Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 07.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Амилио,нови [re: Mr.N]  
Автор Amilia (takeover)
Публикувано18.02.06 15:27



направил си много правописни грешки
редактирай се
ако може някой да си позволи да казва че някой е утрепка на базата на етническа принадлежност и ако това не е расизъм, здраве му кажи
както ти казах си нещастник, това не е расизъм, а констатация
както и си мръцен гаден българин на всичкото отгоре си и утрепка

това не е расизъм

www.amilia.net


Тема Re:нови [re: Aлykapд]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано18.02.06 15:27



гусине - абе виждам аз че разбираш малко от тези неща- но се пише " Господине" а не " гусине"

Aim high and roam free


Тема Re: Амилио,нови [re: Mr.N]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано18.02.06 15:29



Ти наистина ли не разбираш, или спориш само заради спора? Ако аз ти кажа "ти си идиот", това е обида. Ако кажа "българите са идиоти" това е расистко изказване. Виждаш ли разликата между двете?



Тема спори само заради споранови [re: |]  
Автор Aлykapд (tequila sunrise)
Публикувано18.02.06 15:32



а и защото се опитва - от криворазбрана чест - да защити съмодераторката си...пази и гърба един вид
Действия като неговите са извествни от време оно и за тях даже си има и специална приказка "гарван гарвану око не вади"


take my brain turn it off
don't feel shame don't feel love
it's insane but it's hot!


Тема Re: мнението на един?нови [re: Aлykapд]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано18.02.06 15:34



Е как Барбарела да вижда расистки нападки, нали затова е публикувала темата -- за да може всички да се възмутим колко са лоши мръсните турци и как вадят кирливите ризи на България извън страната. Е да, ама правосъдие все някъде има, и колкото и да злорадства за здравните осигуровки, ако трябва и за тях ще осъдим България.



Тема Re: Амилио,нови [re: Amilia]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано18.02.06 15:35



ако може някой да си позволи да казва че някой е утрепка на базата на етническа принадлежност и ако това не е расизъм, здраве му кажи
както ти казах си нещастник, това не е расизъм, а констатация
както и си мръцен гаден българин на всичкото отгоре си и утрепка
- амилио, ако не знаех че си жена, щях да помисля че някой тъп необразован субект стой зад тези думи, но факта че си жена, и говориш теиз думи, ме карат да се съмнявам що за жена си-аз определено не бих търпял такава жена в къщи, да държи такъв език. Това между впрочем се нарича обида- ти си позволяваш да обиждаш един човек,когото не познаваш. Една дама която държи на себе си,не би държала такъв език, но държанието ти ме навежда на други мисли-че явно си от някоя от махалите в близост до циганският квартал на София,където разира се като дете би свикнала на този вид език и начин на говорене. Мен можеш да ме обиждаш колкото си искаш-това няма да ме направи обиден,или да ме накара да се почувствам каквото ме наричаш, но единственото което можеш да постигнеш, е да изложиш самата себе си-виждам че това го умееш добре,както и употребата на каруцарски език.

Aim high and roam free


Тема разбирам доста, ако трябва да сме честни [re: Mr.N]  
Автор Aлykapд (tequila sunrise)
Публикувано18.02.06 15:36



Апропо...гусине, нали преди малки ти развиваше разни теории за иронията в изказванията на Zian Gadol. Да не би сега ти да имаш трудности да откриеш иронията в използваното от мен обръщение?

П.С. "гусине" е диалектно обръщение и като такова си е пълноценна лексикална форма, не го бъркай с книжовното "господине"


take my brain turn it off
don't feel shame don't feel love
it's insane but it's hot!


Тема Re: Амилио, [re: Mr.N]  
Автор Amilia (takeover)
Публикувано18.02.06 15:41



употребих всички думи, които бяха написани относно няколко етноса
нищо повече не направих....
а за обидите
ти определено си ме обиждал лично и доста често
относно кое е расизъм и кое не
явно си доста необразован за да не го видиш в един постинг и не ти е за първи път
прочети отново това, което пуснах като определение за расизъм и се надявам да разбереш.
аман от неграмотни

www.amilia.net


Тема Re: [re: |]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано18.02.06 15:42



Това че някой не обича дадена група хора, може и да го прави расист, но това не ти дава право на теб да смяташ този човек за грешен-той си е прав за себе си, ти си си прав за себе си- както той те смята теб за глупав,щом обичаш циганорите например, така и ти го смяташ за расист щото той не ги обича. Кой от двамата ви е прав ?

Aim high and roam free


Тема гусинеее [re: Mr.N]  
Автор Aлykapд (tequila sunrise)
Публикувано18.02.06 15:43



сопрете се малце, бре...пак недовидехте нещо и почвам си мисля, че това ви е стандартен проблем на вас модовете у това клупче

Цялото мнение на Амилия беше следното...
"ако може някой да си позволи да казва че някой е утрепка на базата на етническа принадлежност и ако това не е расизъм, здраве му кажи
както ти казах си нещастник, това не е расизъм, а констатация
както и си мръцен гаден българин на всичкото отгоре си и утрепка

това не е расизъм"

Да не би да искаш да кажеш, че спец по ироничните изказвания като теб, е пропуснал да разбере иронията в изказването на Амилия? Така че сопри се и недей да навлизаш в дебрите на това, каква е и каква не е Амилия, ами се върни ако обичаш и дай да доразискваме по същество темата за расизма и за изказванията на бърборелка


take my brain turn it off
don't feel shame don't feel love
it's insane but it's hot!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.