Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Французите  
Автор (непознат )
Публикувано08.11.05 17:03



Европейци ли са?

Защото ни предупредиха българите, че ако не се постигне напредък в социалната интеграция на малцинствата и не се преодолеят всички прояви на дискриминация в България няма да ни приемат у Европата - да станем европейци?
Ако са европейци, защо ние трябва да се мъчим да станем различни от тях?


Европейска, може би е пресата им. Преди две седмици писа, че поради поръчковото убиство на банкера Кюлев в София цари страхова психоза между хората и се очаквало да не отидат да гласуват поради страх за своята безопасност!
Това точно не можах да го схвана като логика, защото всеки нормален човек знае, че поръчковите убийства носят много по-ниска степен на заплаха за обикновенните граждани отколкото една битова престъпност да речем, когато някой изперкал си поиграе на рамбо в някое училище например.

Вероятно са искали да сравнят цената на смъртта у Франция и Бг. Във Франция можеш да умреш за 100 евро, в България за 100 милиона.
- Винаги съм уважавал французите, че ценят парите!


Все пак, в мен остават съмненията за някаква целенасочена политика. Защо е този стремеж всеки 6 от 10 родени деца във Франция да не са точно белокожи и защо вчера правителството на Белгия заяви, че предприема мерки за недопускане на емигранти от България - вероятно защото са мръсни долнопробни утрепки от източна европа и не пасват на културното общество от арабски и африкански преселници, което се заформя в тези страни и в близкото бъдеще ще е определящо облика им.

Ако някой има поверителна информация от радио Ереван - нека сподели?



Тема Re: Французитенови [re: №]  
Автор тoй (неориентиран)
Публикувано08.11.05 17:40



Привет!
Би ли дал link или повече инфо за заявлението на правителството на Белгия?
Благодаря!



Тема Re: Французитенови [re: тoй]  
Автор (непознат )
Публикувано08.11.05 17:48







Тема Никакви нови мерки не са предприети вчеранови [re: №]  
Автор тoй (неориентиран)
Публикувано08.11.05 18:04



Благодаря за линка! Само да вметна нещо за разликата между твоите думи:
"... вчера правителството на Белгия заяви, че предприема мерки за недопускане на емигранти от България"

и написаното във вестника:

" ... Белгия няма да дава убежище на български емигранти"

Никакви нови мерки не са предприети вчера. Във вестника най-вероятно става въпрос за отказване на политическо убежище - нещо, което е факт от около 10 години, но може би в БГ има все още хора, които не знаят за това. Допреди 5 години процедурата по разглеждане на молбата за убежище се точеше с години, през което време на молителя се плащаше прилична сума и той си пребиваваше легално и си работеше на черно през това време и това се беше превърнало в доходоносен бизнес. От 5 години пари не се плащат и молбата се отхвърля за дни. Това има предвид министъра, но явно кофти е представено във вестника. Това не е нещо, станало вчера, а е факт от години.



Тема Re: Никакви нови мерки не са предприети вчеранови [re: тoй]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано08.11.05 21:07



Da i az mislia, che stava vupros za asylum seekers. No tova e po-skoro, za da ogranichat pritoka na cigani.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема ако се качиш с автобуснови [re: №]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано09.11.05 11:44



БГ-Европа ще разбереш защо в Белгия не искат български емигранти. И да ти помогне - понеже на преселниците от БГ само паспортите им са български, а те иначе са или цигани или турци и тук таме по някой пропаднал българин дет не стаа за нищо в БГ и където и да било по света. И точно затова искат да интегрираме малцинствата - да си седят в нас и да не ги притесняват като влезем един ден в ЕС.



Тема не е казано, че не искат емигрантинови [re: DreamsComeTrue]  
Автор тoй (неориентиран)
Публикувано09.11.05 13:30



казано е, че не дават политическо убежище на български граждани. И това не е заради етническата принадлежност на по-голямата част от пътниците в автобусите, а защото според тях в България няма политически репресии. Глупаво е да се мисли, че ще дават политическо убежище на гражданите на държава, стояща на прага на ЕC.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Не разбирам какво ти дава основание да напишеш подобно нещо за сънародниците си:
" ... пропаднал българин дет не стаа за нищо в БГ и където и да било по света"

Би ли ми казала с какво твоят постинг е различен от "троловите" обиди към българите в чужбина, заради които клуба стана модериран?



Тема ами защотонови [re: тoй]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано09.11.05 13:50



това е единственият легален вариант българите да се сдобият с разрешение за престой и работа - като политически емигранти. И в Брюксел знаят защо прибягваме до тези молби... просто друг шанс да останем в страната нямаме, не са дали.
Но това е обяснението като за пред хората. Кой знае каква е истинската причина. Тази която съм казала аз си е мое предположение. Нали имам право да си кажа мнението?
Освен това не съм обобщила, че всички българи са пропаднали,нали? А ти не си ли на моето мнение за тълпите сънародници, които непрекъснато напускат БГ. Разбира се сред тях има и други. Но масово са такива, видяла съм ги описала, личи си им отвсякъде. А ако модераторите преценят, че съм прекалила ще ми изтрият мнението. Или поне ще ми пратят бележка с предупреждение. Но аз мисля, че си пуснал този въпрос за да видиш истинското мнение на хората по него, а не просто благоугодни за модераторите безсмислени приказки



Тема Re: ами защотонови [re: DreamsComeTrue]  
Автор тoй (неориентиран)
Публикувано09.11.05 15:04



това е единственият легален вариант българите да се сдобият с разрешение за престой и работа - като политически емигранти. И в Брюксел знаят защо прибягваме до тези молби... просто друг шанс да останем в страната нямаме, не са дали.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Това е напълно невярно! В Белгия всяка година се издават стотици хиляди разрешения за работа на чужденци извън ЕС. Аз съм в тази бройка без естествено да съм искал политическо убежище. Не разбирам откъде черпиш повод за увереността, с която изказваш мненията си?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Но аз мисля, че си пуснал този въпрос за да видиш истинското мнение на хората по него, а не просто благоугодни за модераторите безсмислени приказки
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ако погледнеш внимателно, ще забележиш, че не съм аз пуснал тази тема. Намесих се, за да опровергая грешката, допусната волно или неволно в първия постинг. Ти не само, че продължаваш да повтаряш тази неверна информация, (че Белгия не приемала емигранти), но и доразвиваш по-нататък темата давайки абсолютно произволни обяснения за тази несъществуваща теза.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
А ти не си ли на моето мнение за тълпите сънародници, които непрекъснато напускат БГ.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тълпите сънародници са механичен сбор от хиляди индивидуални съдби, и мисля, че всеки е тръгнал нанякъде преследвайки мечтите си. И на всички от нас мечите са еднакви - да живеем по-добре. Докато някой не даде повод за обратното, той се ползва с моето уважение най-малкото за това, че се е осмелил да преследва мечтата си.
Живял съм в България сред цигани и турци, тук първите години живях у мароканци. Тези хора са външно различни от нас и живеят по друг начин, спазвайки други правила, но това не означава, че ние с тебе сме нещо повече от тях.



Тема Re: ако се качиш с автобуснови [re: DreamsComeTrue]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано09.11.05 17:45



Ти май пак почна да пишеш глупости на поразия. Ти мислиш ли си как си изглеждала като си била на автобуса Бг - ЕС след като си помитарствала тук таме по света? Айде без пози, моля.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Французите според меннови [re: №]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано09.11.05 17:56



са най големите ксенофоби и доста отвратителни хора, и това не е само моето лично мнение:





Което става сега в Париж им се полага защото от грандомания и навиране на гагата си навсякъде където трябва и не трябва те са забравили да погледнат какво става в задния им двор. Лошото е че това почва да се разпостранява.


PANEM ET CIRCENSES

Тема Re: Французите според меннови [re: Kostaaaa]  
Автор тoй (неориентиран)
Публикувано09.11.05 18:09



Аз познавам около 20 французи. Предимно колеги. Никoй от тях не е отвратителен, даже напротив. изключително приятно ми е да общувам с тях. Научавам доста неща от тях. Най - странното ми е, че до сега не съм чул никoй от тях да обсъжда положението в страната им. Не знам на какво се дължи, но след като подметнах на тези, които най-добре познавам и видях, че тактично отклониха разговора, се отказах. Жалко, бих искал да имам информация от първа ръка. Инак покрай референдума за конституцията бяха по-словоохотливи.



Тема Re: Французите според меннови [re: тoй]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано09.11.05 18:16



Забравих да отбележа че като единици извън Франция те са съвсем други хора. Което казах е за французите във Франция, и това не са само моите впечатления.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Французите според меннови [re: тoй]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано10.11.05 10:54



Nali zanesh: za murtvia ili dobro ili nishto. Iavno i te sa na sushtia princip. Za osranata (s izvinenie) socialna i integracioanna politika ili dobro ili nishto.
Pod socialna da se razbira samo tazi za socialnoslabite ot pregradiata i getata, (funkcionerite ot golemite predpriatia mastodonti edva ili mogat da se oplachat ot socialni neblagopoluchia, ama nali triabva da ima niakoi, koito da plashta).

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Французите според меннови [re: Kostaaaa]  
Автор MrB (циник)
Публикувано10.11.05 11:10



Мда - всички са шизофреници (според теб) нали?



Тема Re: Французитенови [re: №]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано10.11.05 13:40



Francuzite sa mi nepriatni (kato cialo) poradi red prichini, no moralno-etichni nai-veche.

Primer: cocat kato nevideli pari ot EU (posredstvom CAP), a sled tova kompaniite im (durzhavno sponsorirani) kupuvat (take over) kato poludeli chuzdi takiva. (belgiiski, holandski, poslski, nemski).

Poznaite, chia sobstvenost e ELECTRABEL.

Abe neshto kato v prikazakata bolen-zdrav nosi (samo deto bolnia ne e chak tolkova bolen, nito zdravia chak tolkova zdrav). Abe da se krepat edin drug, dokato mogat - EU shturotii.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема вярнонови [re: тoй]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано10.11.05 15:51



че не си пуснал ти темата, sorry. Сигурно белгииците пускат зелени карти, но само за някои специалности, не може всички желаещи да се уредят по този начин.
Освен това нямам нищо против хората да се борят за реализиране на мечтите си. Но съм против необразовани, мързеливи, невъзпитани и т.н. цървуланковци да се натрисат на постланото и да се ползват наготово от разни блага, без да си мръднат пръста да ги заслужат поне малко. Че на всичкото отгоре и да имат претенции за повече, да безчинстват и създават проблеми на добрите хора, които са ги приютили.
Ама ти наистина ли не разбираш кво имам предвид. Или просто така си спориш за разнообразие?



Тема сигурно мислянови [re: Kostaaaa]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано10.11.05 15:55



щом се изказвам така. А докато ги защитавате тези малцинствени прослойки ще си им търпим циганията и капризите всички. Виж кво съм писала, че не ми се повтаря.
За цвят на кожа, очи, коса и др подобни които не зависят от нас и не можем да променим не говоря. А за съвсем други неща. Не ми се обяснява, явно няма смисъл



Тема Re: Французитенови [re: №]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано10.11.05 16:20



замислете се преди да се изказвате. Имате някаква информация за нещата, и май и повече отколкото ви е нужна за да видите реалния проблем, просто се обърквате. Като ви чете човек ще си каже,че сте едни от бунтарите, имате техните проблеми.Интересно защо аз примерно ги нямам, нямам нужда да паля коли за да покажа претециите си за по-добър живот. А съм имигрант от Източна Европа. С кво съм по-различна от другите източноевропейци според вас?



Тема Re: сигурно мислянови [re: DreamsComeTrue]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано10.11.05 16:31



Съмнявам се че мислиш преди да обобщаваш и и да пишеш глупости. Можеш ли да потвърдиш нещо от написаното тук: понеже на преселниците от БГ само паспортите им са български, а те иначе са или цигани или турци и тук таме по някой пропаднал българин дет не стаа за нищо в БГ ? Колко са българите, циганите и турците? Как знаеш че "тук таме" българите " не ста'ат за нищо нито в Бг., и където и да било по света"? ТОВА аз наричам глупости.

Защо наричаш хора които не познаваш лично необразовани, мързеливи, невъзпитани и т.н. цървуланковци да се натрисат на постланото и да се ползват наготово от разни блага, без да си мръднат пръста да ги заслужат поне малко Не те критикувам за начина по който ти си си уредила живота, но погледнато отстрани май и ти си се тръшнала наготово без да си мръднеш пръста за да го заслужиш. За възпитанието ти всеки четящ тук си е извадил правилните заключения.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Французите според меннови [re: MrB]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано10.11.05 16:35



За теб отдавна разбрах че си антисемит, сега искаш да ме убедиш че си И шизофреник? Каквото лично аз мисля за французите го изясних, не си спомням да съм споменавал "шизофрени".


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: вярнонови [re: DreamsComeTrue]  
Автор тoй (неориентиран)
Публикувано10.11.05 16:55



Ама ти наистина ли не разбираш кво имам предвид. Или просто така си спориш за разнообразие?
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Разбирам много добре какво имаш в предвид. Казваш че те нямат право да правят това, което ние правим. Защото те са черни, мръсни, прости и бедни, а ние сме бели, чисти, умни и богати. И смятам, че не си в правото да даваш подобни оценки. Ето защо мисля така:
1. "Разните блага" не си ги създала ти. "Добрите хора" си знаят работата и могат да се пазят от "готованците", които описваш и без да има нужда ти да им помагаш.
2. С какво ти си по-различна от описанието, което си позволяваш да даваш за сънародниците си? Имам предвид следното:
"Но съм против необразовани, мързеливи, невъзпитани и т.н. цървуланковци да се натрисат на постланото и да се ползват наготово от разни блага, без да си мръднат пръста да ги заслужат поне малко."
- необразовани - Какво е твоето образование? Oxford, La Sorbonne, MIT, Harvard?
- мързеливи - Колко трудов стаж имаш? На каква производствена длъжност?
- невъзпитани - Какво е твоето възпитание? Възпитано ли е да говориш така за сънародниците си? " ... пропаднал българин дет не стаа за нищо в БГ и където и да било по света" Между другото ти за какво ставаше в БГ и за какво ставаш извън БГ?
- цървуланковци - Ти създаваш ли някакъв доход?
- да се натрисат на постланото - Ти по какъв повод си дошла в Европа?
- без да си мръднат пръста да ги заслужат поне малко - Ти какво си мърдаш за да си заслужиш благата?



Тема Re: Французитенови [re: DreamsComeTrue]  
Автор Eдин Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано10.11.05 18:34



Ами не си различна -- и ти си била същата "цървуланка".

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Французите според меннови [re: Kostaaaa]  
Автор MrB (циник)
Публикувано10.11.05 18:41



Хммм... симити хрупкам само ако са топли (ти знайш ли кво е симит между другото)? За аз и антисемит - пак нещо не си разбрал... Но не се учудвам.
За шизофренизма - ти го каза. А може би твоето друго ТИ де...



Тема Re: Да ти обясня по подробнонови [re: MrB]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано10.11.05 20:22



какво имам предвид, щото май се затрудняваш да разбереш какво ТИ си написал.

1. Не измисляй неща които не съм казал, защото

е индикация на патологични проблеми.имам предвид израза "шизофрени". Поеми въздух няколко пъти и провери дали ти не си го употребил първи без никаква връзка с мойте мнения.

2. те определя като антисемит. Жалко че Амилия не обърна внимание кой е автора му и се нахвърли на модератора за нещо нескопосано което той каза относно как се доказва кой не е българомразец.

3. Ако имаш нещо подкрепено с факти да кажеш, опитай се. Ако продължаваш да фантазираш, спести си усилията защото наистина не си ми интересен като плюнчо.


PANEM ET CIRCENSES

Тема излишно е да давамнови [re: тoй]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано10.11.05 20:39



подробен отчет за това което искаш. Няма да разбереш и ще продължаваш да си спориш до безкрайност. Освен това нямам нужда да се защитавам особено от неоснователни нападки. Където съм хората ме приемат нормално, като равна, нямам проблеми с неспазване законите на страната, никой няма оплаквания от мен и аз от никой и си живея добре. И сама съм си го направила така. Могла съм, направила съм си го. Как - си е моя работа.
А ти като мислиш, че нещата изброени от теб са много важни може да отговориш сам на въпросите си тук да те видим кво представляваш. Надявам се, че няма да те е срам да отговориш честно на въпросите си



Тема знаеш ли квонови [re: Kostaaaa]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано10.11.05 20:52



изобщо не ме интересува мнението на всички тук. Ама хич, въобще изобщо. Интересува ме мнението на много малко хора и съм се погрижила именно те да имат добро мнение за мен.
А това което съм писала... явно не ти е писано да го разбереш щом не успяваш. Аз си го разбирам, имам си причини да го напиша и изобщо нямам намерение да доказвам че смърделия, усран, крадлив и гнусен циганин е точно такъв.
Щом ти е приятно да мислиш, че съм се тръшнала на готово - мисли си го. А и да е така какво? Нали не създавам проблеми на никой. Освен психически... на някои озлобени нещастници - клубари.



Тема а тинови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано10.11.05 20:54



все още си



Тема уважаема СбъднатиМечтинови [re: DreamsComeTrue]  
Автор тoй (неориентиран)
Публикувано10.11.05 21:15



Докога ще продължаваш да говориш наизуст? Хайде кажи ми, моля те, къде в постингите ми видя нападки? Още по - малко неоснователни. Никаде не съм казал нищо за тебе. Задавал съм само въпроси. И то за неща, написани от тебе самата. Защо смяташ задаването на въпросите по проблемите, повдигнати от теб самата, за нападение? Разбира се, че не ме интересуват отговорите ти. Те са важни единствено за тебе самата, но само ако имаш смелостта да си ги зададеш и да им отговориш честно, а не да се криеш зад удобното "Другите все не ме разбират, но не ми пука от това". Има случаи, когато задаването на въпрос е по-важно от получаването на отговор. Естествено, че докато ги задавах на тебе, аз си отговарях на тях за себе си. Не съм идеален и нямам шестици по всичките, но поне се опитвам да го осъзная и да не съдя другите.
Желая ти успех с мечтите!



Тема Re: излишно е да давамнови [re: DreamsComeTrue]  
Автор Eдин Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано11.11.05 08:45



Бай, бай, бабо ле!

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема офффнови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано11.11.05 10:31



аман от теб



Тема абе...нови [re: тoй]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано11.11.05 10:36



баш си ме нападаш, ама... няма значение... безсмислено е да продължаваме да спорим. Очевидно имаме комуникационен проблем



Тема Re: Да ти обясня по подробнонови [re: Kostaaaa]  
Автор MrB (циник)
Публикувано11.11.05 11:21



1. каза го;
2. и кое по-точно ме определя като такъв? или ти е толкоз мирогледа, че още си на ниво вестник Работническо дело. сори....



Тема Re: Да ти обясня по подробнонови [re: MrB]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано11.11.05 12:16




1. Усъмних че че ти страдаш от шизофрения след като ти издрА(И)ска тази глупост - провери хронологически кой какво е написал.
2. Виж точка 1.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Да ти обясня по подробнонови [re: Kostaaaa]  
Автор Eдин Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано11.11.05 12:43



Браво, Митре! Сега съм вече спокоен за тебе. Намери си нов прицел за постинги в шаренко. Ама явно днес си си забравил боичките.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Да ти обясня по подробнонови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано11.11.05 12:50



Като някой попрекалява с послъгването му натривам муцунката, ВИНАГИ с факти. Ти отдавна си научил това от личен опит, понякога забравяш и аз ти припомням. Има някои които още не са научили това, но никога не е късно.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Да ти обясня по подробнонови [re: Kostaaaa]  
Автор Eдин Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано11.11.05 12:58



Натриваш си твоята муцуна с ... шаренко и тръгваш да пелтечиш на всеослушание. От въртенето езика ти пресъхва, па земеш, че се позатъкнеш, до следващото многословно шарено пелтечене. Кога не си цветен и многосаловно пелтечещ, приказваш що-годе разумно. Ама прихване ли те, ставаш като селския идиот.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Да ти обясня по подробнонови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано11.11.05 13:26



Напомняш ми тези от детската градинка дето сочат с пръстче и викат ТИИИ ТИИИ

Пелтечене...пресъхване на езика...селски идиот...толкоз ли можеш да кажеш петък по пладне? Ама кат' няма с кой да се заядеш 'сичко върви, нъл' тъй?Ай' чеши си крастата ако те сърби, пък ако имаш нещо смислено да кажеш без да се заяждаш, обади се пак.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Да ти обясня по подробнонови [re: Kostaaaa]  
Автор Eдин Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано11.11.05 14:14



"Смислени разговори с Митре" е оксиморон. Ти намираш смисъл само в своите мисли -- всичко останало за теб е "послъгване".

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Да ти обясня по подробнонови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано11.11.05 15:10



О клубний ни морализаторе, как разбирам твоите мъчения когато няма с кого да се заядеш и почваш да търсиш и под вола теле - само и само да напишеш нещо. Няма значение че си противоречиш (виж си предния постинг), ти пиши, заяждай се - за предпочитане е тук, а не през дългия уикенд със семейството си.

Избивай си комплексите свободно - тук общуването е виртуално, в реалния живот не можеш да си позволиш това, там бият през пръстите, нали? А тук е кеф - и да ти лъсне задника винаги можеш да игнорираш неудобните факти които ти ги натриват в носа. Дори и никой да не ти пише ти винаги можеш да се намесиш в някой диалог и да поплюеш - с връзка, без връзка, к'во ти пука ти си имаш комплекси да избиваш, заяждай се на воля, за друго май не си способен тук.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: Да ти обясня по подробнонови [re: Kostaaaa]  
Автор Eдин Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано11.11.05 15:31



Ядец, Митре, ядец. Ходи се дрънкай с Дриймчева. С нея сте си лика-прилика.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Абе душо,нови [re: Kostaaaa]  
Автор MrB (циник)
Публикувано11.11.05 17:47



не се ли скивиш къф си мушморок?
1. Французите във Франция били едикви си, ма навън били едиквиси. Туй ТИ или другото ти ТИ го написа? После че ги оределяш като шизофреници (щото ти точно това направи) пак не си бил ти - ми состава другото ти ТИ. Е къф си да му ... бе душо?

После си тръгнал да ми разправяш, че си разбирал бюргерите отвътре... Разбрал си ти отде сере кокошката...

За антисемитизма... и да гледам и да не гледам - все Работническоделското ти възприятие за света отпреде излиза... Мязаш ми на Виденов министър по дълбокомислие и убеденост в писанията си.

Айсектир



Тема Re: Абе душо объркананови [re: MrB]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано12.11.05 10:58



Жал ми става за теб като си помисля к'ъФ ти е проблема та ми приписваш неща които не съм казал? Толкова ли не си способен да прочетеш 4 - 5 мнения и да запомниш кой какво е казал и кога? И откъде тази жлъч и злоба да наричаш човек който не познаваш

комплексирана българомразка само защото е еврейка? Какво намесваш тук Работническоделското ти възприятие за света пак не разбирам, ама ти си толкова объркан та не е чудно.

Айде поджаФкай сега още малко - винаги можеш да се изложиш още повече, вече не си ми интересен.


PANEM ET CIRCENSES

Тема Re: Оф топик, да те попитамнови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано12.11.05 12:00



пак ли с гъза нагоре стана че от 7 заранта зацикли по клубовете? Или това ти е естественото състояние?


Тц тц тцкак ти личи че след няколко часа без нет те 'фащат бясните!Гледам още от 7 заранта си зациклил по нета ама за 3 часа още не ти е минал бяса та такива изтънчени изрази употребяваш:

Тема Re: Рецепта за Рамстек???? [re: Mitre]
Автор Eдин Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано 12.11.05 10:49

Абе Митре, дядо! "Рамстек" идва от "rump steak", което означава "a beefsteak from the rump". Дърт чекиджия!




Това "Дърт чекиджия" опит за обида ли е или индикация за твоето перманентно душевно състояние? Нещо като аспириращ но нереализиран и не просто такъФ, а и с Успокой се бе човече, защо дебнеш зад монитора кога някой ще напише нещо та да се заядеш 5 мин след това с него? Нямаш ли по свестни неща да правиш събота заран? Спри да се излагаш, ако не беше жалък щеше да си смешен ама отдавна не си - ти си просто един досаден заядливко. Или ти си решил че можеш още малко да се поизложиш - недей, наистина нЕма нужда.


PANEM ET CIRCENSES

Тема Re: Оф топик, да те попитамнови [re: Kostaaaa]  
Автор Eдин Kиxoт (де Ла Мерудия)
Публикувано12.11.05 20:12



Абе Митре, ти досие ли ми правиш?

Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.


Тема Re: Французитенови [re: №]  
Автор Prof.McGonagull (устремена *V*)
Публикувано18.11.05 14:25



За интеграция на малцинствата в БГ не ми се говори, защото знам колко им се иска да се интегрират, та да си плащат данъци и сметки и да заработят. Но за Франция... Бях там известно време и говорих с много хора - да, мнението е такова, но те се притесняват предимно за Турция.

Иначе... техните малцинства имат проблем в намирането на работа и прочие. Поне на нормална. Можеш да ми вярваш. Адвокат Ашрам например рядко ще си намери работа във френска фирма.

Top Vampire Writer




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.