Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 05.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ама ногу си падам начи да съ заяждамнови [re: Dark Side]  
Автор wiki (непознат )
Публикувано19.12.05 15:54



Priznavam bez boi,che ne moga da pisha na kirilica i che PC-to ne me interesuva tolkova che da tarsia razreshenia.Narichai go nekadarnost ako iskash,prav si.
Niamam namerenie da kritikuvam nito da davam saveti,prosto mi napravi vpechatlenie.Istina e,che nadniknah vav foruma,zashtoto imam pazarni celi i triabva da znam kak misliat horata.Ne smiatam, che tova e niakakav griah.Ako te pravi shtasliv da kritikuvash,prodalzjavai.Vseki ima pravo da dade mnenieto si.Kakto az taka i ti.I koito se zamisli malko po temata shte si napravi izvodi.
Vsichko nai-hubavo.



Тема Re: ти аконови [re: NikiFin]  
Автор Dark Side (of the moon)
Публикувано19.12.05 16:26



Убеден съм, че няма да можеш да посочиш link към нито един мой постинг, които би заслужавал да бъде санкциониран в този клуб!

There is no Dark Side of the Moon really....
Matter of fact is, its all dark.


Тема Re: ама ногу си падам начи да съ заяждамнови [re: wiki]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано19.12.05 16:42



не се притеснявай. пиши темите, които те интересуват. това тук е форум за дискусии.

ако имаш проблем с кирилицата- няма проблем - ще трансформирам текстовете .

Marry Christmas

Тема Re: ама ногу си падам начи да съ заяждамнови [re: wiki]  
Автор Dark Side (of the moon)
Публикувано19.12.05 16:42



Niamam namerenie da kritikuvam nito da davam saveti,prosto mi napravi vpechatlenie.Istina e,che nadniknah vav
Напротив, първият ви постинг съдържа точно критика и съвети.

imam pazarni celi i triabva da znam kak misliat horata.Ne smiatam, che tova e niakakav griah
Не знам какви са ви пазарните познания, но правите голяма грешка, ако си мислите, че може да гледате отвисоко на формата, още повече, когато и съдържанието ви не го бива. Изреченията започват с главна буква, между изреченията се поставят интервали. Лично аз не бих купил нищо от неграмотен продавач. Ето ви отговор на въпроса как мислят хората тук.

Priznavam bez boi,che ne moga da pisha na kirilica i che PC-to ne me interesuva tolkova che da tarsia razreshenia.Narichai go nekadarnost ako iskash,prav si.
Това говори за пълна непрофесионалност и крайна небрежност, което съчетано с неясната ви мисъл и ужасна пунктоация задължително би отблъснало и най-невзискателния ви потенциален клиент.

Vseki ima pravo da dade mnenieto si.
Вашето не беше мнение, а поучаване. Моето мнение пък е, че за новодошлия говори много добре ако първо поздрави преди да започне да отправя призиви към повече вежливост!

There is no Dark Side of the Moon really....
Matter of fact is, its all dark.


Тема Re: ама ногу си падам начи да съ заяждамнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Dark Side (of the moon)
Публикувано19.12.05 17:00



Имаш доста странни разбирания относно това, що е дискусия.
Предишната възмутена беше пуснала тема, в която пишеше черно на бяло, че българите в чужбина били глупаци.
Викът беше написал. че всички български жени били курви (което накрая беше редактирано на "някои жени"), и че българите в чужбина имали много пари и се циганели за жълти стотинки като ритали срещу ЗЗО.
Настоящата възмутена си позволява да дава оценки и да призовава към вежливост още с първия си постинг.
С какво клубът е по-различен от времето на тролските постинги за миячите на тоалетни и дребнопишкови незнамсикакви комплексари?
Каква дискусия можеш да водиш с някой, който влиза тук и тръгва с рогата напред да ти обяснява, че сестра ти била курва. Да тръгнеш да му обясняваш, колко нямаш сестра ли?
С какво "мнението" на настоящата възмутена е се различава от тролския спам, че да заслужава да се прави дискусия по него? Къде е конструктивността при някой, който ти казва "не мога да разбера как можеш да си толкова ...?"

There is no Dark Side of the Moon really....
Matter of fact is, its all dark.


Тема Re: ама ногу си падам начи да съ заяждамнови [re: Dark Side]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано19.12.05 17:20



не отъждествявай цензура с модериране. теми и мнения няма да цензурирам- вече съм го казала не един път.

Marry Christmas

Тема Re: ти аконови [re: NikiFin]  
Автор Eдин Kиxoт (де Ла Мерудия)
Публикувано19.12.05 17:49



Ей на такива дребни и празни душици им трябват пазители на реда, за да не се чувстват нищожни.

Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца


Тема Re: ама ногу си падам начи да съ заяждамнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Dark Side (of the moon)
Публикувано19.12.05 17:54



Значи да не обръщаме внимание на обиди и клевети защото всеки бил имал право на мнение. Всеки е добре дошъл да си изложи "мнението" по въпроса за характера, интелектуалния капацитет, половите възможности, нравствеността, възпитаността на българите в чужбина.
Важното е да става дискусия! Значи, казва възмутената, вие сте такива и такива, следва питане къде и какво видя, за да пишеш така, възмутената казва абе зарежи, няма значение, и ето ти ква супер дискусия се получила ...
Човек ще земе да си помисли, че гоните бройка теми и мнения, и хич не ви пука за съдържанието.

There is no Dark Side of the Moon really....
Matter of fact is, its all dark.


Тема като койнови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано19.12.05 18:46



че не разбрах за дребните душици нещо не се изразяваш много ясно



Тема няма и да търсянови [re: Dark Side]  
Автор NikiFin (videnie)
Публикувано19.12.05 18:47



на който трябва му е ясно какво имам предвид




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.