от емигрантите се определеят като средна класа и има ли между вас такива .



Тема Re: Здравейтенови [re: WildCoast]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано12.03.06 16:23



Здрасти и ти

Ти какво разбираш под "средна класа"? 2,2 деца, 1,35 коли на средна възраст 3,2 г. и собствено жилище с 46% изплатена 14 годишна ипотека? МАЙТААААП!!!

Освен една милионерша дето мъжа и е собственик на пол'вин Шопенхавен не съм видял друг да споменава материалното си положение и колите си. При 'мириканците по често споменават новите си джипове, тук не толкоз.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Здравейтенови [re: Kostaaaa]  
Автор galy ()
Публикувано12.03.06 18:57



Мен ако питаш понятието "средна"класа си е направо обидно Аз като човек се самоопределям, че съм човек от висока класа...материалното положение идва като следствие



Тема Re: Здравейтенови [re: WildCoast]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано12.03.06 19:26



От уважение към Коста ще вметна нещо и аз....
Браво Коста!



Тема Re: Здравейтенови [re: Kostaaaa]  
Автор WildCoast (blue)
Публикувано12.03.06 21:17



Разбирам семейство с 3 деца , което живее в къща от онези от темата на Барбарела . Само басейна липсва в картината и трите гаража . Главата на семейството получава пари кат за петима . Не си брои стотинките и ходи с жената и децата по света кат им скимне да разгледжат разни неща.



Тема Re: Здравейтенови [re: WildCoast]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано12.03.06 21:18



К`ви неща?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.