Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ама мнооого кисело...нови  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано31.01.06 14:45



е станало тук приятели....Ето:искахте модератори и си го полу4ихте.Надниквам днес в клуба и какво виждам...скука и суша...Едни теми от 100г.непомръднали.На първа страница от 25 заглавия 4/5 горе/долу интересни но и те замряли....Е какво става?Каде са хората,които пишеха преди интересни нешта и се дискутираше,4е дори и троловете които гастролираха и забавляваха на моменти?
М...да...ето това е една от характерните 4ерти на българина:някой да го командва,да контролира мислите му и ако с нещо някой е по-разли4ен от другите,или мнението му не е шаблонно:дайте да го праснеме...или баннеме или да го измодерираме..(с най-добри 4уства към модератора/нищо ли4но).
Само споделям впе4атление...
Много кисело и сухо е станало в клуба...
Каде из4езнаха и гласувалите навремето....миналото лято?Някои от тях смениха ник и от време на време се обаждат...по принцип казвам не,4е някой е приритал за някого но имаше хора ...айде стига...не ми се пише...
Жалко е приятели.... и този клуб замира....



Тема Re: Ама мнооого кисело... [re: ZainGadol]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано31.01.06 21:47



Актьорите от масовката, които бяха привикани от други клубове с цел въдворяване на модератор, си отидоха след приключването на мисията си. В същото време самите модератори са далеч по-активни в немодерирания "Българи в Европа" отколкото в "собствения" си клуб. Криворазбраната цивилизация в действие.....






==============
Troll and proud of it!


Тема Re:нови [re: no_bs]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано01.02.06 00:10



статистиката ти не е вярна - къде пиша и къде- не .

откакто прекратявам опитите за превръщане на теми в чат-разговори изпълнение с язвителни лични обиди, псувни, нападки ИЗВЪН темата - страх тресе някой юзъри че аха напишат мнение, аха са модерирани... това е.

не помня да съм си купувала клуб.

Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг.


Тема Re: Ама мнооого кисело...нови [re: no_bs]  
Автор Eдин Kиxoт (де Ла Мерудия)
Публикувано01.02.06 01:22



Абе, Барби вършее навсекъде из диро и извън диро както винаги -- то за нея достатъчно голяма и достатъчно висока трибуна нема. Де да можеше глас гръмовен като тръбите йерихонски да има, щяхме да треперим из най-далечните чужбини от децибелите й. Ама Мренчо е дезертирал, както гледам.

Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца


Тема Re:нови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано01.02.06 06:38



Що да съм дезертирал бре, Кихот? Тук съм си, само дето време нямам напоследък. А за това че в клуба е тихо напоследък, надявам се да се раздвижат нещата скоро. Все пак същото може да се каже и за другия клуб на лелките,дето най-активните противници на модераторството също изчезнаха оттам, и сега БвЕ е пълен с теми насочени против конкретна личност-но това е проблем на пишещите там, ако ви харесва да се ядете един друг и да се обиждате,обиждайте се- избивайте си комплексите и нервите там,а не както казваше Костааа - в семействата- върху жената,децата .
Приятен ден от мен на всички

Aim high and roam free


Тема Re: ZainGadolнови [re: ZainGadol]  
Автор Mr.NМодератор ()
Публикувано01.02.06 06:43



Здравей, вярно е че е настанала малко суша във форума, но защо например ти не пуснеш една интересна тема? Ако всеки стой и чака друг да напише нещо, и после само да коментира, то тогава няма да има много теми за коментиране - аз избягвамда пускам засега теми,защото някой хора само чакат да видят ника ми и да започнат с оплюванията,както в другия клуб правят срещу Никифин.
Напиши интересна тема, дай идеи за обсъждане, предполагам има какво да ти хрумне интересно- пък нека видим тогава дали ще4 има участници.
Лек ден и на теб.

Aim high and roam free


Тема Re: ZainGadolнови [re: Mr.N]  
Автор Eдин Kиxoт (де Ла Мерудия)
Публикувано01.02.06 10:04



Тези работи, Мренчо, са като любовта. Не стават по поръчка. "Защо не пуснеш?"

А, виж, ако си плащаш, може. Ще отворя една благотворителна сметка и ти и Барби ще превеждате по 1 евро на всяко пуснато в клуба от някого мнение. Така ще имат хората мотивация и поглеж сме изхранили някой дом за сираци, да си го лепне Барби сред активите един път и тя. Стига само е кършила ръце.

Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца

Редактирано от Eдин Kиxoт на 01.02.06 14:14.



Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Please Disturbb (Do you dare?)
Публикувано01.02.06 13:59



страх тресе някой юзъри че аха напишат мнение, аха са модерирани... това е.

противно на обещанието си да не пиша в "твоя" клуб(както вече той се нарича между приятелите ти, справка -"Uvajavam Mr.N i Barbarela dostatu4no da ne im pulnya kluba s podobni temi." =

)

та само да те осведомя - спрях да пиша тук, 'щото много мъ е страх. От теб спецЯлно мъ е страх. Затова си стоя в другия клуб, не в "твоя". Той много страшен бе.
Уфф, аман




Тема Re: ZainGadolнови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано01.02.06 18:28



M...да....този клуб се е превърнал в клуб на самотния модератор...
И аз се прехвърлих другаде...тук надниквам все по-рядко.
Останете си със здраве...



Тема Re: ZainGadolнови [re: ZainGadol]  
Автор Amilia (takeover)
Публикувано02.02.06 14:52



радвам се че си си намерил/а нов клуб




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.