Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 15.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема пишенови [re: yeнди_]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано29.12.05 12:29



Редактирано от Mr.N на 19.05.06 14:15.



Тема Re: нови [re: NikiFin]  
Автор Parisvesti (минаващ)
Публикувано29.12.05 14:50



Редактирано от Mr.N на 19.05.06 14:16.



Тема ахааанови [re: Parisvesti]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано29.12.05 15:58



Редактирано от Mr.N на 19.05.06 14:16.



Тема Re: пишенови [re: NikiFin]  
Автор Prof.McGonagull (устремена *V*)
Публикувано29.12.05 20:06



Точно там е работата - плащаш като поп само за идеята, че АКО и ЕВЕНТУАЛНО решиш да се възползваш от медицинска помощ, ще можеш. Ама няма значение възползвал ли си се, или не. Аз предпочитам да ходя на частно, така поне ми обръщат внимание. Защо да плащам втори път на тия здравнокасови идиоти?!

Реформата през 2000-а съсипа всичко. Вноските трябва да са с натрупване. Иначе, може да работиш 10 години и да плащаш вноски, да се озовеш на улицата и след като ти изтекат помощите, да го ядеш голям, щото...

Top Vampire Writer



Тема Re: Коледен поздрав от НОИнови [re: Parisvesti]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано29.12.05 20:51



подкрепям инициативата да бъде осъдена държавата за това ,че изисква внасяне на данък-здраве по гражданство , особено от българи, които са били извън страната установени и живеещи трайно преди да бъде приет ЗЗО в България и се връщат да видят близки и роднини от време на време в България.



Тема знам душанови [re: Prof.McGonagull]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано29.12.05 22:22



че е така. Нали самата аз си платих като поп за неползвани услуги. Това по-горе беше неуспешен опит за майтап от моя страна. Sorry ама тези от ЗЗО са толкова прости и алчни, че ме избива да ги базикам. Много обичам да ги дразня




Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Parisvesti (минаващ)
Публикувано29.12.05 22:31



Редактирано от Mr.N на 19.05.06 14:30.



Тема имам чувство [re: Бapбapeлa]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано29.12.05 22:34



наблюдавайки наглото поведение на касиерките в НОИ, че те директо прибират парите на гражданите в джоба си. Една такава направо ми се развика какво щяло да ми се случи ако не си платя вноските, заплашва, че няма да ме пуснат да изляза от страната, без още да е приет такъв закон и т.н. вместо съвсем човешки да ми обясни какъв е редът и аз сама да си взема решение. Не знам точно какво е, но усещам че има нещо гнило в цялата работа. Да не говорим, че се опита да ме мине да платя за някои месеци втори път. Добре, че имам бележка от самата нея, когато съм платила, ама тя или не си е записала или както казах вече се проба да ме изрекетира.



Тема да [re: Parisvesti]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано29.12.05 22:39



Редактирано от Mr.N на 19.05.06 14:18.



Тема Re: [re: NikiFin]  
Автор Parisvesti (минаващ)
Публикувано29.12.05 22:46



Редактирано от Mr.N на 19.05.06 14:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.