Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема И после, че някои българки не били курви ...  
Автор виk (направо крясък)
Публикувано16.11.05 22:56



From: XX XX <da_9@abv.bg>

Здравейте,

Ще опиша накратко това, което търся и това, което предлагам.

Търся стабилна, трайна, пълноценна и богата във емоционално и сексуално отношение връзка с мъж с по-големи възможности в най-широкия смисъл на думата - интелектуални, физически и финансови. Затова съм писала да е над 45г, което разбира се не е най-важното. Имам нужда от срещи поне два пъти в седмицата, топло човешко общуване, плюс финансова подкрепа - минимум 1000лв. Това за финансовата подкрепа явно няма да мога да го обясня тук и сега, но да кажем, че така съм преценила след натрупания ми някакъв опит с любовни връзки /без финансови условия/. Не правя секс за пари, обичам много секса и се отдавам напълно, когато преценя човека за подходящ. Знам, че тази финансова бариера 1000лв ще отблъсне много мъже, но аз я смятам за задължителна по много причини.

Какво предлагам - себе си, разбира се. Засега не пращам снимка, смятам се за добре изглеждаща, нежна, слаба, руса, елегантна жена. По образование съм инженер, имам собствен бизнес, отговорна съм, коректна, взискателна и даваща всичко от себе си. Омъжена съм, с две деца, съпругът ми не живее при нас.

Старая се абсолютно точно и искрено да изясня всичко в началото, за да не стават недоразумения. Разчитам на същото отношение и от Вас.

Поздрави!

Редактирано от Бapбapeлa на 17.11.05 13:00.



Тема абе ейнови [re: виk]  
Автор Aлykapд (...porcelain...)
Публикувано16.11.05 23:23



да си чувал/а случайно, че заключенията следва да се правят от общото към частното, а не обратно? За да са поне малко от малко валидни? Аман от обобщаващи "разбирачи" като тебе

P.S. Тя и майка ти - предполагам - е българка. И тя ли влиза в числото на курвите?
Ай сиктир, мислете малко преди да пишете, бре




Тема Re:нови [re: Aлykapд]  
Автор виk (направо крясък)
Публикувано16.11.05 23:35



Зарежи заяждането на дребно. Дамата (щях да кажа момичето, ама тя явно отдавна не е момиче) яко го е закъсала. Като чета цената, която си е сложила на етикетчето, почвам да се питам кой ще купи, това което го продава. И тъй като в България изключително малка част от мъжете изкарват над 1000 лева, още по-малка част биха ги дали точно на нея, а тези които имат и биха дали хич и не се занимават с такива, защото си праскат 16 годишни за десет пъти по-малко пари и ги сменят всяка седмица. Очевидно, ще се търси купувач от чужбина, а българите извън страната биха могли да си го позволят, кой знае, може да помогнете ...



Тема Re:Ooooooo, сводник си, ааа?нови [re: виk]  
Автор night_blue_bird (устато)
Публикувано16.11.05 23:52



Абе , има ли модератори тук или се разхождат в съседния порядъчен клуб???

Нищо не става случайно, но вярвам в чудеса


Тема Re: И после, че българките не били курви ...нови [re: виk]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано16.11.05 23:57



хехехе...имам собствен бизнес / което означава че работи за себе си и за да работи значи не е за една средна месечна заплата от 350 лева / , да ама искам поне 1000 лева месечно заради сексуалните услуги, които предлагам..... иска жената да се продава, ама да е на един само, да не сменя мъжете

и къде я търси мацето тази връзка... при чужденци или при българи.... защото при българи няма да й мине номера - след като напред назад се разхождат дългокраки 16-20 годишни манекенки / а мъжете над 45 с финансови възможности и отегчени от семейния живот си падат по такива / .... при чужденците- също. повечето търсещи връзка без обвързване с българки е на база емоции , но без материални облаги....

мога да измъкна един куп коментари, но не са нужни.... за мен обявата е завоалирана форма на проституция





Тема Re:Ooooooo, сводник си, ааа?нови [re: night_blue_bird]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано17.11.05 00:11



какво не ти харесва в темата и мненията че искаш да бъде цензурирана. няма да я цензурирам

вече писах- обявата е завоалирана форма на проституция , а откъде я е измъкнал вик - не е важно. важното е че има немалко жени в България който предпочитат да се 'продават' , вместо за работят - просто защото мислят че е по-лесно. външен вид като от списание , висене с часове по салони за красота - това го чувам от доста човеци неживеещи в България - че немалко жени в България са като извадени от журнал и цял ден бришат по улиците , а откъде пари за всичко което е върху тях - щом цял ден са по улици и кафенета- значи не работят или ако работят то е най-древната професия под една или друга форма.



Тема Липсват ми...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано17.11.05 00:28



точно в тоя смисъл ми липсват жените от "златната среда" в Бг.

Или са кокони, и то повечето от тия смешните с източноевропейския фасон, дето се забелязва от 1 км...или са другата крайност: слугини в семейството си, мъж, деца, къща, земя и други ала-бала, забравили са себе си...
Средата липсва..



Тема Re:Ooooooo, сводник си, ааа?нови [re: Бapбapeлa]  
Автор night_blue_bird (устато)
Публикувано17.11.05 00:32



Къса ти е паметта.Ами по твоите критерии, ''не е по тематиката на клуба'', малко ли си трила по този критерий? Отнася се за българки в България. Освен това уронва престижа на българската жена. Къде са сега Мърр, гали, гинес и др. достойни българки-варненки, които гневно подскачаха тук до преди месец?
Абе, от един дол дренки безпринципни сте всички, кво ли се занимавам с вас?

Нищо не става случайно, но вярвам в чудеса


Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор виk (направо крясък)
Публикувано17.11.05 08:47



http://www.focus.bg/

Семейна,40г/162см/50кг,нежна,интелигентна,отговорна, търси стабилен мъж над 45г за дълготрайна пълноценна връзка с финансово подпомагане.: da_9@abv.bg, e-mail: da_9@abv.bg, тел.:00000, град София (19:07 часа на 14.11.2005 г.)



Тема Re:нови [re: Бapбapeлa]  
Автор виk (направо крясък)
Публикувано17.11.05 08:54



Знаеш, че едни и същи неща могат да се тълкуват по различен начин, според гледната точка на различни хора. Тя действително има собствен бизнес и той е доходоносен. В крайна сметка, колко българи изкарват по хилядарка, ей така без особени усилия?

Заслужава уважение “момичето” - живеем в условията на свободна пазарна икономика, където всичко се купува и всичко се продава. Можем да кажем, че тя има предприемачески дух.

Кскво да ти кажа, страницата на “Фокус” е пълна с подобни предложения. Не зная как се струва на другите хора, но на мен ми се струва, че са твърде много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.