Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 30.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Тема АБЕ ХОРА А ВИЕ.....?  
Автор mnogo malka duPka (arestanta,moder)
Публикувано03.11.05 02:19



ХОРА ВИЕ виарвате ли 4е котка 4ерна носи не6тастие ако ви пресе4е патиа....??или разните му там не6та дет носиат кърък...?
или 4 листна детелина 6тастие....или разните му там магиики



Тема Re: АБЕ ХОРА А ВИЕ.....?нови [re: mnogo malka duPka]  
Автор БapбapeлaМодератор (pearl)
Публикувано03.11.05 10:37



на мен ми върви като черна котка ми пресече пътя. също сънищата ми често показват какво ще се случи, но понеже съм човек, а не пророк - го разбирам в последствие.



Тема Re: АБЕ ХОРА А ВИЕ.....?нови [re: mnogo malka duPka]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано03.11.05 12:00



Абе аз и на сива котка и пибипкам да ми се маха от пътя, но ако иска да ми го пресича или да се върне, все ми е все едно (повечето са инат и хукват да пресичат мамка им). Е, не минавам под стълба ако на нея има човек с чук къртещ нещо, иначе - това са бабини деветини с малко логични обяснения.

Например - не подавай нож с острието напред. РАЗБИРА СЕ - на времето ножовете са били остри, защо да порежеш човека? Или той да си помисли че искаш да го сръгаш и да те удари по кратуната с тояга - така се започват ненужни кавги!


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: АБЕ ХОРА А ВИЕ.....?нови [re: Kostaaaa]  
Автор galy ()
Публикувано03.11.05 12:38



Не знам за други неща, ама приказката, че не трябва да се оставя ножица отворена, защото води до караница, съм установила, че влияе с пълна сила



Тема Re: АБЕ ХОРА А ВИЕ.....?нови [re: mnogo malka duPka]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано03.11.05 12:44



Za kotkite - ne, za detelinite - da.

Inache po princip ne viarvam.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: АБЕ ХОРА А ВИЕ.....?нови [re: galy]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано03.11.05 12:48



За караница са нужни двама!!!И да ми креснат АБЕ ДИВАНЕ ЗАЩО СИ ОСТАВИЛ НОЖИЦАТА ОТВОРЕНА, ако аз не я подема кавгата - нъцки караница.Абе бабини дивитини (дЕвитини???) и туй то.


PANEM ET CIRCENSES


Тема Re: АБЕ ХОРА А ВИЕ.....?нови [re: Kostaaaa]  
Автор nelka ()
Публикувано03.11.05 13:56



"............ и да те удари по кратуната с тояга - така се започват ненужни кавги!"

Лелеее, Коста!! Колко толерантен човек си ти, щом на това му казваш кавга, питам се аз!
**************************************
Иначе разни поверия, суеверия и бабини девитини стават единствено за забавление, вицове и илюстрации доколкото това касае мен.
Но из градовете в БГ мисля е рисковано да се върви близо до сградите дори никой да не кърти с чук нещо по тях. И може би най-вече тогава. На места всичко е подпухнало и прогнило до такава степен, че пада само', без външна намеса и никак няма да е здравословно да се стовари отгоре ти.



Тема Re: АБЕ ХОРА А ВИЕ.....?нови [re: Kostaaaa]  
Автор galy ()
Публикувано03.11.05 17:04



Хм...ама ти никога ли не се караш с никого? То понякога е доста освежаващо и ободряващо да си вдигнеш адреналина с една караница



Тема Re: АБЕ ХОРА А ВИЕ.....?нови [re: nelka]  
Автор Kostaaaa (непоносим)
Публикувано05.11.05 20:18



Ами по принцип съм спокоен човек, не ме мъчат комплекси и това ме прави малко по толерантен към глупостите на околните. Старая се и май съумявам да на започвам безмислени кавги - например не подавам нож с острието напред. Е, понякога казвам на някоя глупачка, или на някой който се прави на ударен, истината в по пряк текст но не виждам това като заяждане или кавгаджийство. Просто някои хора не разбират иначе. Има и други начини да раздвижа адреналина, не винаги е нужна кавга.


PANEM ET CIRCENSES



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.