Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 01.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re:Барбареланови [re: Mr.N]  
Автор Eдин Kиxoт (де Ла Мерудия)
Публикувано18.02.06 17:25



Ооооо, я каква обществено полезна роля си измисли из един път?! Така по-спокойно ли ти е?! Ти си модератор, бе, момче. И задачите на един модератор са ясни. Но ти не се справяш с тях -- криво ли ги разбираш, качества ли нямаш -- сам си си виновен за отношението, което предизивкваш (не съвсем сам -- и ортакинята ти помага яко).

Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца


Тема тъжно ми енови [re: Бapбapeлa]  
Автор Aлykapд (tequila sunrise)
Публикувано18.02.06 17:57



да ти го споделя, но точно на това разчиташ...
Иначе нямаше да се впрягаш толкова на всеки, който изказва несъгласие с теб и използваните от теб методи.
Ако наистина имаше здраво его, първо нямаше да имаш нужда от "повече от достатъчно човеци наяве", които да го поддържат.
Второ, нямаше да се засягаш толкова от мнението на когото и да било по твой адрес, т.е. нямаше да ти пука дали амилия смята, че имаш ниска култура и дали аз съм изписала ника ти като тъпорела (апропо, имам едно мнение, в което си пропуснала да ме модерираш).
Трето, щеше да си в състояние да действаш обективно и безпристрастно и да не смесваш субективните си състояния с дейността си като модератор на този клуб и щеше да си в състояние да действаш хладнокръвно и да не се афектираш при най малкото.
Ама се лави...какво да се прави, всичко това е малко в сферата на мечтаното и използването на термини, които не разбираш не го прави по реално
П.С. Дължиш ми една бира за задълбочения анализ, но понеже аз не бих седнала някога изобщо с теб на бира, я преотстъпвам щедро и великодушно на персона по твой избор


take my brain turn it off
don't feel shame don't feel love
it's insane but it's hot!


Тема Re: тъжно ми енови [re: Aлykapд]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано18.02.06 18:07



прекалено млада си за да ми даваш съвети . не правиш разлика между субективност и обективност - това е ясно . има доста да тичаш за да ме стигнеш , но още не си го разбрала . месиш се там където не ти е работа, нито някой те е питал. нямам причина да се правя на интересна, защото съм интересна.

и за егото ми не се грижи - по силно е отколкото мислиш..

уважаема продължаваш да се опитваш да проектиташ върху мен състоянието на друга персона - много добре знаеш какво имам предвид - вече ти казах НЕ СТАВА.

от известно време не дължа на никого нищо- особено пък на теб а вземам- защото ми се полага сънувай бирата- няма да я получиш - анализа ти е погрешен

внимавай в картинката как ще се прояваш , щото отивам на купон

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.


Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Amilia (takeover)
Публикувано18.02.06 19:34



расистко изказване има
гадни мръсни араби и цигани, които били утрепки

това е расизъм
това ли не можеш да го проумееш?
но определено мисля да попитам администраторите защо расистки изказвания по отношение на 3 етноса се толерират

www.amilia.net

Редактирано от Mr.N на 18.02.06 20:08.



Тема Re:Амилионови [re: Amilia]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано18.02.06 20:03



Престани да дрънкаш глупости,защото заприличваш на - едно си баба знае,едно си баба бае - като стар грамофон си .
Това за евреите си е чисто твоя измишльотина и нямам намерение да ти чета глупостите,ами ще ти редактирам мнението така,че да остане оригиналният израз само от изказването на Митко. И ако ти шпищиш тук от нямане на какво друго да правиш, поне излез и иди покарай колело,да ти се опресни малко мозъка от "расистките " според теб излияния на участниците тук, а ако те мързи да въртиш педалите, прочети ей-това и ми кажи това не е ли според теб расизъм и защщо модератора го е оставил



Aim high and roam free

Тема Амилио, стига си се правила на интереснанови [re: Amilia]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано18.02.06 22:26



щото не си. Обиждаш безпричинно хора, които не познаваш (имам предвид себе си, това беше и повода да се запозная с ника ти), а изведнъж стана върла защитничка на циганите. Предполагам, че това е нормална защитна реакция на еврейка. Но - само това. Всъщност опитваш себе си да защитиш без да те нападат при това щото си гузна, признай си го, а не да се правиш на голямата човеколюбка и покровителка на малцинствата. Прозрачна си. И досадна. Моли се на твоя Бог да те направи малко човек, а не заядлива каквато си в момента

Редактирано от Бapбapeлa на 18.02.06 22:52.



Тема Re: Отиди на очен лекар, защотонови [re: Aлykapд]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано19.02.06 18:04



Барби няма нужда от о4ила,но ТИ явно имаш!!!И по-то4но не о4ила а нещо с което да мислиш....Къде видя расистки нападки в моето изказване???Или не можеш да 4етеш м/у редовете....и то за евреите....аз живея сред евреи Алукрате....



Тема Re: Отиди на очен лекар, защотонови [re: ZainGadol]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано19.02.06 18:09



Здрасти, аз не исках да им го казвам директно че живееш сред евреи, защото не знаех дали няма д аимаш напротив да го спомена, затова се опитах да й го обясня малко по-заобиколно,ама....

Aim high and roam free


Тема Re: Отиди на очен лекар, защотонови [re: Mr.N]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано19.02.06 18:15



Здравей,така е прав си....то да беше нещо друго да Го набиеш...ама то акъл трудно влиза...



Тема Re: Отиди на очен лекар, защотонови [re: ZainGadol]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано19.02.06 18:25



прави ми впечатление, че хора който не са живяли и не живеят в места където има явна проява на разисъм , те най- много реват срещу нещото 'расизъм ' и го търсят и да го няма

на мен пък не ми е проблем да се разбирам и с турци и с роми и с евреи и с араби и с арменци...... имам един съсед иракчанин - доста сме дискутирали и за това което става в Ирак и за расизма и за какво ли не / да не говорим че съм му казвала- арабска ви работа дори без да се сети да се обиди / . професионално си имам вземане даване с арменци... много са готини и с тях можеш се разбра , въпреки сметкажийското, което проявяват... и роми познати имам и турци

една моя съседка редовно казва на малчугана като се оваля в калта следните думи ' я се виж какъв си мръсен и кален като циганин '... интересно расисъм ли има в думите й . малкото наистина не си оставя място по себе си без да е окаляно.

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.